Hopwood Hall College
Hopwood Hall College - Hopwood Hall College

Mediana wynagrodzeń £22446 £18504 £20832
Zakres 25-75 percentyla £17504 - £26638 £13174 - £23926 £14587 - £27314

Ten kurs jest skierowany do osób, które pracują lub chcą pracować w branży gier. Jednostki koncentrują się na kreatywnej sztuce i elementach projektowania poziomów, które są uważane za fundamentalne dla rozwoju gier. Podczas przeprowadzania praktycznych ocen oczekuje się, że wykonasz standard branżowy i wykorzystasz własną inicjatywę do zbadania wymaganych tematów. Program ma na celu przygotowanie cię do zatrudnienia w ekscytującym świecie tworzenia gier i powiązanych branżach, takich jak efekty wizualne. Odbędziesz również wiele wizyt wzbogacających związanych z branżą, takich jak konferencje deweloperów, aby zwiększyć swoje doświadczenie edukacyjne.

Stosowany jest szereg metod oceny, w tym zadania, prezentacje dla profesjonalistów z branży, praca na kursie i briefy na żywo.

Niestety nie przyjmujemy studentów zagranicznych z poziomu IV.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Creative Media Production - Games Art and Development, HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kreatywna produkcja medialna - tworzenie i rozwój gier HND

• Rok 2

O Hopwood Hall College

Hopwood Hall College to instytucja edukacyjna, która oferuje głównie kursy zawodowe i techniczne przeznaczone dla absolwentów szkół. Znajduje się w metropolitalnej dzielnicy Rochdale. Kolegium działa w dwóch kampusach - jeden znajduje się w Rochdale, a drugi w Middleton. W kampusie w Middleton uczniowie mają do dyspozycji obiekty wyspecjalizowane w takich dziedzinach, jak inżynieria mechaniczna, murarstwo i ciesielstwo. Dla tych studentów, którzy planują karierę w sektorach, które zazwyczaj uważane są za zawody kreatywne, takie jak tworzenie gier i projektowanie graficzne, kampus w Rochdale jest miejscem, w którym znajdą potrzebne im zasoby.

Lista 7 kursów licencjackich i magisterskich Hopwood Hall College - Katalog Kursów

Skład uczniów Hopwood Hall College

(Grimsby Institute)
- - - £7400 - - Oncampus W pełnym wymiarze godzin