Heart of Worcestershire College
Heart of Worcestershire College - Heart of Worcestershire College

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

Dzięki szybko rozwijającej się specjalizacji nauki coachingu w branży sportowej, ten kurs ma na celu wyposażenie Cię w umiejętności i wiedzę na temat stosowania zasad i metod naukowych w coachingu. Dwuletni program zapewnia uczniom możliwość studiowania szerokiej gamy modułów mających na celu dostarczenie wiedzy i zrozumienia naukowego, które pomogą Ci odnieść sukces w wybranym zawodzie.

Kurs będzie prowadzony przez doświadczoną kadrę wykładowców, którzy posiadają szereg kwalifikacji oraz wiedzę i doświadczenie zawodowe. Obejmują one certyfikaty coachingu sportowego NGB, kwalifikacje zawodowe, PGCE i doświadczenie w pracy z elitarnymi sportowcami. Niektórzy pracownicy pracują obecnie nad uzyskaniem tytułu magistra w dziedzinie medycyny sportowej, żywienia sportowego i nauk o sporcie. Ten zakres i głębia umiejętności pozwala zespołowi zapewnić nie tylko inspirujące środowisko akademickie, ale także doskonałą wiedzę zawodową w klasie.

W trakcie trwania kursu otrzymasz dodatkowe możliwości zdobycia dodatkowych kwalifikacji w zakresie poziomów trenerskich i instruktażu na siłowni.

Oceny i czas na naukę

Każda ocena jest zaprojektowana w kontekście realistycznych sytuacji w miejscu pracy i szkolnictwie wyższym. **** W trakcie kursu zostaniesz poproszony o wypełnienie:**** - Demonstracje praktyczne - Prezentacje - Oceny czasowe - Prezentacje plakatów - Raporty pisemne - Praca dyplomowa Każda jednostka zostanie oceniona na zaliczenie, zasługę lub wyróżnienie i zostanie połączona na koniec kursu, aby uzyskać ogólną ocenę.

Heart of Worcestershire College nie jest licencjonowanym sponsorem wiz studenckich w Wielkiej Brytanii. W związku z tym nie jesteśmy w stanie wydawać wiz studenckich na studia w Wielkiej Brytanii w ramach systemu punktów imigracyjnych Tier 4 w Wielkiej Brytanii.

Heart of Worcestershire College oferuje nagrody HE Boost w wysokości do 1500 funtów dla wszystkich studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych. Dofinansowanie zostanie wypłacone w 3 równych ratach pod koniec października, stycznia i maja. Jeśli ubiegasz się o miejsce na pierwszym roku swojego pierwszego kursu szkolnictwa wyższego i "zdecydowanie" zaakceptowałeś ofertę miejsca w programie HE w Heart of Worcestershire College jako swój pierwszy wybór (nie ubezpieczenie), możesz się kwalifikować. Aby się kwalifikować, musisz spełniać kryteria krajowe: - normalnie mieszkać w Anglii - mieć dochód gospodarstwa domowego poniżej 25 000 GBP (zgodnie z oceną Student Finance England) - finansować się samodzielnie, nie być sponsorowanym przez pracodawcę, NHS ani Agencję Szkoleń i Rozwoju dla Szkół. Pamiętaj, że ze względu na ograniczony charakter tych funduszy spełnienie kryteriów nie jest równoznaczne z uprawnieniem do otrzymania nagrody Boost. Każdy wniosek zostanie rozpatrzony przez panel pracowników na podstawie dostarczonych informacji.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport & Exercise Science (Coaching Science), HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauka o sporcie i ćwiczeniach (nauka o coachingu) HND

Uniform (opcjonalnie) £80

Ze względu na zawodowy charakter kursu wizyty są istotną częścią programu nauczania.

Studenci powinni dysponować zalecanym budżetem w wysokości 130 GBP na rok akademicki.

O Heart of Worcestershire College

Heart of Worcestershire College jest instytucją akademicką, która zajmuje się głównie prowadzeniem kursów zawodowych, technicznych i profesjonalnych. Kolegium realizuje swoje programy w czterech kampusach, które znajdują się w Worcester, Redditch, Bromsgrove i Malvern.

Lista 8 kursów licencjackich i magisterskich Heart of Worcestershire College - Katalog Kursów

Skład uczniów Heart of Worcestershire College

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Heart of Worcestershire College według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

Nauka o sporcie i ćwiczeniach HND