Farnborough College of Technology
Farnborough College of Technology - Farnborough College of Technology

Higher National Diploma to kwalifikacja na poziomie uniwersyteckim (poziom 5) z silnym naciskiem zawodowym. Jest to uznawana w całym kraju kwalifikacja, która wyposaża Cię w wiedzę, zrozumienie i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w zatrudnieniu lub możliwości przejścia na studia na uniwersytecie.

Dla osób obecnie zatrudnionych w pokrewnej dziedzinie, HND daje możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności, łącząc pracę z nauką i może być bardziej opłacalną alternatywą dla studiów uniwersyteckich. Kurs ten odpowiada pierwszemu i drugiemu rokowi studiów uniwersyteckich w pełnym wymiarze godzin.

Nasze wspierające środowisko do nauki zapewni Ci najlepszą okazję do odniesienia sukcesu, zapewniając indywidualną uwagę podczas nauki. Dobrze poznasz wszystkich swoich nauczycieli i skorzystasz ze wspierającego i przyjaznego środowiska.

Higher National Diploma in Electrical and Electronic Engineering został opracowany, aby skupić się na wyposażeniu osób w wiedzę, zrozumienie i umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w zatrudnieniu w branży inżynierii elektrycznej i elektronicznej.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Electrical and Electronic Engineering, HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria elektryczna i elektroniczna HND

O Farnborough College of Technology

Farnborough College of Technology to instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w mieście Farnborough, w południowo-wschodnim regionie Anglii. Główny kampus znajduje się przy Boundary Road i to właśnie tam odbywa się większość kursów uczelni. Obejmują one A-Levels dla tych, którzy chcą iść na uniwersytet, T-Levels, kursy zawodowe, kursy dla dorosłych i wiele innych. Dzięki wyjątkowym standardom nauczania i nowoczesnym udogodnieniom, które oferuje, college wielokrotnie otrzymał ocenę "Outstanding" od inspektorów Ofsted.

Lista 36 kursów licencjackich i magisterskich Farnborough College of Technology - Katalog Kursów

Skład uczniów Farnborough College of Technology

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Farnborough College of Technology według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022

Inżynieria (elektryczna i elektroniczna) HND