Edinburgh Napier University
Cyberbezpieczeństwo i kryminalistyka BEng (Hons)
Edinburgh Napier University - Edinburgh Napier University

Cyber Security and Forensics BEng (Hons) Poniżej znajdują się opinie 35 absolwentów o poszczególnych kursach na Edinburgh Napier University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Inżynieria oprogramowania, rozwój i programowanie w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Inżynieria oprogramowania, rozwój i programowanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Inżynieria oprogramowania, rozwój i programowanie na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £30000 £29000 £32000
Zakres 25-75 percentyla £27500 - £32000 £18500 - £35500 £18500 - £44500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Inżynieria oprogramowania, rozwój i programowanie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £23885 - £33047 £18348 - £32603 £21339 - £39812

Dowiedz się, jak ważne jest bezpieczeństwo sieci, a w przyszłości możesz chronić organizacje przed cyberatakami.

BEng (Hons) Cybersecurity and Forensics otrzymał pełną certyfikację licencjacką od National Cyber Security Centre (NCSC) - jest to pierwszy kierunek studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii, który uzyskał pełną akredytację.

Łącząc w sobie trzy najbardziej poszukiwane nurty informatyki, kurs ten wykorzystuje rosnącą świadomość znaczenia bezpieczeństwa sieci i stanowi cenną podstawę udanej i dobrze płatnej kariery.

Dwa lata ogólnych studiów informatycznych doprowadzą Cię do specjalizacji w zakresie bezpieczeństwa i kryminalistyki, tworzenia oprogramowania i sieci komputerowych. Po czterech latach zdobędziesz wiedzę potrzebną do tworzenia i analizowania skutecznych i bezpiecznych systemów komputerowych.

Na rynku informatycznym rośnie zapotrzebowanie na inżynierów ds. bezpieczeństwa. Jako absolwent będziesz posiadać szeroki zakres umiejętności oraz specjalistyczną wiedzę w zakresie bezpieczeństwa danych potrzebną do objęcia różnych stanowisk.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kursu i modułów.

Akredytowany przez BCS, the Chartered Institute for IT w imieniu Engineering Council dla celów częściowego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako CharteredEngineer.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Cyber Security and Forensics BEng (Hons) w Edinburgh Napier University

15% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
5% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Dopuszczalne tylko, jeśli studiowano dodatkowo do poziomu A biologii i chemii na poziomie C.

Nauki społeczne HNC: Wyższy francuski B, A w ocenianej jednostce; Maths National 5 B lub równoważny

Angielski B, matematyka A

Dyplom Access to HE

D*D z odpowiedniego dyplomu wraz z matematyką na poziomie A z oceną B.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS 6.0 ogółem z żadnym komponentem poniżej 5.5.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Cyber Security and Forensics, BEng (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Cyberbezpieczeństwo i kryminalistyka BEng (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

.

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi Edinburgh Napier University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Edinburgh Napier University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Informatyka

Informatyka

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 21 rankingi uniwersytetów Edinburgh Napier University

O Edinburgh Napier University

Uniwersytet Napier w Edynburgu, położony na obrzeżach stolicy Szkocji, oferuje kursy i programy, które przyniosły instytucji uznanie w rankingach uniwersytetów QS oraz nagrody w kategorii zadowolenia studentów. Uniwersytet działa w trzech oddzielnych kampusach, w zależności od przedmiotu, który student wybiera - Sighthill, Craiglockhart i Merchiston. Potencjalni studenci mogą liczyć na Laboratoria Gier, profesjonalne studia muzyczne, centra konferencyjne i wiele innych.

Lista 121 kursów licencjackich i magisterskich Edinburgh Napier University - Katalog Kursów

• Edinburgh Napier University | International | A Day in Edinburgh

Merchiston Campus

Informatyka dla cyberbezpieczeństwa BSc (Hons)