Edinburgh Napier University
Systemy i sieci komputerowe BEng (Hons)
Edinburgh Napier University - Edinburgh Napier University

Computer Systems And Networks BEng (Hons) Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na Edinburgh Napier University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Informatyka w UK.

Wynagrodzenie absolwentów Informatyka

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Informatyka na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £32000 £17000 - £30500 £18500 - £35500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Informatyka (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Studiuj kurs, który koncentruje się na możliwościach zatrudnienia w szerokim obszarze systemów komputerowych.

Sieci komputerowe stanowią kręgosłup świata informacji, od osobistych urządzeń mobilnych po media społecznościowe i usługi danych korporacyjnych na dużą skalę.

Wraz z tym rosnącym trendem istnieje duże zapotrzebowanie na doświadczonych inżynierów, którzy potrafią projektować, rozwijać i utrzymywać sprzęt i oprogramowanie sieciowe.

Kurs koncentruje się na kluczowych aspektach sieci, systemów komputerowych i rozwoju aplikacji, które obejmują systemy baz danych i interakcję człowiek-komputer.

Zdobędziesz wiedzę akademicką w obszarach systemów komputerowych z możliwością poszerzenia swoich umiejętności poprzez roczny staż zawodowy.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kursu i modułów.

Akredytacja przez BCS, Chartered Institute for IT dla celów pełnego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako Chartered IT Professional.

Akredytowany przez BCS, the Chartered Institute for IT w imieniu Engineering Council dla celów częściowego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako CharteredEngineer.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Computer Systems And Networks BEng (Hons) w Edinburgh Napier University

50% Zawody administracyjne
30% Opiekuńcze usługi osobiste

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff of Accepted Students for Informatyka

Wymagania kwalifikacyjne

D*D z odpowiedniego dyplomu wraz z matematyką na poziomie A z oceną B.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

IELTS 6.0 ogółem z żadnym komponentem poniżej 5.5.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Computer Systems And Networks, BEng (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Systemy i sieci komputerowe BEng (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

.

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi Edinburgh Napier University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Edinburgh Napier University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 21 rankingi uniwersytetów Edinburgh Napier University

O Edinburgh Napier University

Uniwersytet Napier w Edynburgu, położony na obrzeżach stolicy Szkocji, oferuje kursy i programy, które przyniosły instytucji uznanie w rankingach uniwersytetów QS oraz nagrody w kategorii zadowolenia studentów. Uniwersytet działa w trzech oddzielnych kampusach, w zależności od przedmiotu, który student wybiera - Sighthill, Craiglockhart i Merchiston. Potencjalni studenci mogą liczyć na Laboratoria Gier, profesjonalne studia muzyczne, centra konferencyjne i wiele innych.

Lista 121 kursów licencjackich i magisterskich Edinburgh Napier University - Katalog Kursów

• Edinburgh Napier University | International | A Day in Edinburgh

Merchiston Campus

Inżynieria systemów komputerowych BEng (Hons)