Edge Hill University
Robotyka i sztuczna inteligencja BSc (Hons)
Edge Hill University - Edge Hill University

Zakres 25-75 percentyla £25861 - £34313 £25601 - £39326 £29731 - £45361

Inteligentne systemy mają ogromny wpływ. Urządzenia gospodarstwa domowego są bardziej pomocne, a roboty wyruszają w kosmos. Pomóż tworzyć przyszłość sztucznej inteligencji na kierunku robotyka, który uzyskał wstępną akredytację BCS, The Chartered Institute for IT (z zastrzeżeniem ponownego zatwierdzenia).

Robotyka i sztuczna inteligencja przeszły długą drogę od czasów Alana Turinga. Utorowały one drogę do niezwykłych możliwości we współczesnym świecie. Wraz z rozwojem coraz bardziej wyrafinowanych sztucznych systemów, będziemy świadkami transformacji w sposobie, w jaki żyjemy, pracujemy, podróżujemy i uczymy się. Po ukończeniu naszych studiów licencjackich z robotyki i sztucznej inteligencji możesz pracować nad najnowszymi technologiami w wielu branżach.

Podczas studiów na kierunku robotyka i sztuczna inteligencja nauczymy Cię, jak uwolnić potencjał robotyki, sztucznej inteligencji, automatyzacji i nie tylko. Czy możesz zmienić sposób, w jaki wirtualna rzeczywistość jest wykorzystywana w medycynie? Czy chcesz przetestować granice między ludzką inteligencją a inteligencją maszyn?

Na naszym kierunku robotyka i sztuczna inteligencja rozwiniesz specjalistyczną wiedzę w zakresie podstaw inteligentnych systemów. Programowanie, architektura sieci i projektowanie oprogramowania staną się dla Ciebie drugą naturą.

Po ukończeniu studiów licencjackich (z wyróżnieniem) będziesz przygotowany do kariery w pracy z inteligentnymi systemami, od urządzeń gospodarstwa domowego i wyszukiwarek po roboty eksplorujące Marsa.

Akredytacja przez BCS, Chartered Institute for IT dla celów pełnego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako Chartered IT Professional.

Na tym stopniu będą stosowane różne metody oceny, w tym formalne egzaminy, ćwiczenia laboratoryjne i raporty z projektów. W trakcie całego programu będziesz również oceniany za pomocą zadań, arkuszy roboczych, testów w modułach, przykładowych arkuszy, ćwiczeń rozwiązywania problemów i prezentacji.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

No specific subjects are required. GCSE Mathematics at Grade C or Grade 4 or above (or equivalent) is also required. Please note, for all programmes in the Department of Computer Science, a level 2 numeracy qualification is not considered as equivalent to GCSE Grade C or Grade 4 in Mathematics.

UCAS Tariff of Accepted Students for Inżynieria

Wymagania kwalifikacyjne

• All Degrees

Studenci zagraniczni powinni odwiedzić naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji: edgehill.ac.uk/international
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Robotics & Artificial Intelligence, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Robotyka i sztuczna inteligencja BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi Edge Hill University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Edge Hill University

O Edge Hill University

Edge Hill University znajduje się w Ormskirk, w północno-wschodniej Anglii. EHU został założony w 1885 roku z misją tworzenia możliwości z wiedzy. Uniwersytet stara się zapewnić studentom jak najlepsze możliwości zatrudnienia, czego dowodem jest ich ośrodek Creative Edge, który jest nowoczesnym i stylowym centrum, gdzie współpracujące firmy przyjeżdżają, aby pracować nad projektami ze studentami i prowadzić swoją działalność rekrutacyjną. Studenci mają tutaj szerokie możliwości transportu, z połączeniami kolejowymi przez Liverpool i Preston, oraz autobusem Edge Link, który przyjeżdża co 20 minut.

Lista 158 kursów licencjackich i magisterskich Edge Hill University - Katalog Kursów

Skład uczniów Edge Hill University

• Studying at Edge Hill University as an International Student
  • What's life like in Halls of Residence? | Edge Hill University