East Sussex College

Mediana wynagrodzeń £22446 £18504 £20832
Zakres 25-75 percentyla £17504 - £26638 £13174 - £23926 £14587 - £27314

**Czego będę się uczyć?

Zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi w zakresie opieki nad dziećmi i edukacji wymaga wysoko wykwalifikowanych, dobrze wykształconych nauczycieli wczesnej edukacji. Nasz dwuletni program FdA Early Years ma na celu przygotowanie Cię do formalnej roli lidera w placówce wczesnej edukacji lub roli, która koncentruje się na szkoleniu, mentoringu lub wspieraniu personelu w miejscu pracy.

Kurs zaoferuje Ci możliwość przeglądu różnych dyscyplin, które przyczyniają się do naszego zrozumienia wczesnego dzieciństwa i ma na celu wspieranie praktyków pracujących w różnych środowiskach.

Oczekuje się, że rozpoznasz rolę zabawy i jej znaczenie w programie nauczania. Będziesz prowadzić obserwacje i, poprzez analizę obserwacji, będziesz w stanie przyczynić się do planowania programu nauczania i środowiska, które odzwierciedla wiek i etap rozwoju każdego dziecka.

Wraz z potrzebą ukończenia niezależnych badań, aspiracjami zawodowymi, inspekcją usług i mentorowaniem stażystów, rola i wymagania praktyków wczesnej edukacji stale rosną. Dlatego też studia wyższe w tej dziedzinie stają się coraz bardziej niezbędne.

Podczas kursu będziesz studiować moduły, które będą odnosić się bezpośrednio do Twojego miejsca pracy i pozwolą Ci wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Zrozumiesz proces uczenia się dzieci i młodzieży, zbadasz rozwój języka i umiejętności czytania i pisania oraz w pełni zrozumiesz ochronę, dobrobyt i dobrostan młodych ludzi.

Po ukończeniu tego kursu będziesz dobrze przygotowanym praktykiem do objęcia formalnej roli lidera w placówce lub roli, która koncentruje się na szkoleniu, mentoringu lub wspieraniu personelu w miejscu pracy. Możesz także zdecydować się na dalsze studia, aby uzyskać tytuł BA (Hons) Professional Studies in Learning and Development.

Oczekuje się, że skompilujesz portfolio dowodów, a także przedstawisz eseje. Zostaniesz również oceniony w miejscu pracy za elementy niektórych jednostek.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

Studenci międzynarodowi wymagają wyniku 6.5 ogólnie oraz 6 w pisaniu.

Studenci zagraniczni będą potrzebować ogólnego poziomu IELTS 6.5 z 6 w piśmie. Aby uzyskać informacje wizowe odwiedź http://www.escg.ac.uk/study/international/visas/
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Early Years Care and Education, FD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Wczesna opieka i edukacja FD

Irlandia £7995 Rok 1

Studia u nas zapewnią Ci doskonały stosunek jakości do ceny. Nasze niższe opłaty, w porównaniu do wielu innych uniwersytetów, pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie otrzymując to, co najlepsze od naszych ekspertów.

• Rok 2

O East Sussex College

East Sussex College jest największą instytucją szkolnictwa wyższego w hrabstwie i działa w czterech kampusach: Hastings, Eastbourne, Lewes i Newhaven. College oferuje różnorodne kursy w niepełnym i pełnym wymiarze godzin, w tym praktyki zawodowe, BTEC, A-Levels, a także wiele rodzajów kwalifikacji zawodowych, takich jak terapia urody i budownictwo, w których wykorzystuje się obiekty imitujące przyszłe miejsce pracy studentów.

Lista 20 kursów licencjackich i magisterskich East Sussex College - Katalog Kursów

Skład uczniów East Sussex College

• Studying Creative Media at East Sussex College Eastbourne ||
  • Studying Early Years at East Sussex College Eastbourne ||