Durham University
Współczesne języki europejskie i historia (z rokiem za granicą) BA (Hons)
Durham University - Durham University

Ten wspólny stopień z wyróżnieniem pozwoli Ci pogłębić zainteresowanie nauką współczesnego języka europejskiego i powiązanych tematów kulturowych, a także zgłębić różne okresy i tematy historyczne.

W pierwszym roku nauki skupisz się na umiejętnościach czytania, pisania, mówienia i słuchania w wybranym języku. Ponadto poznasz aspekty literatury, filmu, sztuki, historii i polityki kultury, którą studiujesz. Będziesz także studiować szereg przedmiotów historycznych, w tym historię średniowieczną / wczesnonowożytną i historię współczesną.

Na drugim roku będziesz kontynuować naukę języka, kultury i historii, rozwijając swoje umiejętności i umożliwiając specjalizację w obszarach, które Cię interesują. Moduły historyczne drugiego roku koncentrują się bardziej na konkretnych okresach i wydarzeniach lub debatach i zjawiskach historycznych.

Będziesz mieć możliwość spędzenia trzeciego roku za granicą, jako asystent języka angielskiego w szkole lub na uniwersytecie, jako student lub na stażu zawodowym. Jest to czas ogromnego rozwoju językowego i osobistego, w którym powinieneś nabrać płynności w swoim języku i cieszyć się wyjątkową okazją do nawiązania nowych przyjaźni, docenienia innych kultur oraz nauczenia się pracy i nauki w nowy sposób. Możesz również ubiegać się o dodanie roku stażu do swojego stopnia, zwiększając kurs z czterech lat do pięciu.

W czwartym roku będziesz rozwijać swoje zaawansowane umiejętności językowe i możesz wziąć udział w specjalistycznym module językowym, takim jak tłumaczenie pisemne lub ustne. Będziesz także kontynuować studia kulturowe i historyczne, a moduły historii na ostatnim roku zachęcą Cię do zastanowienia się, w jaki sposób tworzona jest wiedza historyczna.

W czwartym roku wybierzesz również własny temat pracy dyplomowej, badając i pisząc o kwestii historycznej lub aspekcie kultury lub produkcji kulturowej.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Dopuszczalne tylko, jeśli studiowano dodatkowo do poziomu A biologii i chemii na poziomie C.

Łącznie z matematyką.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Łącznie z historią na poziomie D3.

• All other courses
    • Foundation
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Modern European Languages and History (with Year Abroad), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Współczesne języki europejskie i historia (z rokiem za granicą) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Opłaty za naukę na rok akademicki 2024/25 nie zostały jeszcze sfinalizowane, zostaną wyświetlone tutaj po zatwierdzeniu.

Rankingi Durham University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów Durham University

O Durham University

Założony w 1832 roku, Durham University (DU) znajduje się w mieście katedralnym Durham, w północno-wschodniej Anglii. DU szczyci się posiadaniem wielu kierunków studiów zaliczanych do najlepszych na świecie według QS, jak również posiadaniem wyjątkowo obszernego katalogu kursów bez uszczerbku dla jakości, jakiej mogą oczekiwać studenci. Oprócz imponujących możliwości akademickich w ofercie, studenci mogą również oczekiwać na liczne zajęcia sportowe, muzyczne i artystyczne na miejscu.

Lista 211 kursów licencjackich i magisterskich Durham University - Katalog Kursów

Skład uczniów Durham University

• Durham University: A day in the life
  • What I wish I'd known before coming to Durham
  • HT Top 10 things about being a student at Durham University
  • What is your favourite thing about Durham?
  • Ustinovian leavers: “Advice to new students”

Durham City
College allocation pending

Międzynarodowy biznes i zarządzanie z językiem nowożytnym z rokiem za granicą BSc (Hons)