Durham University
Geofizyka z Geologią BSc (Hons)
Durham University - Durham University

Geofizyka jest zastosowaniem zasad fizycznych do badania struktury i dynamiki Ziemi i coraz częściej innych planet. Geofizyka ma wiele praktycznych zastosowań i stanowi istotną część ekonomicznej eksploatacji węglowodorów i zasobów mineralnych. Geofizycy są również zaangażowani w ocenę i łagodzenie naturalnych zagrożeń, takich jak trzęsienia ziemi, wulkany i tsunami.

Stopień Geofizyka z Geologią pokazuje progresję od pierwszego do trzeciego roku. Na pierwszym roku dzielisz moduły obowiązkowe z innymi kierunkami studiów, ale zawiera on także dodatkowe moduły obowiązkowe, które specjalizują się w matematyce i fizyce. Na drugim i trzecim roku zajmujesz się materiałem, który jest specjalistyczny, oparty na numerach i należy do najnowocześniejszych badań geofizycznych.

Absolwenci tego stopnia zapewnili sobie zatrudnienie w całym sektorze geonauki, w przemyśle poszukiwania i wydobycia minerałów, w firmach zajmujących się poszukiwaniem ropy naftowej oraz w przemyśle środowiskowym i hydrogeologicznym. Zaawansowane umiejętności ilościowe rozwinięte w trakcie tego kursu mogą stanowić mocną podstawę do zdobycia zatrudnienia poza sektorem nauk geologicznych, na przykład w finansach, ubezpieczeniach i bankowości.

Rok 1 Moduły obowiązkowe: Materiały dotyczące Ziemi Zrozumienie nauk o Ziemi Badania terenowe Dalsza matematyka dla geologów Geoinformatyka.

Moduły obowiązkowe drugiego roku: Praca w terenie (geofizyczna) Metody geofizyczne dla geologów Aplikacje danych geofizycznych Geologia strukturalna i tektonika.

Rok 3 Moduły obowiązkowe: Dysertacja Zaawansowana geofizyka Struktura i dynamika Ziemi.

Każdego roku dokonujemy przeglądu struktur kursów i treści podstawowych (w świetle np. informacji zwrotnych od instytucji zewnętrznych i uczniów) i opublikujemy ostateczne wymagania podstawowe dla rocznika 2020 od września 2019.

Więcej informacji na temat tego kursu, w tym listę wszystkich modułów opcjonalnych, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Wymagania kwalifikacyjne

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

Bierzemy pod uwagę rozszerzony dyplom techniczny. Wymagania wstępne są oparte na osiągnięciu pełnego Technical Extended Diploma z ocenami DDM.

• All other courses
    • Foundation
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Geophysics with Geology, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Geofizyka z Geologią BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi Durham University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 38 rankingi uniwersytetów Durham University

O Durham University

Założony w 1832 roku, Durham University (DU) znajduje się w mieście katedralnym Durham, w północno-wschodniej Anglii. DU szczyci się posiadaniem wielu kierunków studiów zaliczanych do najlepszych na świecie według QS, jak również posiadaniem wyjątkowo obszernego katalogu kursów bez uszczerbku dla jakości, jakiej mogą oczekiwać studenci. Oprócz imponujących możliwości akademickich w ofercie, studenci mogą również oczekiwać na liczne zajęcia sportowe, muzyczne i artystyczne na miejscu.

Lista 211 kursów licencjackich i magisterskich Durham University - Katalog Kursów

Skład uczniów Durham University

• Durham University: A day in the life
  • What I wish I'd known before coming to Durham
  • HT Top 10 things about being a student at Durham University
  • What is your favourite thing about Durham?
  • Ustinovian leavers: “Advice to new students”

Durham City

(Cardiff University)
80% 5% 0% £25450 £28200 130 Cardiff Oncampus W pełnym wymiarze godzin