Durham University
Biznes i zarządzanie z nauką za granicą BA (Hons)
Durham University - Durham University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 220 o kursach Business and Management with Study Abroad BA (Hons) i innych kursach Ekonomia na Durham University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Ekonomia.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Ekonomia

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Ekonomia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £30000 - £50000 £31500 - £47000 £44000 - £78000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Ekonomia (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £23142 - £31993 £21549 - £36031 £25724 - £47978

W szybko rozwijającym się świecie biznesu innowacyjność i elastyczność są ważniejsze niż kiedykolwiek. Jeśli interesuje Cię sposób, w jaki firmy działają i rozwijają się, jeśli jesteś z natury dociekliwy i masz chęć rozwijania swojej wiedzy poprzez badania i badania, to może to być kurs dla Ciebie.

BA Business and Management łączy teorię akademicką z rzeczywistym doświadczeniem biznesowym, dzięki czemu zaczniesz rozwijać swoje umiejętności biznesowe, badawcze i praktyczne od pierwszego dnia. Od zarządzania ludźmi po postęp technologiczny, od marketingu po kulturę i etykę, szybko zdobędziesz wiedzę potrzebną do wejścia do globalnego sektora biznesowego.

Ten czterostopniowy program studiów obejmuje rok za granicą. Spędzenie roku na jednym z naszych międzynarodowych uniwersytetów partnerskich da Ci możliwość poznania innej kultury i rozwinięcia umiejętności językowych. W coraz bardziej zglobalizowanej branży, międzynarodowe studia dodadzą dodatkowego wymiaru Twoim szansom na zatrudnienie i pomogą Ci wyróżnić się wśród pracodawców.

Nasz elastyczny program studiów daje Ci kontrolę. Oprócz możliwości studiowania za granicą, oferujemy opcję ukończenia kursu w ciągu trzech lat lub dodania roku stażu.

.

Akredytowany przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Akredytowana przez EFMD Quality Improvement System.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Business and Management with Study Abroad BA (Hons) w Durham University

51% Zawody wykwalifikowane
19% Specjaliści w dziedzinie nauczania
7% Opiekuńcze usługi osobiste
4% Zawody podstawowe
4% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
4% Zawody związane ze sprzedażą
3% Specjaliści w dziedzinie nauczania
2% Zawody podstawowe
2% Profesjonaliści w dziedzinie terapii
1% Zawody związane z usługami ochronnymi

Oceny i czas na naukę

Moduły są oceniane poprzez połączenie egzaminów, pisemnych zadań i raportów, projektów badawczych i prezentacji. Zakres metod oceny został zaprojektowany tak, aby ocenić Twoją wiedzę i zrozumienie materiału, przetestować umiejętności krytycznego myślenia, poprawić umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej oraz ocenić Twoją zdolność do powiązania nauki z rzeczywistymi kwestiami.

UCAS Tariff of Accepted Students for Ekonomia

Wymagania kwalifikacyjne

Dyplom Access to HE

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (pierwsze nauczanie od września 2016)

Bierzemy pod uwagę rozszerzony dyplom techniczny. Wymagania wstępne są oparte na osiągnięciu pełnego Technical Extended Diploma z ocenami DDM.

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Angielski B, matematyka A

Łącznie z matematyką.

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Łącznie z historią na poziomie D3.

• All other courses
    • Foundation
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business and Management with Study Abroad, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Biznes i zarządzanie z nauką za granicą BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Opłaty za naukę na rok akademicki 2024/25 nie zostały jeszcze sfinalizowane, zostaną wyświetlone tutaj po zatwierdzeniu.

Rankingi Durham University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Durham University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 22 lipca, 2023]

Zobacz wszystkie 37 rankingi uniwersytetów Durham University

O Durham University

Założony w 1832 roku, Durham University (DU) znajduje się w mieście katedralnym Durham, w północno-wschodniej Anglii. DU szczyci się posiadaniem wielu kierunków studiów zaliczanych do najlepszych na świecie według QS, jak również posiadaniem wyjątkowo obszernego katalogu kursów bez uszczerbku dla jakości, jakiej mogą oczekiwać studenci. Oprócz imponujących możliwości akademickich w ofercie, studenci mogą również oczekiwać na liczne zajęcia sportowe, muzyczne i artystyczne na miejscu.

Lista 211 kursów licencjackich i magisterskich Durham University - Katalog Kursów

Skład uczniów Durham University

• Durham University: A day in the life
  • What I wish I'd known before coming to Durham
  • HT Top 10 things about being a student at Durham University
  • What is your favourite thing about Durham?
  • Ustinovian leavers: “Advice to new students”

College allocation pending
Durham City

Zarządzanie turystyką międzynarodową z praktyką BSc (Hons)