De Montfort University
Zarządzanie modą (doładowanie poziomu 6) BA (Hons)
De Montfort University - De Montfort University

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Ten program ma na celu zaoferowanie studentom z różnych środowisk możliwości wykorzystania ich kreatywnego i indywidualnego potencjału w zarządzaniu modą oraz zdobycia kluczowych umiejętności potrzebnych do kontynuowania kariery w tej dynamicznej i ekscytującej branży.

Program koncentruje się na biznesie modowym i zarządzaniu, a dowiesz się o zakupach modowych, marketingu, innowacjach i przedsiębiorczości, aby wyposażyć Cię w dogłębne zrozumienie procesu zarządzania rozwojem produktu od koncepcji produktu do punktu sprzedaży. Program nauczania kończy się indywidualnym głównym projektem badawczym skoncentrowanym na branży, z możliwością dostosowania projektu do marketingu, zarządzania, zakupów lub trendów w celu realizacji własnego obszaru zainteresowań.

Ten program uzupełniający jest przeznaczony dla studentów poziomu 5, którzy ukończyli edukację do poziomu HND (poziom 5) w Wielkiej Brytanii lub posiadają międzynarodowe równoważne kwalifikacje w dziedzinie sztuki i projektowania lub biznesu, którzy chcą uzyskać kwalifikacje licencjackie (z wyróżnieniem) w zakresie zarządzania modą w ciągu jednego roku.

Ukończenie tego programu da Ci szansę na przejście do Fashion Management with Marketing MA na DMU, zdobywając dwa stopnie naukowe w ciągu dwóch lat.

Kluczowe cechy

• Jesteśmy uznawani za jedną z najbardziej zrównoważonych szkół mody i tekstyliów w kraju (Green Gown Awards, 2021) i jedną z najlepszych szkół mody na świecie w 2022 r. (CEOWORLD, 2022).
  • Zrozum kluczowe elementy biznesu modowego i zarządzania, w tym innowacje produktowe, prawo własności intelektualnej, planowanie biznesowe i przedsiębiorczość.
  • Rozwijaj kluczowe umiejętności zakupowe, takie jak planowanie asortymentu, budowanie asortymentu, negocjacje i analiza asortymentu, aby stworzyć opłacalny i komercyjny asortyment mody.
  • Zbadaj współczesne kwestie na globalnym rynku mody, w tym zachowania konsumentów, segmentację, promocję mody online i offline.
  • Rozwijaj umiejętności przedsiębiorcze i dowiedz się, jak napisać własny biznesplan dla produktu lub pomysłu na biznes, biorąc pod uwagę strategie marketingowe, wprowadzanie produktu i prognozowanie finansowe.
  • Nasze silne powiązania z przemysłem zapewniają możliwości, w tym wykłady gościnne, doświadczenie zawodowe, staże i projekty na żywo.
  • Niedawni absolwenci odnieśli sukcesy zawodowe w globalnych sklepach detalicznych, takich jak Urban Outfitters, O'Neill, Next, Marks & Spencer, River Island i Selfridges.
  • Wielokrotnie nagradzany budynek Vijay Patel zapewnia zarówno przestrzeń, jak i udogodnienia sprzyjające kreatywnemu myśleniu, w którym pomysły mogą się rozwijać i rozwijać dla wszystkich naszych studentów sztuki i projektowania.

****Struktura**** Będziesz uczyć się poprzez połączenie wykładów, tutoriali, seminariów, wykładów gościnnych, warsztatów praktycznych, pracy w grupach, samodzielnej nauki i wizyt na miejscu. Ocena odbywa się za pomocą zajęć, w tym prezentacji, esejów i raportów. Regularnie odbywają się tutoriale i przeglądy, które pozwolą Ci zastanowić się i rozwinąć swoją pracę gotową do końcowego projektu badawczego pod koniec roku. **** Godziny kontaktu**** Zwykle będziesz uczestniczyć w około 12 godzinach zaplanowanych sesji dydaktycznych (wykłady i tutoriale) każdego tygodnia i oczekujemy, że podejmiesz co najmniej 25 dodatkowych godzin samodzielnej nauki, aby ukończyć prace projektowe i badania.

• Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Fashion Management (Level 6 Top Up), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie modą (doładowanie poziomu 6) BA (Hons)

Pamiętaj, że opłaty podlegają corocznemu przeglądowi. Wszelkie podwyżki opłat dla studentów Home będą oparte na przeglądzie naszych usług i zgodne z limitem opłat ustalonym przez rząd.

<W przypadku studentów zagranicznych takie przeglądy będą oparte na ocenie rynku i przekazane studentom co najmniej 6 miesięcy przed rozpoczęciem programu. Odwiedź strony czesnego na naszej stronie internetowej, aby uzyskać więcej informacji: .

Rankingi De Montfort University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów De Montfort University

O De Montfort University

De Montfort University, w skrócie DMU, został założony w 1896 roku w małym mieście Leicester, East Midlands. Uniwersytet ten cieszy się szczególnie silnymi statystykami zatrudnienia po ukończeniu studiów, co można wytłumaczyć ich zaangażowaniem w praktyki zawodowe dla wszystkich studentów na dowolnych kursach. Międzynarodowi studenci są tutaj pod dobrą opieką, ponieważ otrzymują oni kursy orientacyjne mające na celu zapewnienie porad i wskazówek dotyczących życia w Wielkiej Brytanii, a darmowe lekcje języka angielskiego są zapewnione, aby wprowadzić wszystkich nowych studentów na wyższy poziom.

Lista 117 kursów licencjackich i magisterskich De Montfort University - Katalog Kursów

Skład uczniów De Montfort University

19290
  • Welcome to Leicester