De Montfort University
Energia i zrównoważony rozwój MSc
De Montfort University - De Montfort University

Przedsiębiorstwa, społeczeństwo i decydenci polityczni uznają, że zmiany są wymagane na wszystkich poziomach, jeśli mamy sprostać wyzwaniu zrównoważonej energii i rozwoju oraz zaspokoić potrzeby przyszłych pokoleń. Studia magisterskie na kierunku Energia i Zrównoważony Rozwój w DMU odzwierciedlają wiedzę i umiejętności wymagane przez profesjonalistów pracujących nad przeciwdziałaniem zmianom klimatycznym.

Na tym kursie dowiesz się, w jaki sposób można osiągnąć zrównoważony rozwój i jak możemy radzić sobie z globalnymi zmianami klimatu poprzez zrównoważoną energię, bardziej wydajne projektowanie i produkcję, lepsze zarządzanie budynkami i zmianę zachowań organizacyjnych. Będziesz uczyć się od wiodących naukowców i specjalistów z Instytutu Energii i Zrównoważonego Rozwoju (IESD), a także od szeregu zaproszonych ekspertów i prelegentów.

Ukończysz go z umiejętnościami i wiedzą pozwalającymi na kierowanie społecznościami, organizacjami i rządami. Ten kurs jest idealny dla osób z wykształceniem z zakresu nauk społecznych lub fizycznych lub dla profesjonalistów w średnim wieku z odpowiednim doświadczeniem.

Kluczowe cechy

• Nasza kadra badawcza i dydaktyczna IESD zapewni Ci możliwość uczenia się od naukowców aktywnie zaangażowanych w pogłębianie wiedzy i dzielenie się doświadczeniem.
  • Dzięki akredytacji Chartered Institution of Building Services Engineers (CIBSE) i Energy Institute (EI), skorzystasz z najwyższej jakości nauczania i będziesz mógł ukończyć studia z kwalifikacjami uznawanymi w branży.
  • Kurs został zaprojektowany tak, aby był elastyczny i pasował do Twoich zobowiązań, z dostępnymi opcjami w kampusie, w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin lub na odległość.
  • Ukończ studia wyposażony w odpowiednią wiedzę i doświadczenie wymagane do kariery w branży, z treściami kursu istotnymi dla współczesnej praktyki, w tym odpowiednimi projektami badawczymi i kwestiami związanymi z branżą.
  • Uzyskaj dostęp do specjalistycznych obiektów, takich jak Laboratorium Energetyczne, zaawansowane technologicznie centrum nauczania, badań i demonstracji technologii.
  • Studiuj kurs z doskonałymi perspektywami dla absolwentów. Absolwenci podjęli pracę w globalnych firmach, w tym Carbon Trust, BMW, National Grid i Komisji Europejskiej, a także w wielu innych firmach konsultingowych zajmujących się energią i środowiskiem, władzach centralnych i lokalnych oraz organizacjach międzynarodowych.

Wszystkie oceny odbywają się w ramach zajęć. Każdy nauczany moduł składa się z dwóch zadań. Pierwszym z nich jest mniejsze zadanie, na temat którego udzielana jest szybka informacja zwrotna w trakcie trwania modułu. Drugie, główne zadanie jest przesyłane po przyswojeniu materiału. Oprócz ośmiu nauczanych modułów, studenci wykonują indywidualną pracę dyplomową lub zespołowy projekt projektowy, a wszyscy studenci mogą uczestniczyć w corocznej konferencji magisterskiej, na której prezentują się studenci ostatniego roku.

• Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Energy and Sustainable Development, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Powinieneś posiadać odpowiednik brytyjskiego dyplomu z wyróżnieniem (minimum 2:2) w odpowiedniej dziedzinie lub pięcioletnie doświadczenie zawodowe w odpowiedniej dziedzinie.

Chętnie rozważymy równoważne kwalifikacje z dowolnego miejsca na świecie.

Jeśli nie posiadasz formalnych kwalifikacji akademickich, ale masz duże doświadczenie w branży, rozpatrzymy Twoją aplikację indywidualnie.

Rankingi De Montfort University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 26 rankingi uniwersytetów De Montfort University

O De Montfort University

De Montfort University, w skrócie DMU, został założony w 1896 roku w małym mieście Leicester, East Midlands. Uniwersytet ten cieszy się szczególnie silnymi statystykami zatrudnienia po ukończeniu studiów, co można wytłumaczyć ich zaangażowaniem w praktyki zawodowe dla wszystkich studentów na dowolnych kursach. Międzynarodowi studenci są tutaj pod dobrą opieką, ponieważ otrzymują oni kursy orientacyjne mające na celu zapewnienie porad i wskazówek dotyczących życia w Wielkiej Brytanii, a darmowe lekcje języka angielskiego są zapewnione, aby wprowadzić wszystkich nowych studentów na wyższy poziom.

Lista 117 kursów licencjackich i magisterskich De Montfort University - Katalog Kursów

Skład uczniów De Montfort University

19290
  • Welcome to Leicester