Croydon College
BA (Hons)
Croydon College - Croydon College

Zakres 25-75 percentyla £25741 - £31157 £17549 - £31297 £19825 - £35399

Ten kurs umożliwi Ci rozpoczęcie kariery jako profesjonalista w dziedzinie edukacji we wczesnych latach życia. Oznacza to, że możesz pracować w szkole podstawowej lub instytucji opieki przedszkolnej, lub rozpocząć pracę w polityce i badaniach dotyczących dzieci. Ten kurs jest idealny dla tych, którzy chcą wpływać na zmiany poprzez wczesną edukację.

Ten wciągający kurs pozwoli Ci zgłębić koncepcje wczesnego uczenia się i uczenia się poprzez zabawę. Pogłębi twoją wiedzę i zrozumienie alfabetyzacji akademickiej oraz rozwinie twoje zdolności badawcze.

Praktyki zawodowe i doświadczenia:

Ważną częścią tego kursu jest nauka, która odbywa się poprzez doświadczenie w miejscu pracy. Zaleca się, abyś obserwował i pracował z małymi dziećmi przez minimum 10 godzin tygodniowo przez cały czas trwania tego kursu. Będziesz zobowiązany do odbycia minimum 50 godzin odpowiedniej praktyki zawodowej w roku 1, 100 godzin w roku 2 i 80 godzin w roku 3. Może to obejmować praktyki w szpitalach, ośrodkach opieki dziennej i rodzinnej, specjalistycznych placówkach edukacyjnych, klasach przedszkolnych, grupach zabawowych i klasach recepcyjnych. Kurs jest zaprojektowany tak, by promować naukę w ramach etapu Early Years Foundation.

Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z naszym zespołem programowym, aby dowiedzieć się o odpowiednie miejsca praktyki.

Kariera i dalsza nauka:

Kurs ten przygotuje Cię do kariery jako praktyk wczesnego dzieciństwa. Jego celem jest wyposażenie Cię w doświadczenie i zdyscyplinowane cechy, których pracodawcy poszukują u opiekuna lub kierownika w placówkach wczesnoszkolnych. Wielu absolwentów kontynuuje studia podyplomowe po ich ukończeniu, dołączając do rosnącej sieci praktyków edukacji.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Early Childhood Studies BA (Hons) w Croydon College

15% Zawody związane z projektowaniem
15% Zawody związane ze sprzedażą
10% Zawody podstawowe
10% Specjaliści projektowania stron internetowych i multimediów

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Early Childhood Studies, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne BA (Hons)

Średnie koszty utrzymania studentów w Londyn

• Rok 2

O Croydon College

Croydon College to instytucja edukacyjna mieszcząca się w londyńskim mieście Croydon w Anglii. Uczy się w niej ponad 10 000 studentów, co czyni ją jedną z największych szkół tego typu w Londynie. Kandydaci mogą liczyć na szeroki wybór form nauki, od A-Levels i praktyk zawodowych po programy online dla dorosłych, którzy chcieliby włączyć naukę do swojego napiętego grafiku.

Lista 7 kursów licencjackich i magisterskich Croydon College - Katalog Kursów

Skład uczniów Croydon College

• Life at Croydon College
  • CROYDON COLLEGE - Student Life