Craven College
Nauka i rozwój małych dzieci FD
Craven College - Craven College

FdA w zakresie uczenia się i rozwoju małych dzieci jest przeznaczony dla osób z doświadczeniem i tych, którzy zamierzają zdobyć doświadczenie w pracy z małymi dziećmi w środowisku. Jeśli jesteś praktykiem wykwalifikowanym na poziomie 3 z doświadczeniem w pracy z dziećmi po uzyskaniu kwalifikacji, ten kurs może zaoferować Ci możliwość rozwijania praktyki z małymi dziećmi obok studiów akademickich, a jeśli nie pracujesz obecnie w sektorze, zdobędziesz doświadczenie poprzez wolontariat.

Kurs obejmuje dwa tematy: rozwój, opiekę i edukację dzieci w wieku 0-7 lat oraz rozwój osobisty i zawodowy praktyków, przy czym kluczowymi aspektami jest zrozumienie rozwoju dziecka i uczenia się dzieci. Kurs integruje naukę akademicką i uczenie się w miejscu pracy poprzez ścisłą współpracę między pracodawcami i dostawcami programu, umożliwiając rozwijanie umiejętności i wiedzy istotnych dla twojego zatrudnienia we wczesnych latach. Zdobędziesz cenną sieć kontaktów dzięki studiom w College'u, które zapewniły poprzednim studentom cenne powiązania z dalszymi studiami i perspektywami kariery. Kurs ten jest również kwalifikacją zatwierdzoną przez SEFDEY (Sector-Endorsed Foundation Degrees in Early Years Professional Association). W ramach zatwierdzenia oczekuje się, że studenci podejmą 300 godzin pracy z małymi dziećmi podczas studiów Foundation Degree, które mogą być płatną pracą lub stażem pracującym z dziećmi. Kurs w pełnym wymiarze godzin trwa zwykle 1,5 dnia w tygodniu przez 2 lata. Będziesz uczyć się poprzez połączenie wykładów, seminariów, prezentacji i samouczków, które będą wspierane przez dyskusje grupowe, prezentacje, zadania indywidualne i grupowe oraz niezależne czytanie i pisanie. Podejmiesz studia oparte na pracy i niezależne studia ukierunkowane wymagające refleksji nad praktyką w miejscu pracy. Oprócz czasu spędzonego w college'u, będziesz musiał poświęcić 10-12 godzin tygodniowo na niezależne studia, takie jak czytanie artykułów w czasopismach i książek, podejmowanie badań i przygotowywanie się do ocen. Twoja niezależna nauka jest wspierana przez doskonałe centrum nauki w kampusie Aireville, a także przez Centrum Wsparcia Studiów College. Średnia wielkość klasy dla tego kursu wynosi 8-10 osób. . Foundation Degree jest uznawaną w całym kraju kwalifikacją i jest równa pierwszym dwóm latom pełnego kursu BA (Hons) lub Higher National Diploma. Po ukończeniu FdA Young Children's Learning & Development możesz przejść na kolejny rok studiów, aby uzyskać tytuł BA (Hons).

**Prezentacja** **Zapytanie badawcze** **Raport** **Portfolio** **Propozycja badawcza**

Wymagania kwalifikacyjne

Nie przyjmujemy zgłoszeń studentów zagranicznych.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Young Children's Learning & Development, FD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauka i rozwój małych dzieci FD

O Craven College

Craven College to instytucja edukacyjna znajdująca się w Skipton, mieście targowym w hrabstwie Yorkshire, w Anglii. Szkoła ta kładzie szczególny nacisk na pomoc swoim studentom w znalezieniu pracy, co widać po ich zaangażowaniu w programy praktyk zawodowych, T-Levels i doskonałym doradztwie zawodowym ze strony doświadczonych pracowników.

Lista 8 kursów licencjackich i magisterskich Craven College - Katalog Kursów

Skład uczniów Craven College

• Stacie’s Success Story | Student Support
  • Art & Design - Gabriela Boiangiu