Craven College
Craven College - Craven College

Mediana wynagrodzeń £29125 £32050 £37396
Zakres 25-75 percentyla £24982 - £32443 £25785 - £37213 £30105 - £44675

Ten program koncentruje się na zarządzaniu lotniskiem, linią lotniczą i firmami pomocniczymi, zapewniając szerokie zrozumienie tej ekscytującej branży i szkolenie w zakresie podstawowych kompetencji, których będziesz potrzebować do kariery w zarządzaniu lotnictwem.

Studiując na lotnisku Leeds Bradford Airport, będziesz sąsiadować z portem lotniczym, który każdego roku wnosi 336 milionów funtów do lokalnej gospodarki, generuje 2350 bezpośrednich miejsc pracy i obsługuje 3,6 miliona pasażerów rocznie z silnymi perspektywami wzrostu. Wielu studentów znajduje zatrudnienie w Leeds Bradford Airport, podczas gdy inni wykorzystują doświadczenie lotniskowe jako podstawę globalnej kariery.

Aviation Management & Operations FdSc jest idealny, jeśli chcesz kontynuować karierę w lotnictwie lub jeśli jesteś już zatrudniony w branży i chcesz przejść do zarządzania. Możesz skorzystać z naszych połączeń z lokalnymi szkołami latania i naszych konkretnych kursów opartych na umiejętnościach lotniczych, które zapewnią Ci umiejętności techniczne, wiedzę i postawę, które umożliwią Ci przejście do branży lotniczej. Twoje studia są wspierane przez nasze partnerstwo z Jet2. com i Jet2holidays oraz innymi kluczowymi organizacjami, w tym lotniskiem Leeds Bradford.

Będziesz uczyć się poprzez połączenie wykładów, zaproszonych prelegentów, wizyt i sesji seminaryjnych, które będą wspierane przez dyskusje grupowe i zajęcia. Oprócz obecności w College'u, będziesz musiał podjąć 10-12 godzin niezależnej nauki tygodniowo, takiej jak czytanie artykułów w czasopismach i książek, podejmowanie badań z tekstów akademickich i technicznych oraz przygotowywanie się do ocen, prezentacji lub egzaminów. Twoja niezależna nauka jest wspierana przez zasoby online zarządzane przez opiekunów modułów, obok centrów edukacyjnych w Akademii Lotniczej i kampusie Aireville oraz zespołu wsparcia nauki w College. Średnia wielkość klasy dla tego kursu wynosi 15-20 osób.

.

Kurs obejmuje moduły nauczania związane z pracą, które wprowadzają realistyczne scenariusze i studia przypadków w miejscu pracy. Studenci są zachęcani do odbywania staży w liniach lotniczych, na lotniskach, w klubach lotniczych lub u agentów obsługi naziemnej, aby pomóc w zapewnieniu kontekstu operacyjnego dla studiów opartych na zajęciach.

Foundation Degree jest uznawaną w całym kraju kwalifikacją i jest równy pierwszym dwóm latom pełnego kursu BSc (Hons). Po ukończeniu Aviation Management & Operations FdSc możesz przejść na trzeci i ostatni rok, aby ukończyć studia licencjackie z zarządzania transportem lotniczym.

(Hons).

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Aviation Management & Operations FD w Craven College

35% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
25% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
20% Zawody administracyjne
10% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
10% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych

Oceny i czas na naukę

**Raport** **Prezentacja** **Projekt badawczy** **Studia przypadków**

Nie przyjmujemy zgłoszeń studentów zagranicznych.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Aviation Management & Operations, FD. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie lotnictwem i operacje lotnicze FD

O Craven College

Craven College to instytucja edukacyjna znajdująca się w Skipton, mieście targowym w hrabstwie Yorkshire, w Anglii. Szkoła ta kładzie szczególny nacisk na pomoc swoim studentom w znalezieniu pracy, co widać po ich zaangażowaniu w programy praktyk zawodowych, T-Levels i doskonałym doradztwie zawodowym ze strony doświadczonych pracowników.

Lista 8 kursów licencjackich i magisterskich Craven College - Katalog Kursów

Skład uczniów Craven College