City of Oxford College
Technologie cyfrowe - gry i animacja HNC
City of Oxford College - City of Oxford College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Digital Technologies - Gaming and Animation HNC i innych kursach CAH03 na City of Oxford College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH03.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £20811 £17855 £21702
Zakres 25-75 percentyla £18257 - £24257 £13861 - £22312 £17266 - £27104

Activate Learning z dumą współpracuje z Milton Keynes College w celu stworzenia nowego South Central Institute of Technology, współpracując z wiodącymi markami, takimi jak Microsoft, KPMG, McAfee, Cranfield University i Evidence Talks. Instytuty Technologii zostały zaprojektowane w celu tworzenia kwalifikacji technicznych na wyższym poziomie, we współpracy z pracodawcami w celu zwiększenia produktywności i podniesienia standardów edukacji technicznej na poziomie uniwersyteckim. Activate Learning będzie gospodarzem dwóch najnowocześniejszych centrów w naszym kampusie technologicznym Blackbird Leys w Oksfordzie oraz w naszym kampusie Reading College.

Higher National Certificate in Digital Technologies, akredytowany przez Pearson, zapewni ci podstawowe umiejętności wymagane do szeregu karier w technologiach cyfrowych i rozwinie twoje zrozumienie głównego wpływu, jaki technologie cyfrowe mają na środowisko biznesowe.

Ta kwalifikacja na poziomie 4 zwiększy twoje umiejętności twórcze i położy podwaliny pod naukę poprzez szerokie wprowadzenie do technologii cyfrowych.

HNC in Games & Animation to kurs na wyższym poziomie, odpowiadający pierwszemu rokowi studiów uniwersyteckich. Koncentruje się na rozwijaniu umiejętności pozwalających odnieść sukces w branży i przygotowuje Cię do pracy w sektorze cyfrowym.

Program jest przeznaczony do studiowania w pełnym wymiarze godzin w ciągu jednego roku akademickiego, trzy dni w tygodniu. HNC in Games & Animation to kwalifikacja obejmująca minimum 120 punktów, w tym;

- Praktyka zawodowa w gospodarce cyfrowej .

- Innowacje i transformacja cyfrowa

- Cyberbezpieczeństwo

- Programowanie

- Big Data i wizualizacja

- Podstawy chmury

- Rozwój gier

- Zasady animacji

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu będziesz doskonale przygotowany do studiowania HND w grach i animacji na poziomie 5, przejścia na uniwersytet lub bezpośrednio do pracy. Możesz spodziewać się takich ról, jak projektant gier, młodszy animator, konsultant ds. gier, animator, programista gier, dyrektor ds. animacji, by wymienić tylko kilka.

Bez egzaminów! Kursy są podzielone na moduły z praktycznymi zadaniami i bieżącymi ocenami

Będziesz oceniany poprzez połączenie zadań pisemnych, oceny grupowej, oceny rówieśniczej, oceny portfolio i zajęć związanych z praktyką. Będziesz także korzystać z szerokiej gamy zasobów edukacyjnych udostępnianych za pośrednictwem internetowego środowiska nauczania Activate Learning (ALO), w tym dostępu do podręczników, artykułów i treści multimedialnych.

UCAS Tariff of Accepted Students for CAH03

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 5.5

Czytanie i pisanie musi być na poziomie minimum 5.5

PTE Academic 51
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Digital Technologies - Gaming and Animation, HNC. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Technologie cyfrowe - gry i animacja HNC

Irlandia £7300 Rok 1

O City of Oxford College

City of Oxford College to pomaturalna instytucja szkolna znajdująca się w Oxfordzie, w Anglii. Kolegium działa w dwóch kampusach: w centrum Oksfordu i w Blackbird Leys. Niewiele jest miejsc w kraju i na świecie bardziej kojarzonych ze studenckim stylem życia niż Oksford, a to za sprawą licznych prestiżowych uniwersytetów, które można tu znaleźć.

Lista 10 kursów licencjackich i magisterskich City of Oxford College - Katalog Kursów

Skład uczniów City of Oxford College

• The Oxford Lifestyle Centre - Health and Fitness