Cardiff University
Cardiff University - Cardiff University

**Odzwierciedlając współczesną wiedzę, teorię, praktykę i badania dotyczące przemysłów kreatywnych, program ten pomoże Ci rozwinąć umiejętności potrzebne do sprostania wyzwaniom tego ekscytującego sektora.

Wspierany przez najnowocześniejsze badania i praktykę zawodową, MA Creative and Cultural Industries oferuje równowagę między teorią a profesjonalnymi studiami.

Zapewniamy Ci wiedzę koncepcyjną i umiejętności zawodowe, które pozwolą Ci zidentyfikować pojawiające się obszary możliwości w branżach kreatywnych. Staniesz się elastycznym i refleksyjnym praktykiem z umiejętnościami i wiedzą, aby dostosować się do zmieniających się wymagań kreatywnego miejsca pracy.

Zbadasz wpływ różnych kontekstów politycznych, gospodarczych, społecznych i kulturowych na sposób funkcjonowania tych branż, dzięki czemu będziesz mógł zastosować krytyczne myślenie w scenariuszach zawodowych, aby zwiększyć swoją skuteczność w wybranej karierze.

• Dowiedz się, jak zarządzać produkcją medialną

Poznasz również praktykę i teorię kreatywności cyfrowej oraz umiejętności i wiedzę potrzebną do zarządzania mediami cyfrowymi i społecznościowymi w kontekście kreatywnym, a także zbadasz innowacyjne sposoby, w jakie kreatywni praktycy łączą się ze swoimi odbiorcami, wykorzystując metody cyfrowe, immersyjne i mieszane.

Oprócz zdobycia cennych umiejętności praktycznych i zawodowych oraz doświadczenia zawodowego w branży, podejmiesz się indywidualnego badania. Będzie to zarówno krytyka obecnego stanu wybranej przez ciebie dziedziny zainteresowań, jak i narzędzie do rozwoju własnych umiejętności zawodowych odpowiednich do twoich przyszłych ambicji zawodowych.

• Współpracuj z sektorem kreatywnym

Kluczową częścią MA Cultural and Creative Industries i tym, co wyróżnia ten program, jest jego charakter branżowy, w tym moduł stażu zawodowego. Współpracujemy bezpośrednio z zewnętrznymi partnerami z branży kulturalnej i kreatywnej oraz korzystamy z naszego domu w sercu Cardiff.

Angażujemy firmy, organizacje i praktyków z branży kreatywnej w warsztaty, wizyty w terenie i gościnne wykłady w trakcie całego programu.

Program jest odpowiedni dla absolwentów poszukujących kariery w branży kulturalnej lub kreatywnej lub dla profesjonalistów pragnących poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę i perspektywy kariery. Program przygotuje również studentów do badań doktoranckich w szeroko rozumianych branżach kulturalnych i kreatywnych.

• MBA
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Cultural and Creative Industries, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Typowo będziesz potrzebować:

** stopień z wyróżnieniem 2:1 lub równoważny stopień międzynarodowy w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych lub nauk społecznych.

równoważne kwalifikacje akademickie uznawane przez uniwersytet

lub odpowiednie doświadczenie zawodowe potwierdzone referencjami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań wstępnych, odwiedź stronę kursu na naszej stronie internetowej:

**.

Rankingi Cardiff University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 33 rankingi uniwersytetów Cardiff University

O Cardiff University

Założony w 1883 roku, Cardiff University znajduje się w miejskim otoczeniu miasta Cardiff, w Walii. Niektóre z najbardziej oczywistych zalet uniwersytetu to wiodące na świecie badania, kompetentne i proaktywne biuro karier oraz centralna lokalizacja. Cardiff jest tętniącym życiem, nowoczesnym miastem z młodą i zróżnicowaną populacją znaną z przyjmowania ludzi ze wszystkich środowisk.

Lista 334 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff University - Katalog Kursów

• Student life at Cardiff University
  • Student Megan tells you all about Chemistry at Cardiff
  • Cardiff University - Adult Nursing (BN)