Cardiff Metropolitan University
Cardiff Metropolitan University - Cardiff Metropolitan University

Mediana wynagrodzeń £23859 £19123 £20996
Zakres 25-75 percentyla £19362 - £27716 £13372 - £24754 £14943 - £27676

Ten tytuł magistra obejmuje podstawy nauczania języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami na poziomie magisterskim.

Studenci przeanalizują kluczowe kwestie w tej dziedzinie, w tym metody nauczania w nauczaniu języka angielskiego, nauczanie języka angielskiego dla młodych uczniów i języka angielskiego do określonych celów, w tym języka angielskiego do celów akademickich.

Oceny i czas na naukę

Ocenianie będzie odbywać się w różnych formach, od bardziej tradycyjnych metod, takich jak praca na zajęciach i zadania pisemne, po prezentacje ustne. Nasza biblioteka oferuje wsparcie akademickie w zakresie oceniania i pisania zadań za pośrednictwem stron biblioteki w pokoju studenckim. Biuro Międzynarodowe oferuje również bezpłatne wsparcie akademickie dla studentów zagranicznych.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci powinni posiadać dyplom z wyróżnieniem lub jego odpowiednik. W przypadku kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski, tacy kandydaci muszą zwykle być w stanie wykazać się na wejściu znajomością języka angielskiego na poziomie lub równoważnym ogólnemu wynikowi IELTS 6.0, z nie mniej niż 6.0 na papierze do pisania.

Procedura wyboru:

Studenci są wybierani na podstawie formularza zgłoszeniowego i dobrze napisanego oświadczenia osobistego. Może być również wymagana rozmowa kwalifikacyjna.

Czesne TESOL (nauczanie języka angielskiego dla osób posługujących się innymi językami) MA

Irlandia £10250
Anglia £10250
Irlandia Północna £10250
Szkocja £10250
Walia £10250
Irlandia £11000
Anglia £11000
Irlandia Północna £11000
Szkocja £11000
Walia £11000
EU £17600
Międzynarodowa £17600

Rankingi Cardiff Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów Cardiff Metropolitan University

O Cardiff Metropolitan University

Cardiff Metropolitan University, znany również jako CardiffMet, został założony w 1976 roku w małym mieście Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten posiada ponad 1000 pokoi studenckich i jest dumny z tego, że zakwaterowanie tutaj jest czymś więcej niż tylko miejscem do spania. Osoby mieszkające na miejscu mają dostęp do częstych i darmowych imprez towarzyskich odbywających się w pobliżu, dzięki czemu osoby uczące się tutaj mają równie wiele okazji do nawiązywania kontaktów, jak i do odnoszenia sukcesów akademickich.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff Metropolitan University - Katalog Kursów

• Student Life in Cardiff - Cardiff Metropolitan University - Living in Cardiff as a student
  • Cardiff Metropolitan University International Video
  • Advice for Cardiff Met Applicants from Nigerian Students