Cardiff Metropolitan University
Cardiff Metropolitan University - Cardiff Metropolitan University

Mediana wynagrodzeń £23859 £19123 £20996
Zakres 25-75 percentyla £19362 - £27716 £13372 - £24754 £14943 - £27676

Na studiach magisterskich z robotyki i sztucznej inteligencji (AI) rozwiniesz zaawansowane umiejętności w zakresie złożonych i podstawowych tematów robotyki usługowej, przemysłowej i społecznej. Poznasz najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie - takie jak techniki uczenia maszynowego, robotyka widzenia i mowy oraz modelowanie 3D. Następnie zastosujesz swoją wiedzę do projektowania i rozwoju zaawansowanych autonomicznych inteligentnych aplikacji, projektów 3D i fizycznych systemów robotyki.

Rozwiniesz także silne umiejętności menedżerskie i przywódcze oraz globalne uznanie dla ekonomicznego, prawnego, społecznego, etycznego i środowiskowego kontekstu robotyki. Ponadto istnieją możliwości krótkoterminowych wyjazdów mobilnych w celu odwiedzenia światowych liderów branży oraz krótkich staży przemysłowych lub akademickich, które często mogą okazać się bardzo przydatne w zapewnieniu przyszłego zatrudnienia w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Znajomość robotyki, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego na poziomie eksperckim jest wysoce pożądana w przemyśle, z możliwością dalszych badań i studiów doktoranckich.

Studia magisterskie w dziedzinie robotyki i sztucznej inteligencji są ściśle zintegrowane z Centrum Robotyki EUREKA - jednym z zaledwie 11 specjalistycznych ośrodków w Wielkiej Brytanii i jedynym ośrodkiem w Walii, który koncentruje się na robotyce społecznej i usługowej (profilowany przez Departament Handlu Międzynarodowego, rząd Wielkiej Brytanii, s. 11). Centrum Robotyki EUREKA jest również jedynym ośrodkiem uniwersyteckim w Walii na mapie KTN Robotics & AI Innovation Network dla "Specific Capabilities & Technologies". Studenci mają możliwość odbycia stażu w Centrum lub organizacjach partnerskich w celu zdobycia doświadczenia przemysłowego lub badawczego w zakresie robotyki i sztucznej inteligencji.

Program ma na celu uzyskanie akredytacji Chartered IT Professional Accreditation (CITP) przez The Chartered Institute of IT (BCS), aby w pełni spełnić wymagania akademickie dotyczące rejestracji jako Chartered IT Professional w Wielkiej Brytanii. Ma również na celu spełnienie dalszych wymagań edukacyjnych dotyczących rejestracji Chartered Engineer (CEng). Rada Inżynierska określa ogólne wymagania dotyczące akredytacji programów szkolnictwa wyższego (AHEP) w dziedzinie inżynierii, zgodnie z brytyjskim standardem kompetencji zawodowych inżynierów (UK-SPEC).

Ten program podlega walidacji na wrzesień 2022 r., a podane informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie nowe programy na Uniwersytecie muszą przejść walidację, której celem jest zapewnienie, że proponowany program jest zgodny z misją Uniwersytetu, a jego treść odzwierciedla odpowiednie poziomy standardów akademickich i jakości .

Oceny i czas na naukę

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Żaden element nie jest niższy niż 5.5. Wymagany test akademicki IELTS.

PTE Academic 52

Żaden element niższy niż 51

TOEFL (iBT) 72

Wymagany jest TOEFL Internet.

Cambridge English Advanced

Minimum 169 (żaden element nie może być niższy niż 162)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Robotics and Artificial Intelligence, PgCert. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Kandydaci powinni posiadać dyplom z wyróżnieniem co najmniej 2:2 lub jego odpowiednik w odpowiedniej dziedzinie, np. robotyka, sztuczna inteligencja, informatyka, systemy informacyjne, matematyka lub odpowiednia specjalizacja inżynierska.

Adekwatność jest określana przez dyrektora programu w odniesieniu do transkrypcji kandydata oraz, w razie potrzeby, w drodze rozmowy kwalifikacyjnej.

Równoważność jest określana przez:

Biuro Międzynarodowe dla kandydatów spoza Unii Europejskiej.

Dyrektor Programu dla kandydatów, którzy przedstawiają kwalifikacje zawodowe, takie jak BCS. Taki kandydat zostanie przesłuchany przez Dyrektora Programu w celu ustalenia jego przydatności.

Czesne Robotyka i sztuczna inteligencja PgCert

Irlandia £1140
Anglia £1140
Irlandia Północna £1140
Szkocja £1140
Walia £1140

Rankingi Cardiff Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Cardiff Metropolitan University

O Cardiff Metropolitan University

Cardiff Metropolitan University, znany również jako CardiffMet, został założony w 1976 roku w małym mieście Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten posiada ponad 1000 pokoi studenckich i jest dumny z tego, że zakwaterowanie tutaj jest czymś więcej niż tylko miejscem do spania. Osoby mieszkające na miejscu mają dostęp do częstych i darmowych imprez towarzyskich odbywających się w pobliżu, dzięki czemu osoby uczące się tutaj mają równie wiele okazji do nawiązywania kontaktów, jak i do odnoszenia sukcesów akademickich.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff Metropolitan University - Katalog Kursów

• Student Life in Cardiff - Cardiff Metropolitan University - Living in Cardiff as a student
  • Cardiff Metropolitan University International Video
  • Advice for Cardiff Met Applicants from Nigerian Students