Cardiff Metropolitan University
Edukacja podstawowa (3-11) z QTS BA (Hons)
Cardiff Metropolitan University - Cardiff Metropolitan University

Primary Education (3-11) with QTS BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 105 absolwentów o poszczególnych kursach na Cardiff Metropolitan University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Kształcenie Nauczycieli w UK.

Wynagrodzenie absolwentów edukacja i nauczanie

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Kształcenie Nauczycieli na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £19500 £22500
Zakres 25-75 percentyla £19500 - £27000 £14000 - £22000 £17000 - £26500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii edukacja i nauczanie (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £24888 - £29177 £18792 - £27897 £20130 - £32846

BA (Hons) Primary Education with QTS to trzyletnie studia licencjackie, które prowadzą do uzyskania tytułu z wyróżnieniem i statusu wykwalifikowanego nauczyciela. Studia te mogą być również częściowo prowadzone w języku walijskim.

Kurs ma na celu przygotowanie studentów-nauczycieli do bycia wysoko wykwalifikowanymi, pewnymi siebie, krytycznie refleksyjnymi i innowacyjnymi praktykami, którzy są zaangażowani w uczenie się przez całe życie i edukację młodych ludzi.

Absolwenci będą rozwijać wartości i dyspozycje, które pozwolą im być wysoce zatrudnionymi i gotowymi sprostać wymaganiom klasy.

Charakterystyczne cechy tego stopnia obejmują:

Doświadczenia uniwersyteckie i szkolne, które szkolą nauczycieli-studentów w zakresie nauczania Curriculum for Wales w przedziale wiekowym 3-11 lat.

-Praktyka kliniczna oparta na badaniach naukowych, w której zorganizowane możliwości umożliwiają studentom-nauczycielom wykorzystanie teorii do analizy praktyki i odwrotnie.

-Wspierająca i oparta na współpracy kultura uczenia się

-Dni szkoleniowe prowadzone przez szkoły uznane za wiodących dostawców edukacji i rozwoju zawodowego.

-Możliwość wzięcia udziału w szkoleniu Agored Cymru Accredited Assist at Forest School Level 2.

Zaangażowanie w rozwój umiejętności w zakresie języka walijskiego wszystkich studentów-nauczycieli w oparciu o ich indywidualne doświadczenia i potrzeby.

Pamiętaj, że wymagania wstępne mogą ulec zmianie w 2023 roku.

Ten stopień jest również oferowany za pośrednictwem języka walijskiego z kodem aplikacji UCAS X121.

Niestety, nie jesteśmy w stanie rozpatrzyć odroczonych zgłoszeń na ten kurs.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Primary Education (3-11) with QTS BA (Hons) w Cardiff Metropolitan University

30% Specjaliści od mediów
30% Specjaliści w dziedzinie nauczania
10% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
5% Specjaliści inżynierii
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Zawody sekretarskie i pokrewne
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody administracyjne
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne

Minimalna wymagana taryfa UCAS

To include grade BCC at A level

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania kwalifikacyjne

Dopuszczalne tylko, jeśli studiowano dodatkowo do poziomu A biologii i chemii na poziomie C.

Angielski B, matematyka A

Dyplom Access to HE

35 punktów ogółem, w tym 5 z matematyki na poziomie wyższym.

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

Łącznie z matematyką Dla kandydatów z Anglii: W przypadku zdawania przedmiotów ścisłych na poziomie A (chemia, biologia lub fizyka), wymagane będzie zaliczenie praktycznych przedmiotów ścisłych z każdego przedmiotu.

Łącznie z matematyką.

plus oceny CC na poziomie A, w tym 1 z języka francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego lub hiszpańskiego.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 7.5

IELTS band score 7.5 ogółem i minimum 7.0 w w każdym z komponentów w teście akademickim IELTS.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Primary Education (3-11) with QTS, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Edukacja podstawowa (3-11) z QTS BA (Hons)

Irlandia £9000 Rok 1

.

Rankingi Cardiff Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Cardiff Metropolitan University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

[Opublikowany 09 września, 2023]

[Opublikowany 19 października, 2023]

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów Cardiff Metropolitan University

O Cardiff Metropolitan University

Cardiff Metropolitan University, znany również jako CardiffMet, został założony w 1976 roku w małym mieście Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten posiada ponad 1000 pokoi studenckich i jest dumny z tego, że zakwaterowanie tutaj jest czymś więcej niż tylko miejscem do spania. Osoby mieszkające na miejscu mają dostęp do częstych i darmowych imprez towarzyskich odbywających się w pobliżu, dzięki czemu osoby uczące się tutaj mają równie wiele okazji do nawiązywania kontaktów, jak i do odnoszenia sukcesów akademickich.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff Metropolitan University - Katalog Kursów

• Student Life in Cardiff - Cardiff Metropolitan University - Living in Cardiff as a student
  • Cardiff Metropolitan University International Video
  • Advice for Cardiff Met Applicants from Nigerian Students