Cardiff Metropolitan University
Cardiff Metropolitan University - Cardiff Metropolitan University

Mediana wynagrodzeń £23859 £19123 £20996
Zakres 25-75 percentyla £19362 - £27716 £13372 - £24754 £14943 - £27676

Program studiów magisterskich jest realizowany przez 2 semestry nauczanych modułów, po których następuje 60-kredytowy projekt końcowy. Program można również studiować w niepełnym wymiarze godzin, przy czym minimalny okres studiów wynosi dwa lata, a maksymalny pięć lat.

Aby zaspokoić potrzeby edukacyjne i zawodowe każdego studenta, program oferuje trzy nagrody i punkty wyjścia: Postgraduate Certificate; Postgraduate Diploma i MSc. Strategie uczenia się i nauczania mają na celu promowanie aktywnego zaangażowania studenta w obszar tematyczny i odzwierciedlają silny nacisk zawodowy nagród.

Wyróżniające cechy programu obejmują:.

Moduł Exploring Hospitality and Tourism Landscapes, w ramach którego studenci i pracownicy będą realizować moduł za granicą. Moduł ten będzie prowadzony przez jedną z naszych instytucji partnerskich, np. w Grecji lub Bułgarii, a z czasem studenci i pracownicy z tej instytucji dołączą do studentów Cardiff Metropolitan w ramach modułu. Jest to wliczone w opłaty za program, ale wymaga od studentów dostępności przez tydzień na podróż.

Moduł Industry Project Management, który obejmuje studentów podejmujących projekt konsultingowy na żywo jako grupa.

Opcjonalny moduł stażu, który zwiększy szanse studentów na zatrudnienie.

Opcją dla końcowego projektu jest Indywidualny Projekt Konsultacyjny, który daje studentom możliwość zaangażowania się w praktykę branżową.

Studenci mają również możliwość wyboru modułu językowego, co potencjalnie zwiększa ich szanse na zatrudnienie.

Studenci mogą również skorzystać z możliwości uzyskania dodatkowych certyfikatów zawodowych, np. Wine and Spirit Educational Trust, First Aid i Royal Society for Public Health Food Hygiene Awards, ponieważ te profesjonalne certyfikaty zapewniają wartość dodaną i mogą wzbogacić CV studentów.

Oceny i czas na naukę

Oceny będą odnosić się bezpośrednio do efektów uczenia się, a jedna ocena będzie zazwyczaj obejmować szereg efektów uczenia się. Kandydaci będą oceniani w nauczanych modułach oraz, dla studentów studiów magisterskich, za pomocą niezależnego projektu badawczego.

• All other courses
    • Foundation / Pathway Courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować International Hospitality and Tourism Management, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Normalne minimalne wymagania dotyczące przyjęcia na studia magisterskie to:

(i) pierwszy stopień przyznany przez inny zatwierdzony organ przyznający stopnie (2:2 lub wyższy); lub

(ii) kwalifikacje podyplomowe, które uznaje się za zadowalające do celów przyjęcia na studia podyplomowe

Studenci, którzy nie posiadają takich kwalifikacji, zostaną ocenieni pod kątem ich przydatności podczas rozmowy kwalifikacyjnej i, w razie potrzeby, po uzyskaniu referencji. Osoby niebędące absolwentami, które nie posiadają formalnych kwalifikacji (tj: formalne kwalifikacje, które marginalnie nie spełniają normalnych minimalnych wymagań wstępnych) powinny zostać zrekompensowane przez jego / jej odpowiednie doświadczenie zawodowe, pod warunkiem, że tacy kandydaci zajmowali przez co najmniej dwa lata odpowiedzialne stanowisko, które jest istotne dla tytułu magistra, który ma być realizowany.

Od kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski, oczekuje się akceptowalnego wyniku TOEFL lub IELTS, jeśli nie podjęli wcześniejszych studiów w tym języku. Wynik IELTS nie powinien być niższy niż 6,0, przy czym żaden wynik cząstkowy nie może być niższy niż 5,5. W przypadku TOEFL kandydaci powinni uzyskać minimalny ogólny wynik 72, na który powinien składać się minimalny wynik 20 w mowie, 17 w piśmie, 18 w czytaniu i 17 w słuchaniu.

Istnieją środki zapewniania jakości podejmowane na poziomie programu, szkoły i instytucji, aby zapewnić konsekwentne przestrzeganie standardów.

Czesne Międzynarodowe zarządzanie hotelarstwem i turystyką MSc

Irlandia £1140
Anglia £1140
Irlandia Północna £1140
Szkocja £1140
Walia £1140

Rankingi Cardiff Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Cardiff Metropolitan University

O Cardiff Metropolitan University

Cardiff Metropolitan University, znany również jako CardiffMet, został założony w 1976 roku w małym mieście Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten posiada ponad 1000 pokoi studenckich i jest dumny z tego, że zakwaterowanie tutaj jest czymś więcej niż tylko miejscem do spania. Osoby mieszkające na miejscu mają dostęp do częstych i darmowych imprez towarzyskich odbywających się w pobliżu, dzięki czemu osoby uczące się tutaj mają równie wiele okazji do nawiązywania kontaktów, jak i do odnoszenia sukcesów akademickich.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff Metropolitan University - Katalog Kursów

• Student Life in Cardiff - Cardiff Metropolitan University - Living in Cardiff as a student
  • Cardiff Metropolitan University International Video
  • Advice for Cardiff Met Applicants from Nigerian Students