Cardiff Metropolitan University
Komplementarna opieka zdrowotna (Top-Up) BSc (Hons)
Cardiff Metropolitan University - Cardiff Metropolitan University

Mediana wynagrodzeń £23859 £19123 £20996
Zakres 25-75 percentyla £19362 - £27716 £13372 - £24754 £14943 - £27676

Ten uzupełniający stopień naukowy daje doskonałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie terapii komplementarnych, aby uzyskać tytuł BSc (Hons) Complementary Healthcare (with Practitioner Status) w dobrze ugruntowanym Centre for Complementary Healthcare w Cardiff Met.

Po zdobyciu odpowiednich uznanych kwalifikacji w zakresie masażu, aromaterapii i refleksologii oraz odpowiedniej wiedzy na Poziomie 4 & 5, będziesz mógł skupić się na rozwijaniu umiejętności i doświadczenia wymaganych do zatrudnienia absolwenta jako części wielodyscyplinarnego zespołu na dwóch różnych stażach (jeden na semestr). Będziesz używał wszystkich trzech metod, często w połączeniu, aby leczyć klientów z różnymi problemami zdrowia fizycznego i psychicznego oraz wspierać ich rodziny i opiekunów. Możliwość pracy z innymi pracownikami służby zdrowia lub obserwowania ich jest cenną okazją do nauki oferowaną przez wiele miejsc.

Obecne miejsca pracy obejmują oddział zaburzeń metabolicznych w lokalnym szpitalu NHS, ośrodki opieki paliatywnej, kompleks mieszkalny oraz krótkoterminową placówkę wspierającą potrzeby zdrowia psychicznego. Studenci mają opiekuna praktyk na miejscu, jak również wsparcie od wyznaczonego członka zespołu nauczycielskiego.

Oprócz uczestniczenia w praktykach studenci pracują jako zespół, aby obsługiwać wszystkie aspekty uniwersyteckiej Kliniki Komplementarnej Opieki Zdrowotnej, która jest płatna i otwarta dla ogółu społeczeństwa.

Oprócz możliwości uczenia się w miejscu pracy, studenci mogą poszerzać i rozwijać swoje umiejętności w zakresie terapii i diagnozy różnicowej poprzez moduły Advanced Practice i Biopsychosocial Influences in Health.

Ważnym elementem roku uzupełniającego jest ukończenie projektu badawczego. Jest to często rozszerzenie obszaru zainteresowań już zidentyfikowanego na poziomie 4 lub 5 i powinno być omówione z zespołem programowym podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Ta możliwość uzupełnienia niewątpliwie zwiększy możliwości zatrudnienia i pozwoli terapeutom na rozszerzenie i poszerzenie ich potencjalnej bazy klientów.

Oceny i czas na naukę

Wymagania kwalifikacyjne

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Żaden element nie jest niższy niż 5.5. Wymagany test akademicki IELTS.

PTE Academic 52

Żaden element niższy niż 51

TOEFL (iBT) 72

Wymagany jest TOEFL Internet.

Cambridge English Advanced

Minimum 169 (żaden element nie może być niższy niż 162)

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Complementary Healthcare (Top-Up), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Komplementarna opieka zdrowotna (Top-Up) BSc (Hons)

Irlandia £330
Anglia £330
Irlandia Północna £330
Szkocja £330
Walia £330
Channel Islands £330

Rankingi Cardiff Metropolitan University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 16 rankingi uniwersytetów Cardiff Metropolitan University

O Cardiff Metropolitan University

Cardiff Metropolitan University, znany również jako CardiffMet, został założony w 1976 roku w małym mieście Cardiff, w Walii. Uniwersytet ten posiada ponad 1000 pokoi studenckich i jest dumny z tego, że zakwaterowanie tutaj jest czymś więcej niż tylko miejscem do spania. Osoby mieszkające na miejscu mają dostęp do częstych i darmowych imprez towarzyskich odbywających się w pobliżu, dzięki czemu osoby uczące się tutaj mają równie wiele okazji do nawiązywania kontaktów, jak i do odnoszenia sukcesów akademickich.

Lista 183 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff Metropolitan University - Katalog Kursów

• Student Life in Cardiff - Cardiff Metropolitan University - Living in Cardiff as a student
  • Cardiff Metropolitan University International Video
  • Advice for Cardiff Met Applicants from Nigerian Students