Cardiff and Vale College
Cardiff and Vale College - Cardiff and Vale College

Mediana wynagrodzeń £29125 £32050 £37396
Zakres 25-75 percentyla £24982 - £32443 £25785 - £37213 £30105 - £44675

Zaprojektowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie gier komputerowych, ten kurs zapewnia specjalistyczną edukację, która pomoże Ci odnieść sukces w tej rozwijającej się branży. Wraz z rosnącymi oczekiwaniami na realistyczną i pomysłową grafikę i rozgrywkę, dowiesz się, jak ożywić swoje pomysły, aby stworzyć następną generację gier komputerowych. Oprócz zdobycia wiedzy technicznej, rozwiniesz swój kreatywny talent i umiejętności zawodowe, które przydadzą Ci się w pracy.

Poznasz tło gier i proces ich tworzenia, studiując różne obszary, takie jak produkcja zasobów, mechanika gier, estetyka i silniki. Moduły będą obejmować praktyczne doświadczenie w tworzeniu cyfrowych gier 3D, pisemną teorię gier i rysunek do gier. Będziesz mieć również możliwość zdobycia doświadczenia poprzez staż zawodowy lub projekt symulacji branżowej, rozwijając swoje umiejętności pracy z klientami i firmami. W trakcie kursu poznasz także różne kategorie gier, takie jak: atak artystyczny, koncepcje i projektowanie, praktyka techniczna, odkrywanie gier, projektowanie gier na żywo i wiele innych.

Będziesz mieć dostęp do potężnych komputerów i7/i9, NOWYCH kart graficznych z serii RTX3000 i 28-calowych monitorów 4K wraz ze standardowym oprogramowaniem branżowym; Adobe Master Suit, Autodesk 3DSMax, Maya, Unreal Engine 4/5, Cinema 4D, Substance Painter i Pixologic ZBrush, aby tworzyć swoje projekty i grafiki do gier.

Kurs jest odpowiedni dla szerokiego grona studentów zainteresowanych projektowaniem gier, w tym programistów gier, którzy będą mieli dostęp i wsparcie w zakresie Unreal Engine Blueprints oraz artystów gier korzystających z szeregu specjalistycznego oprogramowania 3D, tabletów graficznych i drukarek 3D. Projektowanie poziomów, tworzenie historii i animacji to również obszary, które można zbadać podczas kursu.

Nasi studenci mają możliwość przejścia bezpośrednio na trzeci rok studiów na University of South Wales, na kierunkach BA(Hons) Games Art lub BA(Hons) Games Design, z siedzibą w kampusie Atrium w Cardiff. Odnoszący sukcesy studenci mogą również przejść bezpośrednio do zatrudnienia, szkolenia lub stażu, podczas gdy inni mogą założyć własne przedsiębiorstwo lub przejść na "wolny strzelec".

Ten kurs jest prowadzony w Creative Arts Academy, która znajduje się w odległości krótkiego spaceru od kampusu City Centre.

Połączenie ocen praktycznych i pisemnych, prezentacji i dzienników wizualnych.

Wymagania kwalifikacyjne

w tym H2 lub powyżej z matematyki wyższej. Wymagamy również minimum H6 w wyższym angielskim lub O3 w zwykłym angielskim.

CAVC oferuje szereg stypendiów, o które mogą ubiegać się studenci studiów licencjackich i wyższych. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej uczelni.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Game Art and Design, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Sztuka i projektowanie gier FdA

Irlandia £7500 Rok 1

Studenci mają dostęp do szerokiej gamy zasobów, w tym podręczników, publikacji i komputerów w bibliotece uczelni oraz za pośrednictwem zasobów internetowych. W większości przypadków są one więcej niż wystarczające do ukończenia studiów. Jeśli istnieją dodatkowe koszty, obowiązkowe lub opcjonalne, są one wyszczególnione na stronie internetowej College (na stronach poszczególnych kursów). Oczywiście studenci mogą zdecydować się na zakup własnych dodatkowych osobistych zasobów/narzędzi ponad te wymienione, aby wesprzeć swoje studia na własny koszt. Wszelkie materiały piśmiennicze i koszty druku ponosi student na własny koszt.

Studenci z UE, którzy osiedlili się lub wstępnie osiedlili w Wielkiej Brytanii w ramach programu osiedleńczego UE, mogą kwalifikować się do finansowania studentów i zostać wyznaczeni jako studenci domowi do celów opłat. Obywatele Irlandii kwalifikują się do wsparcia w ramach porozumienia Common Travel Area.

O Cardiff and Vale College

Lista 18 kursów licencjackich i magisterskich Cardiff and Vale College - Katalog Kursów

• What our students say - Catering | Beth mae ein myfyrwyr yn ei ddweud - Arlwyo
  • What our students say - Beauty | Beth mae ein myfyrwyr yn ei ddweud - Harddwch