Canterbury Christ Church University
Canterbury Christ Church University - Canterbury Christ Church University

Ophthalmic Dispensing Foundation Degree FdA Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na Canterbury Christ Church University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów ophthalmics w UK.

Mediana wynagrodzeń £19509 £30380 £30601
Zakres 25-75 percentyla £17920 - £24369 £20878 - £37050 £19887 - £39184

Ten kurs jest specjalnie zaprojektowany dla osób już zatrudnionych jako stażyści Dispensing Opticians. Ten kurs Ophthalmic Dispensing, w ABDO College, wyposaża pracowników wsparcia praktyki optycznej w umiejętności, których potrzebują, aby być efektywnymi, refleksyjnymi praktykami w nowoczesnej praktyce. Po pomyślnym ukończeniu dwuletniego kursu Foundation Degree Ophthalmic Dispensing możesz przejść bezpośrednio na studia BSc (Hons) (rok 3).

Oceny i czas na naukę

• International Foundation
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Ophthalmic Dispensing Foundation Degree, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Canterbury Christ Church University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów Canterbury Christ Church University

O Canterbury Christ Church University

Założony w 1962 roku, Canterbury Christ Church University (CCCU) posiada dwa kampusy dla studentów, z których jeden znajduje się w miejskiej scenerii miasta Canterbury, Kent. Studenci przyjeżdżają z daleka, aby wziąć ten uniwersytet kursy STEM w zakresie medycyny i inżynierii, jak również ich ponad 200 kursów licencjackich na różnych przedmiotach.

Lista 365 kursów licencjackich i magisterskich Canterbury Christ Church University - Katalog Kursów

Skład uczniów Canterbury Christ Church University

• Where to go in Canterbury with your uni bestie - Molly and Aimee's Student VLOG
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 1
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 3
  • Why come to Christ Church? Our International Students tell us!
  • Reasons why our students love studying at Canterbury Christ Church University

ABDO College

Wydawanie leków okulistycznych* FdSc
(Bradford College)