Canterbury Christ Church University
Zarządzanie zdarzeniami BSc (Hons)
Canterbury Christ Church University - Canterbury Christ Church University

Events Management BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 10 absolwentów o poszczególnych kursach na Canterbury Christ Church University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów turystyka, transport i podróże w UK.

Wynagrodzenie absolwentów turystyka, transport i podróże

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów turystyka, transport i podróże na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £20000 - £24500 £18500 - £27500 £22500 - £34500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii turystyka, transport i podróże (głównie studiów licencjackich)

Mediana wynagrodzeń £22910 £20830 £24369
Zakres 25-75 percentyla £19839 - £26189 £16042 - £26488 £18552 - £31827

**Chcesz dowiedzieć się, co jest potrzebne do prowadzenia wydarzenia na dużą skalę, takiego jak Igrzyska Olimpijskie?

Rozwijająca się branża eventowa w Wielkiej Brytanii stworzyła zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów. Oprócz rozwijania umiejętności analitycznych i krytycznych oraz znajomości aktualnych trendów, kurs zapewni Ci praktyczne doświadczenie w organizacji i realizacji wydarzeń. Od księgowości po zarządzanie projektami, ten kurs zapewni Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do kontynuowania kariery w branży eventowej.

Możliwości obejmują również międzynarodową wycieczkę terenową na pierwszym roku i możliwość nauki języka w trakcie studiów

W najnowszym badaniu National Student Survey 2022 osiągnęliśmy dobre wyniki w zakresie satysfakcji studentów, przy czym 92% naszych studentów było ogólnie zadowolonych z kursu. Nasz kurs przygotuje Cię do podjęcia pracy w tym stale rozwijającym się sektorze, a uczyć Cię będzie wykwalifikowany i dynamiczny zespół pracowników prowadzących badania naukowe.

Dodatkowe możliwości

Możesz ubiegać się o możliwość studiowania za granicą, w tym rok w Ameryce Północnej lub Kanadzie (na przykład na Uniwersytecie Zachodniej Florydy).

Lokalizacja

Ten kurs jest prowadzony w naszym kampusie Canterbury w Kent. Canterbury znajduje się zaledwie 50 mil na południowy wschód od Londynu i niecałą godzinę szybkim pociągiem od St Pancras. Znajdujący się na liście światowego dziedzictwa UNESCO kampus oferuje najnowocześniejsze budynki, w samym centrum tętniącego życiem i znanego na całym świecie miasta katedralnego. Będziesz korzystać z kampusu z doskonałymi zasobami do nauki i nauczania, salami muzycznymi, wspaniałym centrum sportowym, dobrze zaopatrzoną księgarnią oraz mnóstwem kawiarni i miejsc do jedzenia. W odległości krótkiego spaceru znajduje się Augustine House, nasza wielokrotnie nagradzana biblioteka, będąca domem dla szerokiej gamy zasobów edukacyjnych i zespołów wsparcia dla studentów.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Events Management BSc (Hons) w Canterbury Christ Church University

45% Zawody podstawowe
20% Zawody wykwalifikowane
15% Opiekuńcze usługi osobiste
5% Specjaliści w dziedzinie nauczania
5% Zawody administracyjne
5% Zawody artystyczne, literackie i medialne

Oceny i czas na naukę

Rozkład ocen

Studenci tego kursu otrzymali następujące oceny

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• International Foundation
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Events Management, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zarządzanie zdarzeniami BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Powyższe opłaty dotyczą roku akademickiego 2023/24, ale mogą ulec zmianie po ogłoszeniu przez rząd Wielkiej Brytanii (zatwierdzonym przez parlament) maksymalnych limitów opłat za studia licencjackie na rok 2023/24.

Ponadto uczelnia zastrzega sobie prawo do podniesienia wszystkich opłat za studia licencjackie w pełnym i niepełnym wymiarze godzin w połowie kursu, zgodnie z dalszym wzrostem inflacji w rządowym limicie opłat za naukę, który został zatwierdzony przez parlament. Uniwersytet opublikuje informacje o wszelkich zmianach w opłatach za naukę na swojej stronie internetowej.

Opłaty za naukę za granicą (w tym opłaty UE):

Czesne za studia licencjackie dla studentów zagranicznych nie podlega rządowym przepisom dotyczącym maksymalnego czesnego.

.

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi Canterbury Christ Church University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów Canterbury Christ Church University

O Canterbury Christ Church University

Założony w 1962 roku, Canterbury Christ Church University (CCCU) posiada dwa kampusy dla studentów, z których jeden znajduje się w miejskiej scenerii miasta Canterbury, Kent. Studenci przyjeżdżają z daleka, aby wziąć ten uniwersytet kursy STEM w zakresie medycyny i inżynierii, jak również ich ponad 200 kursów licencjackich na różnych przedmiotach.

Lista 365 kursów licencjackich i magisterskich Canterbury Christ Church University - Katalog Kursów

Skład uczniów Canterbury Christ Church University

• Where to go in Canterbury with your uni bestie - Molly and Aimee's Student VLOG
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 1
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 3
  • Why come to Christ Church? Our International Students tell us!
  • Reasons why our students love studying at Canterbury Christ Church University

Zarządzanie wydarzeniami BA (Hons)
(Liverpool John Moores University)
100% 0% 10% £15600 141 Liverpool Oncampus W pełnym wymiarze godzin