Canterbury Christ Church University
Studia Edukacyjne/Teologia BA/BSc (Hons)
Canterbury Christ Church University - Canterbury Christ Church University

Jeśli trudno Ci się zdecydować pomiędzy dwoma przedmiotami, które lubisz, możesz dostosować swój stopień naukowy poprzez kurs łączony z wyróżnieniem. Różnorodność, elastyczność i szansa na zmaksymalizowanie swoich szans na zatrudnienie to tylko niektóre z zalet, jakie oferuje Ci wybór studiów z łączonym dyplomem honorowym. A Canterbury Christ Church University oferuje jeden z najszerszych w Wielkiej Brytanii wybór studiów z łączonym dyplomem honorowym.

Studia pedagogiczne

Jeśli jesteś pasjonatem tego, jak edukacja ukształtowała Twoje życie i szerszych problemów, z którymi boryka się świat, i wierzysz, że jest to niezbędne, by zająć się takimi tematami jak zrównoważony rozwój i sprawiedliwość społeczna, to Studia Edukacyjne są dla Ciebie.

Nasz kurs bada niektóre wielkie pytania leżące u podstaw edukacji przez pryzmat psychologii, socjologii, historii i filozofii. Będziesz zajmował się kwestiami, które wpływają na podejście do uczenia się i będziesz mógł porównać systemy edukacyjne w różnych krajach i kulturach, aby zbudować zrozumienie tego, jak ludzie uczą się i rozwijają przez całe swoje życie.

Ten prowokujący do myślenia i stymulujący kurs daje Ci również możliwość zbadania takich obszarów jak płeć, rasa, równość, polityka, wielokulturowość, pedagogika i reprezentacje edukacji w kulturze popularnej.

Teologia

Jeśli pociąga Cię myślenie o Bogu i wierze chrześcijańskiej, nasz kierunek teologii oferuje Ci kurs, który zachęca do otwartości umysłu i żywej debaty. Będziesz badał, w jaki sposób ludzie wiary nadali życiu religijne znaczenie i starał się zrozumieć, w jaki sposób chrześcijańskie przekonania i wartości są istotne dla świata. Oprócz tego, że będziesz badał jak wygląda chrześcijaństwo w działaniu dzisiaj, będziesz także studiował inne ważne tradycje religijne.

• International Foundation
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Education Studies/Theology, BA/BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Studia Edukacyjne/Teologia BA/BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi Canterbury Christ Church University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów Canterbury Christ Church University

O Canterbury Christ Church University

Założony w 1962 roku, Canterbury Christ Church University (CCCU) posiada dwa kampusy dla studentów, z których jeden znajduje się w miejskiej scenerii miasta Canterbury, Kent. Studenci przyjeżdżają z daleka, aby wziąć ten uniwersytet kursy STEM w zakresie medycyny i inżynierii, jak również ich ponad 200 kursów licencjackich na różnych przedmiotach.

Lista 365 kursów licencjackich i magisterskich Canterbury Christ Church University - Katalog Kursów

Skład uczniów Canterbury Christ Church University

• Where to go in Canterbury with your uni bestie - Molly and Aimee's Student VLOG
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 1
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 3
  • Why come to Christ Church? Our International Students tell us!
  • Reasons why our students love studying at Canterbury Christ Church University

Historia i teologia (z rokiem podstawowym) BA (Hons)
95% 10% 10% £12500 116 Liverpool Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Geografia i Teologia (z Rokiem Założycielskim) BA (Hons)