Canterbury Christ Church University
Reklama/Planowanie wydarzeń BA/BSc (Hons)
Canterbury Christ Church University - Canterbury Christ Church University

Jeśli trudno Ci się zdecydować pomiędzy dwoma przedmiotami, które lubisz, możesz dostosować swój stopień naukowy poprzez kurs łączony (combined honours). Różnorodność, elastyczność i szansa na zmaksymalizowanie swoich szans na zatrudnienie to tylko niektóre z zalet, jakie oferuje Ci wybór studiów z łączonym dyplomem honorowym. A Canterbury Christ Church University oferuje jeden z najszerszych w Wielkiej Brytanii wybór studiów z łączonym dyplomem z wyróżnieniem.

Reklama

Branża reklamowa odgrywa kluczową rolę w komunikacji pomiędzy firmą a jej klientami - zarówno online, outdoor, jak i poprzez wiele różnych mediów i kanałów społecznościowych.

Wraz z rozwojem mediów cyfrowych, reklama stała się większym wyzwaniem, ale aby wyróżnić się na tle konkurencji, firmy zwróciły się ku nowym i bardziej kreatywnym podejściom, aby upewnić się, że ich marka zostanie usłyszana.

Ten kurs umieszcza reklamę w kontekście szerszego marketingu i działalności biznesowej. Jest zaprojektowany tak, aby wyposażyć Cię w wiedzę, umiejętności i pewność siebie, które pozwolą Ci efektywnie pracować w reklamie i marketingu. Dowiesz się jak łączyć kreatywność ze strategią biznesową, jak tworzyć skuteczne komunikaty reklamowe i jak tworzyć przekonujące prezentacje, by przekazać idee.

Planowanie wydarzeń

Masz ochotę dowiedzieć się, co jest potrzebne, by prowadzić wydarzenie na wielką skalę, takie jak Olimpiada? Rozwijający się w Wielkiej Brytanii przemysł eventowy stworzył zapotrzebowanie na wykwalifikowanych profesjonalistów. Oprócz rozwijania swoich umiejętności analitycznych i krytycznych oraz znajomości aktualnych trendów, kurs da Ci praktyczne doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu wydarzeń. Od księgowości po zarządzanie projektami, ten kurs da Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do kontynuowania kariery w przemyśle wydarzeń. Możliwości obejmują również międzynarodową wycieczkę w pierwszym roku oraz możliwość nauki języka obcego w trakcie studiów.

• International Foundation
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Advertising/Events Planning, BA/BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Reklama/Planowanie wydarzeń BA/BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

• Rok 2
  • Rok 3

Rankingi Canterbury Christ Church University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 14 rankingi uniwersytetów Canterbury Christ Church University

O Canterbury Christ Church University

Założony w 1962 roku, Canterbury Christ Church University (CCCU) posiada dwa kampusy dla studentów, z których jeden znajduje się w miejskiej scenerii miasta Canterbury, Kent. Studenci przyjeżdżają z daleka, aby wziąć ten uniwersytet kursy STEM w zakresie medycyny i inżynierii, jak również ich ponad 200 kursów licencjackich na różnych przedmiotach.

Lista 365 kursów licencjackich i magisterskich Canterbury Christ Church University - Katalog Kursów

Skład uczniów Canterbury Christ Church University

• Where to go in Canterbury with your uni bestie - Molly and Aimee's Student VLOG
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 1
  • CANTERBURY CHRIST CHURCH UNIVERSITY STUDENTS FEEDBACK 3
  • Why come to Christ Church? Our International Students tell us!
  • Reasons why our students love studying at Canterbury Christ Church University

Reklama (ze zintegrowanymi latami podstaw i praktyki zawodowej) BA/BSc (Hons)
83% 5% 4% £17500 118 Canterbury Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Media, komunikacja i reklama BA (Hons)