Buckinghamshire New University
Buckinghamshire New University - Buckinghamshire New University

Professional Dance and Musical Theatre (Dancebox Studios and Theatre Works) BA (Hons) Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na Buckinghamshire New University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Muzyka w UK.

Mediana wynagrodzeń £21271 £18245 £22037
Zakres 25-75 percentyla £17669 - £24998 £13359 - £22844 £16542 - £27746

3-letnie studia Professional Dance & Musical Theatre Degree to rygorystyczny program szkolenia zawodowego dla aspirujących profesjonalnych wykonawców.

Ten wyjątkowy program studiów szkoli wykonawców do profesjonalnego poziomu gotowego do przesłuchań poprzez zapewnienie szczegółowego szkolenia technicznego w dyscyplinach tańca i teatru muzycznego.

Po zdobyciu solidnych podstaw we wszystkich umiejętnościach związanych z tańcem i teatrem muzycznym w pierwszym roku, studenci mają możliwość skupienia się na ostatnich 2 latach szkolenia, aby rozwinąć konkretne umiejętności wymagane do pożądanego zatrudnienia. Osiąga się to poprzez podążanie ścieżką tańca lub teatru muzycznego. Na obu ścieżkach rygor i złożoność szkolenia wzrasta w trakcie kursu, dzięki czemu absolwenci rozwijają wiedzę specjalistyczną i wiedzę niezbędną do długiej i udanej kariery.

• ROK 1

Twoje studia będą obejmować:

Wszystkie ścieżki - Jazz Techniczny, Balet, Tap, Technika na Obcasach, Komercja, Liryka, Praca Podwójna, Fitness, Odżywianie, Kondycja Ciała, Technika Śpiewu (solo/zespół), Technika Aktorska/Wokalna (w tym akcenty i dialekty) oraz Aktorstwo poprzez Piosenkę.

Wszystkie studiowane przedmioty będą wspierane przez dzienniki refleksyjne, które pokazują rozwój osobisty poprzez różnorodne zadania badawcze dotyczące tańca i teatru muzycznego, aby wesprzeć twoje zrozumienie branży.

Przez cały rok będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w licznych występach zewnętrznych, podczas których będziesz oczekiwać zastosowania wymaganych standardów zawodowych w ramach przygotowań do pracy w branży.

• ROK 2

Twoje studia będą obejmować:

Ścieżka taneczna - Jazz techniczny, balet, stepowanie, technika na obcasach, taniec komercyjny, liryczny, praca podwójna, fitness, odżywianie, kondycja ciała oraz anatomia i fizjologia.

Ścieżka teatru muzycznego - technika śpiewu (solo/zespół), technika aktorska/wokalna (w tym akcenty i dialekty), aktorstwo poprzez piosenkę oraz portfolio śpiewu/aktorstwa.

Dzięki wskazówkom uczelni, studenci będą realizować ścieżkę tańca lub teatru muzycznego. Ze względu na progresywny charakter trzyletniego kursu, studia będą obejmować zdobywanie bardziej zaawansowanych umiejętności technicznych w różnych gatunkach tańca, śpiewu i aktorstwa.

Rozwiniesz umiejętności analityczne poprzez badanie własnej praktyki. Rozwiniesz i zapewnisz zrozumienie historycznych i kulturowych zmian w tańcu i teatrze muzycznym, aby wesprzeć ich zrozumienie branży.

Ponownie istnieje możliwość wzięcia udziału w licznych występach zewnętrznych w ciągu roku, w których oczekuje się od Ciebie zastosowania wymaganych standardów zawodowych w ramach przygotowań do pracy w branży.

• ROK 3

Twoje studia będą obejmować:

Ścieżka taneczna - poziom zaawansowany techniczny jazz, balet, stepowanie, technika na obcasach, taniec komercyjny, liryczny, repertuar, technika przesłuchań, praca podwójna i kondycja ciała.

Ścieżka teatru muzycznego - zaawansowana technika śpiewu, technika aktorska / wokalna, aktorstwo do przesłuchań, śpiew do przesłuchań i technika mikrofonowa.

Ostatni rok studiów koncentruje się na konsolidacji całej wcześniejszej nauki i zapewnieniu studentowi umiejętności artystycznych i zawodowych wymaganych do udanej kariery w branży sztuk widowiskowych. Obejmuje to szczegółową wiedzę i zrozumienie profesjonalnych praktyk, wsparcie przy wyborze materiałów do przesłuchań i obszerne praktyczne przygotowanie do przesłuchań.

Będziesz także ćwiczyć i występować w Final Major Performance Project, który odbędzie się w profesjonalnym teatrze dla zaproszonej publiczności złożonej z agentów i profesjonalistów z branży.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• All other courses
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Professional Dance and Musical Theatre (Dancebox Studios and Theatre Works), BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Profesjonalny teatr tańca i teatr muzyczny (Dancebox Studios i Theatre Works) BA (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi Buckinghamshire New University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 6 rankingi uniwersytetów Buckinghamshire New University

O Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University, znany również jako Bucks, został założony w 1893 roku, w mieście High Wycombe, w południowo-wschodniej Anglii. Uniwersytet ten zdecydował się podzielić swoją ofertę akademicką na siedem odrębnych szkół, co znajduje odzwierciedlenie w tym, że zasoby edukacyjne, takie jak biblioteki, znajdują się w ich odpowiednich obszarach, aby zmniejszyć tłok, a także zwiększyć łatwość poszukiwania materiałów, których student potrzebuje. Bucks jest laureatem wielu nagród, wśród których możemy znaleźć Silver Award od TEF.

Lista 191 kursów licencjackich i magisterskich Buckinghamshire New University - Katalog Kursów

Skład uczniów Buckinghamshire New University

• 5 reasons to study at Bucks New University
  • Tips for International Students and Life at BNU