Buckinghamshire New University
Rozwój i osiągnięcia w piłce nożnej z rokiem Sandwich BSc (Hons)
Buckinghamshire New University - Buckinghamshire New University

Program BSc (Hons) Football Development and Performance jest idealny dla tych, którzy interesują się rozwojem społeczności poprzez piłkę nożną, od podstaw do wyników. Skorzystasz także z możliwości stażu, gościnnych wykładowców i szans na nawiązanie kontaktów.

Jeśli aspirujesz do zostania wykwalifikowanym trenerem piłki nożnej, program da ci możliwość zdobycia uznanych nagród trenerskich, takich jak FA Level 1 i 2.

Dlaczego warto studiować ten przedmiot? Ponad 11 milionów ludzi gra w piłkę nożną w Wielkiej Brytanii (The FA 2015) i pozostaje ona najbardziej popularnym sportem drużynowym w tym kraju. Podczas gdy prawdopodobnie mógłbyś wymienić kilka czołowych klubów Premiership, czy wiesz, że jest około 40,000 klubów na poziomie krajowym, wiejskim i lokalnym?

Możliwości są więc liczne w klubach piłkarskich, władzach lokalnych, krajowych organach zarządzających, w tym FA i hrabstwach FA, hrabstwowych partnerstwach sportowych i edukacji. Od funkcji trenera piłkarskiego, przez trenerów społecznych i analityków wyników, po oficerów rozwoju piłkarskiego i menedżerów.

Możesz zamienić swoją pasję do piłki nożnej w satysfakcjonującą i pełną sukcesów karierę z odpowiednim nauczaniem i praktycznym doświadczeniem.

Dlaczego warto studiować na Buckinghamshire New University? Mamy silną reputację w dostarczaniu zawodowych kursów sportowych i uważamy się za pionierów w studiach związanych z piłką nożną. Ściśle współpracujemy z partnerami piłkarskimi, takimi jak Wycombe Wanderers Football Club, Wycombe Wanderers Sports and Education Trust oraz Watford Football Club, więc będziesz uczyć się zarówno na uniwersytecie, jak i w terenie.

Kurs obejmuje obowiązkową praktykę na poziomie 5, a także będziesz miał możliwość odbycia roku praktyki trenerskiej za granicą dzięki naszym partnerstwom piłkarskim, wśród których są szkoły piłkarskie z siedzibą w USA.

Czego będę się uczyć? BSc (Hons) Football Development and Performance koncentruje się na kontekstualnych i operacyjnych wyzwaniach stojących przed przemysłem piłkarskim i pomoże Ci przeprowadzić Cię przez proces, jak zaangażować się w społeczności, aby przyczynić się do poprawy życia ludzi poprzez piłkę nożną.

Będziesz miał możliwość zdobycia uznanych nagród trenerskich, takich jak FA Level 1 i FA Level 2, rozwijając swój repertuar trenerski poza piłką nożną. Nauczysz się, jak tworzyć i utrzymywać sieci kontaktów, organizować i prowadzić wydarzenia i inicjatywy sportowe, a także tworzyć, wdrażać i oceniać ważną politykę sportową dotyczącą takich kwestii jak zdrowie, integracja społeczna oraz przestępczość i zachowania antyspołeczne.

Jak będę się uczyć i oceniać? W trakcie całego kursu będziesz korzystać z regularnego kontaktu poprzez wykłady, seminaria, warsztaty, tutoriale i sesje praktyczne. Będziesz oceniany poprzez kombinację prac kursowych w formie esejów, raportów i portfolio, jak również poprzez praktyczne oceny, które obejmują indywidualne i grupowe prezentacje.

• All other courses

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Football Development and Performance with Sandwich Year, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Rozwój i osiągnięcia w piłce nożnej z rokiem Sandwich BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi Buckinghamshire New University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 6 rankingi uniwersytetów Buckinghamshire New University

O Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University, znany również jako Bucks, został założony w 1893 roku, w mieście High Wycombe, w południowo-wschodniej Anglii. Uniwersytet ten zdecydował się podzielić swoją ofertę akademicką na siedem odrębnych szkół, co znajduje odzwierciedlenie w tym, że zasoby edukacyjne, takie jak biblioteki, znajdują się w ich odpowiednich obszarach, aby zmniejszyć tłok, a także zwiększyć łatwość poszukiwania materiałów, których student potrzebuje. Bucks jest laureatem wielu nagród, wśród których możemy znaleźć Silver Award od TEF.

Lista 191 kursów licencjackich i magisterskich Buckinghamshire New University - Katalog Kursów

Skład uczniów Buckinghamshire New University

• 5 reasons to study at Bucks New University
  • Tips for International Students and Life at BNU