Buckinghamshire New University
Bankowość i finanse BSc (Hons)
Buckinghamshire New University - Buckinghamshire New University

Od pierwszego dnia, twoja przyszła kariera jest naszym celem. Dzięki mniejszym rozmiarom klas, będziesz miał dostęp do indywidualnego nauczania i wsparcia. Nasi nauczyciele akademiccy mają szerokie doświadczenie edukacyjne i zawodowe, a także szerokie powiązania z przemysłem.

Nasz stopień BSc (Hons) Banking and Finance pomoże Ci przygotować się do kariery w wielu sektorach związanych z bankowością i inwestycjami, takich jak regulacje finansowe, ubezpieczenia czy księgowość. Dzięki modułom poświęconym zatrudnialności oraz silnemu naciskowi na elastyczność, pracę zespołową i kreatywne rozwiązania, ukończysz studia gotowy do odniesienia sukcesu w życiu zawodowym.

Dlaczego warto studiować ten przedmiot? Bankowość i usługi finansowe to wysoce konkurencyjny i szybko zmieniający się sektor. W ostatnich latach czynniki takie jak globalizacja, zmiany technologiczne, regulacyjne i integracja międzynarodowa zasadniczo przekształciły sektor bankowości i usług finansowych.

Banki zareagowały na rosnącą presję poprzez dywersyfikację na nowe rodzaje działalności. Organizacje pozabankowe, takie jak supermarkety i firmy telekomunikacyjne, konkurują teraz bezpośrednio na rynkach usług finansowych. Ta nowa taktyka przetrwania wymaga teraz zwiększenia ilości talentów, raport Deloitte z 2018 roku, w którym Londyn, siedziba wielu największych brytyjskich banków, przewiduje 34% wzrost liczby miejsc pracy w ciągu najbliższych 30 lat.

Studia na kierunku Bankowość i Finanse z wyróżnieniem otwierają szeroki wachlarz możliwości kariery.

Dlaczego warto studiować na Buckinghamshire New University? Nasz stopień BSc (Hons) Banking and Finance koncentruje się na Twoich przyszłych możliwościach zatrudnienia, dając Ci dogłębne zrozumienie ekonomii bankowości i finansów.

Nasze silne związki z przemysłem pomogły ukształtować ten program i pomożemy Ci zdobyć "wiedzę, którą można wykorzystać w rzeczywistych sytuacjach, zapewniając Ci umiejętności, których potrzebujesz, aby znaleźć odpowiednią rolę po ukończeniu studiów.

Na tym kursie będziesz studiował teorię i praktykę usług finansowych i rynków finansowych z perspektywy krajowej i międzynarodowej. Kurs ten szczegółowo bada wyzwania rozwojowe i analizuje szerszą rolę i znaczenie sektora finansowego w gospodarce narodowej i globalnej.

Jesteśmy zaangażowani w zapewnienie Ci najlepszego doświadczenia w nauce. Nasz zespół zaangażowanych i wspierających wykładowców ma silne powiązania z przemysłem. Zapraszamy również wielu zaproszonych gości, którzy pomogą Ci zrozumieć, jak Twój stopień naukowy ma zastosowanie w pracy w biznesie i jak możesz uczyć się z ich doświadczeń.

Ukończysz szkołę ze świadomością, że posiadasz umiejętności, których poszukują pracodawcy.

Czego będę się uczyć? Studia te zapewnią Ci solidne podstawy w dyscyplinach oferowanych przez BNU Business School - analiza danych w procesie podejmowania decyzji, prawo korporacyjne, finanse i rachunkowość, myślenie strategiczne, projekty zorientowane na klienta - wraz z dogłębną analizą podstawowych zagadnień z dziedziny bankowości i finansów.

Na drugim i trzecim roku będziesz mógł dalej rozwijać swoje umiejętności. Dzięki kombinacji wyboru modułów, wyboru tematu i pracy dyplomowej lub projektu konsultacyjnego, będziesz miał możliwość elastycznego dopasowania treści studiów do swoich zainteresowań i aspiracji zawodowych, jednocześnie zyskując szerokie zrozumienie rynków finansowych, ich działalności i produktów.

Jak będę nauczany i oceniany? Kluczową cechą tego programu jest połączenie studiów akademickich z rozwojem umiejętności, aby zwiększyć Twoje szanse na zatrudnienie.

Rozwiniesz kluczowe umiejętności, takie jak rozwiązywanie problemów, analizy i podejmowanie decyzji, które zapewnią Ci dobrą pozycję na rynku pracy.

Będziesz miał również możliwość współpracy przy projektach i briefach na żywo ze studentami z innych kierunków zarządzania biznesem, zdobywając praktyczne i transferowalne umiejętności, których potrzebujesz w swojej karierze.

Będziesz oceniany poprzez eseje, zadania kursowe, indywidualne i grupowe projekty badawcze, egzaminy oraz końcoworoczną rozprawę lub projekt.

• All other courses

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Banking and Finance, BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Bankowość i finanse BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

Rankingi Buckinghamshire New University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 6 rankingi uniwersytetów Buckinghamshire New University

O Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University, znany również jako Bucks, został założony w 1893 roku, w mieście High Wycombe, w południowo-wschodniej Anglii. Uniwersytet ten zdecydował się podzielić swoją ofertę akademicką na siedem odrębnych szkół, co znajduje odzwierciedlenie w tym, że zasoby edukacyjne, takie jak biblioteki, znajdują się w ich odpowiednich obszarach, aby zmniejszyć tłok, a także zwiększyć łatwość poszukiwania materiałów, których student potrzebuje. Bucks jest laureatem wielu nagród, wśród których możemy znaleźć Silver Award od TEF.

Lista 191 kursów licencjackich i magisterskich Buckinghamshire New University - Katalog Kursów

Skład uczniów Buckinghamshire New University

• 5 reasons to study at Bucks New University
  • Tips for International Students and Life at BNU