Bridgend College
Służby publiczne i ratownicze HND
Bridgend College - Bridgend College

Czy chciałbyś mieć pełną wyzwań i satysfakcjonującą karierę, w której nie ma dwóch takich samych dni? Polegamy na służbach publicznych i ratunkowych, nie tylko w przypadku poważnych katastrof, takich jak tsunami i trzęsienia ziemi, ale także bardziej lokalnych obaw, takich jak antyspołeczne zachowania w naszej społeczności. Ten kurs zapewni Ci solidne podstawy praktyczne i akademickie w zakresie organizacji, zarządzania i działania tych usług. Moduły kursu obejmują: Rok 1: Nauki społeczne; Sprawy publiczne; Organizacja sektora publicznego; Planowanie i operacje; Badanie społeczności 1. Rok 2: Projekt usług publicznych; Prawo usług publicznych; Społeczeństwo i państwo; Sytuacje kryzysowe, katastrofy i transport; Praktyka zawodowa. Praktyki zawodowe i naukowe pozwolą Ci rozwinąć Twoje umiejętności i wykorzystać teorię w praktyce. Są również dobrym sposobem na doświadczenie pracy w wybranym obszarze przed ukończeniem studiów, pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji przy ubieganiu się o pracę po ukończeniu kursu.

**.

Nie możemy przyjmować zgłoszeń międzynarodowych.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Public and Emergency Services, HND. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

O Bridgend College

Lista 8 kursów licencjackich i magisterskich Bridgend College - Katalog Kursów

• Learner Experience at Bridgend College | Profiad y Dysgwr yng Ngholeg Penybont
  • What makes us excellent? | Beth sy'n ein gwneud ni'n rhagorol?

Pencoed Campus

Służby publiczne i ratunkowe HND
(University of South Wales)
- - - £12300 - Pontypridd Oncampus W pełnym wymiarze godzin