Bradford College
Kształcenie i szkolenie (In-service) PgDip
Bradford College - Bradford College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 10 o kursach Education and Training (In-service) PgDip i innych kursach CAH25 na Bradford College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH25.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Mediana wynagrodzeń £20000 £16977 £20190
Zakres 25-75 percentyla £17667 - £24333 £11760 - £21991 £13937 - £25916

Ten kurs jest dla tych, którzy obecnie pracują jako nauczyciele, ale nie posiadają pełnych kwalifikacji nauczycielskich. Ci, którzy uczą czytania i pisania, angielskiego dla mówiących innymi językami (ESOL) lub liczenia, mogą również uzyskać specjalistyczny dyplom w swoim przedmiocie. Studenci będą mogli uzyskać status QTLS (Qualified Teacher, Learning and Skills) od Society for Education and Training po ukończeniu studiów podyplomowych.

Uczący się w tych programach są określani jako stażyści. Pomaga to odróżnić nowych nauczycieli w tych programach od ich uczniów i podkreśla rozwój profesjonalnej praktyki nauczania. Programy te zapewniają efektywne i skuteczne szkolenie i edukację dla tych, którzy chcą być nauczycielami oraz dla tych, którzy już zaczęli nauczać. Zapewniają one skoncentrowane sesje nauczania i uczenia się w czasie, który dla osób w praktyce jest dostępny. Zespół nauczycielski wspiera rozwój zarówno umiejętności akademickich, jak i dydaktycznych oraz współpracuje z zespołem mentorów, którzy wspierają stażystów w ich miejscu pracy. Dla tych, którzy są przed praktyką, starannie dobrane staże zapewniają to doświadczenie. Wymagania tego programu na poziomie magisterskim wymagają rozwoju osobistych umiejętności akademickich, jak również umiejętności nauczania. Prace pisemne muszą być udokumentowane przy użyciu szerokiego zakresu lektur z wielu różnych odpowiednich źródeł akademickich. Stażyści będą zobowiązani do uczestniczenia w myśleniu i zadawaniu pytań opartych na badaniach naukowych i zawsze stosują teorię w praktyce. Pozwoli im to ocenić teorię zarówno pod względem jej zalet jako podejścia akademickiego, jak i jej przydatności w rozwijaniu praktyki nauczania. Krytyczna refleksja jest kluczowym elementem rozwoju akademickiego i zawodowego. Stażyści będą oceniani i klasyfikowani za swoją praktykę nauczania we współpracy z mentorami. Umożliwia to śledzenie postępów w oparciu o kryteria OFSTED. Wpływ szkolenia na stażystów, a tym samym na ich uczniów, jest uważnie monitorowany. Od stażystów wymaga się stosowania teorii w praktyce oraz rozwijania zdolności do krytycznej refleksji. Uczenie się i demonstrowanie teorii i koncepcji jest na poziomie mistrzowskim i dlatego wymaga szerokiej i głębokiej lektury odpowiednich badań i tekstów akademickich. Modelowanie praktyki jest kluczową cechą programu i obejmuje zapewnienie indywidualnych tutoriali, monitorowanie praktyki nauczania, wyznaczanie celów, konstruktywne informacje zwrotne oraz wykorzystanie technologii do wspierania nauczania i uczenia się. Program umożliwia również nauczycielom zdobycie kwalifikacji w wielu specjalistycznych dziedzinach: ESOL, Literacy i Numeracy. Te ścieżki są wybierane przez studentów, którzy albo już pracują w sektorze umiejętności życiowych, albo aspirują do pracy w tych obszarach. Każda z nich jest nauczana przez specjalistów w tej dziedzinie, a stażyści są wspierani przez wykwalifikowanych mentorów w miejscu pracy.

Oceny i czas na naukę

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Education and Training (In-service), PgDip. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Kształcenie i szkolenie (In-service) PgDip

O Bradford College

Bradford College to instytucja oferująca zarówno dalsze, jak i wyższe wykształcenie w dużym angielskim mieście Bradford. Osoby uczęszczające do tego college'u to najczęściej uczniowie, którzy niedawno ukończyli szkołę średnią, ale także osoby dorosłe i pracujący profesjonaliści poszukujący specjalistycznych szkoleń. Główny kampus znajduje się niedaleko centrum Bradford, przy Great Horton Road. Większość kursów odbywa się w tym miejscu, choć nie wszystkie, więc upewnij się, że skonsultujesz się z kolegium!

Lista 35 kursów licencjackich i magisterskich Bradford College - Katalog Kursów

Skład uczniów Bradford College

• Helen Routledge Student Profile
  • Elliott Kitson Student Profile