Bournemouth University
Sztuczna inteligencja dla mediów MSc
Bournemouth University - Bournemouth University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 25 o kursach Artificial Intelligence for Media MSc i innych kursach Antropologia na Bournemouth University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Antropologia.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów CAH15

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Antropologia na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £26000 £19500 £24000
Zakres 25-75 percentyla £23000 - £30000 £16500 - £23000 £19000 - £27500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii CAH15 (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £20611 - £27195 £15914 - £26736 £19208 - £32667

Technologie sztucznej inteligencji przyniosły znaczący przełom w produkcji medialnej. Możliwości pracy związane z uczeniem maszynowym drastycznie rosną; ten kurs zapewni Ci umiejętności, które zwiększą Twoją konkurencyjność na rynku.

**Dlaczego warto studiować sztuczną inteligencję dla mediów w BU?

• Przeorientuj swoją karierę po rewolucji technicznej w branży medialnej w zakresie automatyzacji AI
  • Rozwiń wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności wykorzystania najnowszych technik sztucznej inteligencji w produkcji medialnej
  • Ściśle współpracuj z partnerami z branży nad rozwiązywaniem praktycznych problemów
  • Stań się kompetentny na rynku pracy, posiadając zarówno wiedzę z zakresu sztucznej inteligencji, jak i produkcji medialnej
  • Współpracuj ze studentami z różnych kierunków studiów magisterskich NCCA
  • Zaplanuj i zrealizuj duży projekt, aby zaprezentować swój talent profesjonalistom z branży i potencjalnym pracodawcom podczas NCCA Master's Degree Show.

Studiuj w Narodowym Centrum Animacji Komputerowej (NCCA).

NCCA jest jednym z najbardziej uznanych i cenionych ośrodków edukacji i badań w zakresie grafiki komputerowej i animacji. Jako jeden z niewielu ośrodków animacji w Wielkiej Brytanii, nasza wiedza specjalistyczna nie tylko zapewnia, że nasze kursy pozostają w czołówce edukacji, ale także pomaga zdefiniować nowe praktyki branżowe.

NCCA jest uznawana za najlepszą szkołę animacji w Wielkiej Brytanii, drugą w Europie i trzecią na świecie (Animation Career Review 2022 International Animation School Rankings).

Akredytacja Chartered Institute for Archaeologists (CIfA), we współpracy z University Archaeology UK (UAUK), uznaje programy akademickie, które zapewniają studentom odpowiednie umiejętności w miejscu pracy, istotne zarówno dla kariery w środowisku historycznym, jak i członkostwa w CIfA na poziomie Practitioner.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Artificial Intelligence for Media MSc w Bournemouth University

20% Specjaliści do spraw finansów
20% Zawody administracyjne
15% Zawody podstawowe
10% Zawody związane ze sprzedażą
5% Specjaliści do spraw biznesu, badań i administracji
5% Zawody sekretarskie i pokrewne
5% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
5% Zawody związane z obsługą klienta

Oceny i czas na naukę

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6.5

IELTS 6.5 z minimum 6.0 w pisaniu, mówieniu, słuchaniu i czytaniu.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Artificial Intelligence for Media, MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dyplom licencjata z wyróżnieniem 2:2 lub równoważny z dowolnego przedmiotu oraz doświadczenie zawodowe lub dydaktyczne w dyscyplinie związanej z mediami. Może to obejmować tła w manipulacji i przetwarzaniu audio / wideo / obrazu, animacji komputerowej lub pokrewnych dyscyplinach. Wymagane jest również portfolio na poparcie Twojej aplikacji.

Czesne Sztuczna inteligencja dla mediów MSc

Irlandia £9500 Rok 1

Wszystkie opłaty są podane w funtach szterlingach i dotyczą jednego roku. Twoje czesne będzie takie samo dla każdego roku kursu. Opłaty za rok stażu (jeśli dotyczy): £1,850.

Odwiedź stronę internetową Uniwersytetu Bournemouth, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Rankingi Bournemouth University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Bournemouth University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Informatyka

Informatyka

[Opublikowany 26 października, 2022]

Zobacz wszystkie 25 rankingi uniwersytetów Bournemouth University

O Bournemouth University

Założony w 1976 roku, Bournemouth University położony jest w nadmorskim mieście Poole, w południowo-zachodniej Anglii. Zaledwie 20 minut drogi rowerem od Bournemouth Beach, uniwersytet ten zdobył sobie liczne nagrody jako dostawca zarówno edukacji, jak i zatrudnienia. Oprócz ich renomowanych kursów i programów, które oferują, Bournemouth University daje szczególną wagę do ich ponad 130 klubów studenckich na miejscu, które ich zdaniem są niezbędne do utrzymania studentów szczęśliwy, jak również dając im środki, aby dodać nowe umiejętności i doświadczenia do ich CV. Jest to świetne miejsce dla tych, którzy lubią spacery w pobliżu morza oraz przyjemne i różnorodne życie towarzyskie. Lokalizacja Bournemouth University jest świetna dla restauracji, barów i opcji detalicznych.

Lista 205 kursów licencjackich i magisterskich Bournemouth University - Katalog Kursów

Skład uczniów Bournemouth University

• Ajith from India
  • Why I chose to study at Bournemouth University - Stian Kronborg