Blackpool and the Fylde College
Inżynieria sieci (cyberbezpieczeństwo) FdSc
Blackpool and the Fylde College - Blackpool and the Fylde College

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 40 o kursach Network Engineering (Cyber Security) FdSc i innych kursach Informatyka na Blackpool and the Fylde College dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Informatyka.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Zakres 25-75 percentyla £24771 - £35770 £18886 - £32933 £21689 - £41100

Zapisanie się na ten program umożliwi Ci podjęcie pierwszych kroków w kierunku zostania profesjonalistą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Zaangażujesz się w najnowsze technologie, aby zrozumieć i zbadać hakowanie w kontekście etycznym. Będziesz korzystać ze skanerów podatności i narzędzi do testowania penetracyjnego w celu wykrycia, ustalenia i złagodzenia zagrożeń bezpieczeństwa organizacyjnego w symulowanym środowisku. Dowiesz się również o sieciach i sposobach ich zabezpieczenia przed intruzami, a także zrozumiesz prawa i procesy, które mają zastosowanie w obszarze bezpieczeństwa sieci i danych.

Firmy polegają na wzajemnie połączonych systemach i infrastrukturze sieciowej, a wraz ze wzrostem wielkości i znaczenia tych systemów rośnie liczba stanowisk pracy w sieciach komputerowych.

Potrzeba ochrony organizacji przed prawnymi, społecznymi, etycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami wynikającymi z utraty danych lub naruszenia bezpieczeństwa jest symbiotyczna z tą zależnością.

Ten program Foundation Degree wykształcił już absolwentów, którzy znaleźli zatrudnienie w obszarze bezpieczeństwa sieci lub ogólnie w sieci.

Połączenie bezpieczeństwa sieciowego z inżynierią sieciową daje niezwykle dobrze wykwalifikowane kohorty absolwentów z szerokimi, komercyjnie pożądanymi zestawami umiejętności i kwalifikacji. Kierunek ten kształci samodzielnych specjalistów IT z szerokim wachlarzem dostępnych ścieżek kariery. Wraz ze zdobytymi umiejętnościami technicznymi rozwiniesz inne umiejętności, takie jak docenianie uczenia się przez całe życie i wartość umiejętności, które można przenosić.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

from any level 3 computing qualification

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Network Engineering (Cyber Security), FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria sieci (cyberbezpieczeństwo) FdSc

Uwaga: nasze opłaty za kursy są dokładne w momencie publikacji. Jednak informacje rządowe mogą ulec zmianie w krótkim czasie i zastrzegamy sobie prawo do odpowiedniej aktualizacji naszych opłat.

O Blackpool and the Fylde College

Blackpool and The Fylde College (B&FC) to instytucja oferująca zarówno dalsze, jak i wyższe wykształcenie w nadmorskim mieście Blackpool w Anglii. B&FC działa w czterech różnych kampusach, z których każdy oferuje inne udogodnienia, usługi i programy. Kiedy studenci nie są zajęci swoimi zadaniami, popularnym sposobem na relaks jest spędzenie czasu nad brzegiem morza, albo na plaży, albo w słynnym parku rozrywki Pleasure Beach.

Lista 18 kursów licencjackich i magisterskich Blackpool and the Fylde College - Katalog Kursów

Skład uczniów Blackpool and the Fylde College

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Blackpool and the Fylde College według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Fleetwood Nautical Campus - Student Experience