Blackpool and the Fylde College
Inżynieria (Inżynieria mechaniczna) BEng (Hons)
Blackpool and the Fylde College - Blackpool and the Fylde College

Zakres 25-75 percentyla £25540 - £33016 £25315 - £38559 £29562 - £45197

Ten kurs jest akredytowany przez Institution of Engineering and Technology (IET) w imieniu Engineering Council w celu pełnego spełnienia wymagań akademickich do rejestracji jako Incorporated Engineer i częściowego spełnienia wymagań akademickich do rejestracji jako Chartered Engineer.

Jeśli interesujesz się inżynierią mechaniczną i chcesz wiedzieć, jak projektuje się, produkuje i tworzy rzeczy, to jest to kurs dla Ciebie. Dzięki konsultacjom z lokalnymi pracodawcami opracowaliśmy wysoce odpowiedni dla branży program, który zapewnia wiedzę, doświadczenie i ogólne umiejętności zbywalne wymagane do zatrudnienia w tej szerokiej i ekscytującej dziedzinie.

Nasz program BEng (Hons) Mechanical Engineering zapewni Ci podstawowe i specjalistyczne zasady tej wysoce zatrudnialnej dziedziny inżynierii, aby wyposażyć Cię w wymagane umiejętności, aby cieszyć się ekscytującą ścieżką kariery w tym zróżnicowanym sektorze. Będziesz mieć możliwość podążania ścieżką mechaniczną po wybraniu podstawowych przedmiotów inżynieryjnych.

Kurs składa się z podstawowych wspólnych modułów na poziomie 4, a następnie rozwija się o więcej specjalizacji tematycznych w dalszej części programu. Możliwości poznania oprogramowania i praktycznych obszarów tematycznych, takich jak projektowanie wspomagane komputerowo, sterowanie i symulacja oraz obliczeniowa dynamika płynów, są wbudowane w moduły, aby umożliwić połączenie praktycznych i teoretycznych doświadczeń w celu zwiększenia szans na zatrudnienie.

Obecny niedobór wykwalifikowanych inżynierów mechaników oznacza doskonałe możliwości kariery dla utalentowanych absolwentów inżynierii jako inżynierów projektowania, produkcji i projektów w różnych sektorach. Wielu naszych absolwentów jest obecnie zatrudnionych przez duże firmy, takie jak EDF Energy, Westinghouse Springfields, BAE Systems, Airbus, NIC, GCE i Ford Motor Company jako inżynierowie mechanicy, inżynierowie produkcji, inżynierowie projektu lub inżynierowie ds. badań i rozwoju.

Akredytowany przez Institution of Engineering and Technology (IET) w imieniu Engineering Council dla celów pełnego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako Incorporated Engineer i częściowego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako Chartered Engineer.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Min. 5.5 z każdego elementu

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Engineering (Mechanical Engineering), BEng (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria (Inżynieria mechaniczna) BEng (Hons)

Uwaga: nasze opłaty za kursy są dokładne w momencie publikacji. Jednak informacje rządowe mogą ulec zmianie w krótkim czasie i zastrzegamy sobie prawo do odpowiedniej aktualizacji naszych opłat.

O Blackpool and the Fylde College

Blackpool and The Fylde College (B&FC) to instytucja oferująca zarówno dalsze, jak i wyższe wykształcenie w nadmorskim mieście Blackpool w Anglii. B&FC działa w czterech różnych kampusach, z których każdy oferuje inne udogodnienia, usługi i programy. Kiedy studenci nie są zajęci swoimi zadaniami, popularnym sposobem na relaks jest spędzenie czasu nad brzegiem morza, albo na plaży, albo w słynnym parku rozrywki Pleasure Beach.

Lista 18 kursów licencjackich i magisterskich Blackpool and the Fylde College - Katalog Kursów

Skład uczniów Blackpool and the Fylde College

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Blackpool and the Fylde College według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Fleetwood Nautical Campus - Student Experience