Blackpool and the Fylde College
Inżynieria (inżynieria elektryczna i elektroniczna) BEng (Hons)
Blackpool and the Fylde College - Blackpool and the Fylde College

Zakres 25-75 percentyla £26991 - £36256 £23194 - £39893 £26878 - £46535

Ta dziedzina inżynierii w ostatnich latach jest coraz bardziej ukierunkowana na takie dziedziny jak informatyka i obliczenia, systemy wbudowane, robotyka, zaawansowane technologie i energia, aby osiągnąć optymalizację, prostotę i niezawodność nowych urządzeń XXI wieku.

Inżynieria elektryczna i elektroniczna jest jedną z najstarszych dyscyplin inżynieryjnych na świecie i jest odpowiedzialna za większość postępów technologicznych, jakie nauka poczyniła w dziedzinie elektryczności, elektroniki i elektromagnetyzmu.

Nasza ścieżka BEng (Hons) Electrical and Electronic Engineering uwzględnia zmieniające się oblicze inżynierii i zapewni Ci zmodernizowany zestaw modułów.

Inżynieria elektryczna i elektroniczna to ekscytująca specjalizacja, która łatwo dostosowuje się do wielu obszarów inżynierii i bardzo dobrze sprawdza się w przypadku osób zainteresowanych technologią i innowacjami.

Można go również dostosować do wielu obszarów przemysłu, a inżynierowie w tej dziedzinie dobrze współpracują z inżynierami mechanikami i różnymi innymi technikami z szerszej dziedziny inżynierii.

Oznacza to, że utalentowani absolwenci kierunków inżynieryjnych mogą rozwijać swoją karierę w różnych sektorach.

Akredytowany przez Institution of Engineering and Technology (IET) w imieniu Engineering Council dla celów pełnego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako Incorporated Engineer i częściowego spełnienia wymogu akademickiego do rejestracji jako Chartered Engineer.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Ocena Dodatkowe informacje
IELTS (Academic) 6

Min. 5.5 z każdego elementu

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Engineering (Electrical and Electronic Engineering), BEng (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Inżynieria (inżynieria elektryczna i elektroniczna) BEng (Hons)

Uwaga: nasze opłaty za kursy są dokładne w momencie publikacji. Jednak informacje rządowe mogą ulec zmianie w krótkim czasie i zastrzegamy sobie prawo do odpowiedniej aktualizacji naszych opłat.

O Blackpool and the Fylde College

Blackpool and The Fylde College (B&FC) to instytucja oferująca zarówno dalsze, jak i wyższe wykształcenie w nadmorskim mieście Blackpool w Anglii. B&FC działa w czterech różnych kampusach, z których każdy oferuje inne udogodnienia, usługi i programy. Kiedy studenci nie są zajęci swoimi zadaniami, popularnym sposobem na relaks jest spędzenie czasu nad brzegiem morza, albo na plaży, albo w słynnym parku rozrywki Pleasure Beach.

Lista 18 kursów licencjackich i magisterskich Blackpool and the Fylde College - Katalog Kursów

Skład uczniów Blackpool and the Fylde College

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Blackpool and the Fylde College według poziomu. Rok akademicki - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • Fleetwood Nautical Campus - Student Experience