Blackburn College
Blackburn College - Blackburn College

Integrative Counselling and Psychotherapy FdA Poniżej znajdują się opinie 15 absolwentów o poszczególnych kursach na Blackburn College w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów doradztwo, psychoterapia i terapia zajęciowa w UK.

Zakres 25-75 percentyla £24646 - £27975 £15340 - £25476 £16859 - £28886

Nasz Foundation Degree in Integrative Counselling and Psychotherapy kwalifikuje Cię jako doradcę terapeutycznego pracującego z osobami doświadczającymi szeregu łagodnych do umiarkowanych wyzwań związanych ze zdrowiem psychicznym.

Ogólnym celem studiów FdA jest wykształcenie bezpiecznych, skutecznych i świadomych krytycznie doradców posiadających wiedzę i umiejętności odpowiednie dla tego sektora. Aby to osiągnąć, FdA Integrative Counselling and Psychotherapy koncentruje się na trzech charakterystycznych aspektach: umiejętnościach doradczych, rozwoju osobistym i zawodowym oraz praktyce opartej na badaniach.

Po ukończeniu będziesz mógł pracować jako doradca w organizacji lub prywatnej praktyce. Popularną ścieżką progresji jest BA (Hons) Integrative Counselling Psychotherapy (Top Up), który pozwoli Ci rozwinąć szerszy zakres zaawansowanych umiejętności doradczych i uzyskać dostęp do studiów podyplomowych.

Doświadczony zespół nauczycieli uzupełni twoje studia swoim doświadczeniem w sektorze wolontariatu, prywatnym i ustawowym - każdy z nich jest praktykującym doradcą, który będzie w stanie wzbogacić twoje doświadczenie edukacyjne, rozwinąć twoją wiedzę i umiejętności oraz zapewnić prawdziwy wgląd w rolę doradcy.

W trakcie kursu wykorzystywany będzie pełen zakres technik oceny. Możesz zostać oceniony przez egzaminy, w tym egzaminy otwarte, oceny praktyczne, zadania, briefy, eseje, prezentacje (w tym prezentacje grupowe), raporty i budowanie portfolio. Każdy moduł jest formalnie oceniany poprzez, na przykład, egzaminy, otwarte egzaminy książkowe, projekty grupowe, eseje, zadania lub briefy, prezentacje, prezentacje grupowe, budowanie portfolio, samoocenę, oceny rówieśnicze i rozprawę doktorską.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

All applicants must show that they have a good level of spoken or written English, and if English is not your first language you’ll need to demonstrate the ability to study in English. Applicants without formal qualifications but with relevant and substantial work experience in an empowering, supporting or listening role will be considered for entry to the programme subject to the interview process and appropriate diagnostic tests. All applicants will be required to attend a formal interview, partake in a group exercise and submit a small piece of reflective writing. The design of this follows ‘best practice guidance’ and ensures that applicants will be able to demonstrate an ability to engage with the core competences of the programme. These are: 1. the ability to engage in productive and respectful discussion with others who may have differing opinions. 2. the ability to reflect on ones’ own performance. This can be undertaken orally if the candidate prefers and 3. the ability to represent oneself in a formal arena when exploring personal rationale and past experiences. This will form part of the interview process for every candidate and involve several members of the teaching team to ensure that the decision to offer a place does not rest with a sole member of staff. A minimum of two staff members will form the interview panel and similarly two (other) staff members will observe the group discussion. The reflective writing task is explained by a staff member who has observed the discussion. The applicant’s written work is then read and considered by all staff members who have met with the group of applicants in either capacity. Hence there will be a minimum of four staff members involved in the interview

Wymagania kwalifikacyjne

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Integrative Counselling and Psychotherapy, FdA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Integracyjne doradztwo i psychoterapia FdA

Podczas trwania programu zauważysz, że istnieją pewne dodatkowe koszty. Obejmują one:

Student Członkostwo w British Association of Counselling & Psychotherapy (BCAP) - koszt około 82,00 GBP (21-22) za rok.

Professional Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej - może kosztować od 45 do 150 funtów w zależności od wybranego ubezpieczenia.

Monthly koszty nadzoru klinicznego - zazwyczaj między 20-60 GBP miesięcznie

You poniesie również koszty podróży do/z miejsc doradztwa.

O Blackburn College

Blackburn College jest szkołą wyższą w Blackburn, w północno-zachodniej Anglii. Dzięki najlepszym w Wielkiej Brytanii statystykom zadowolenia studentów i zdawalności egzaminów, Blackburn College kształci co roku około 5 000 studentów w zakresie zawodowym, A-Level i dla dorosłych.

Lista 39 kursów licencjackich i magisterskich Blackburn College - Katalog Kursów

Skład uczniów Blackburn College

• Music Performance and Technology at Blackburn College
  • Barbering at Blackburn College