Birmingham City University
Projektowanie doświadczeń użytkownika MSc (PG)
Birmingham City University - Birmingham City University

Kurs MSc User Experience Design zapewni Ci dogłębną wiedzę teoretyczną i praktyczne doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i ocenie produktów cyfrowych na różnych platformach i najnowocześniejszych technologiach. Kurs kładzie silny nacisk na rozwój profesjonalnych umiejętności technicznych, które są bardzo poszukiwane w branży i zapewnią Ci dobrą pozycję do kariery w dziedzinie doświadczeń użytkownika (UX).

**Co obejmuje kurs?

Kurs został zaprojektowany w celu wspierania absolwentów z szerokiego zakresu dyscyplin (w tym osób z wykształceniem technicznym i nietechnicznym), którzy chcą specjalizować się w obszarze doświadczenia użytkownika (UX) i interakcji człowiek-komputer (HCI). Kluczowe tematy nauczane na kursie obejmują projektowanie interakcji (techniki projektowania skoncentrowanego na użytkowniku), rozwój front-endu (przy użyciu standardowych środowisk programistycznych), projektowanie wizualne (tworzenie interfejsów o silnej estetyce), dostępność (metody wspierania projektowania integracyjnego) oraz testowanie użyteczności (zbieranie i analizowanie danych poprzez oceny użytkowników). Będziesz mieć również możliwość rozważenia i stworzenia doświadczeń użytkownika dla technologii takich jak rzeczywistość wirtualna i rozszerzona, śledzenie wzroku, interfejsy mowy, gesty w powietrzu, systemy haptyczne i interfejsy mózg-komputer.

Filozofia kursu koncentruje się na działaniach branżowych i badawczych, wspieranych przez zadania, które są ściśle powiązane z rozwojem niezbędnej wiedzy i umiejętności technicznych wykorzystywanych w praktyce. W związku z tym będziesz mieć możliwość ścisłej współpracy z pracownikami akademickimi, badaczami i partnerami branżowymi w zakresie rzeczywistych projektów, wspierając w ten sposób rozwój silnego portfolio pracy (co jest niezbędne do zdobycia zatrudnienia w tej dziedzinie). Kurs zapewni również możliwość współpracy z naukowcami z grupy badawczej Mixed Reality and Human-Computer Interaction w School of Computing and Digital Technology w celu pracy nad najnowocześniejszymi projektami badawczymi.

Absolwenci kursu User Experience Design będą dobrze przygotowani do pełnienia ról w branży, na które jest duże zapotrzebowanie, w tym programistów front-end, projektantów / programistów user experience, architektów informacji, konsultantów użyteczności i badaczy UX, projektantów / programistów stron internetowych i projektantów interakcji. Kurs zapewni Ci również dobrą pozycję do podjęcia dalszych studiów akademickich i badań poprzez uzyskanie stopnia doktora.

• Business Graduate Degrees/ Master Degrees
    • General Requirements
    • LLM
    • MBA & MSc
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować User Experience Design, MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Pierwszy stopień naukowy (2:2 ) szeroko związany z User Experience Design (w tym informatyka, matematyka, inżynieria, biznes, marketing, psychologia, sztuka i projektowanie itp.), z zainteresowaniem technologicznym/naukowym podejściem do User Experience Design

Rankingi Birmingham City University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów Birmingham City University

O Birmingham City University

Założony w 1853 roku, Birmingham City University (BCU) znajduje się w mieście Birmingham, w Anglii. Populacja studentów tej instytucji składa się ze studentów z ponad 80 narodowości, co pozwala nowo przybyłym zagranicznym studentom szybko poczuć się mile widzianym i jak w domu. Najnowocześniejsze obiekty i zasoby czekają na studentów na wszystkich kursach, w tym najnowsze technologie inżynieryjne, studia drukowania 3D i warsztaty zegarmistrzowskie, by wymienić tylko kilka. BCU utrzymuje reputację selektywnego procesu przyjęć, więc wszystkim wnioskodawcom zaleca się dokładne przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich Birmingham City University - Katalog Kursów

Skład uczniów Birmingham City University

20675
  • BCU Student Stories: Student Accommodation
  • Birmingham City University graduates, advice on making the most of starting out at university.
  • University Q&A | Accommodation, facilities + social life
  • Why choose Birmingham City University (BCU)?
  • Being an international student at Birmingham City University
  • Why we love Birmingham City University!

City Centre Campuses

(Bath Spa University)
- - - £17760 - Bath Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Projektowanie User Experience MSc