Birmingham City University
Tekstylia i projektowanie powierzchni MA
Birmingham City University - Birmingham City University

Jeśli masz już doświadczenie w projektowaniu tekstyliów lub powierzchni, ten kurs pozwoli Ci rozwinąć portfolio do profesjonalnego standardu i, jeśli zdecydujesz, opracować gamę produktów, na których możesz założyć własną firmę.

Wybór materiałów, procesów i rynków zależy od Ciebie i będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy udogodnień warsztatowych. Będziesz mieć również możliwość współpracy z innymi studentami mody i tekstyliów. Kurs akceptuje również studentów z innych środowisk, takich jak projektowanie graficzne lub sztuki piękne, którzy chcą zmienić kierunek swojej kariery.

**Co obejmuje kurs?

Twoja nauka będzie koncentrować się na praktyce studyjnej i warsztatowej, obejmującej indywidualne programy studiów oraz wspólne wykłady i seminaria.

Będziesz także cieszyć się specjalistycznymi interpretacjami sztuki, rzemiosła i projektowania wspieranymi przez nasz wysoce doświadczony zespół kursowy.

Kurs stanowi forum do dyskusji i analizy profesjonalnego, komercyjnego i kulturowego wymiaru projektowania tekstyliów i powierzchni we współczesnym społeczeństwie.

W naszym kampusie Parkside w centrum miasta będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy konwencjonalnych i CAD udogodnień dostępnych w konstruowanych i drukowanych tekstyliach, prototypowaniu 3D, ceramice i szkle, a także możliwość współpracy z wydziałem pełnym kreatywnych studentów.

Twoje środowisko uczenia się zachęci Cię do stania się elastycznym, elastycznym i kompetentnym absolwentem, przygotowanym do kontynuowania kariery w dziedzinie projektowania tekstyliów i powierzchni.

Twój program będzie obejmował mieszankę praktycznych projektów i prac pisemnych. Stworzysz portfolio prac, które zaprezentuje Twoje umiejętności i pomysły oraz będzie wykonane i zarządzane w profesjonalny sposób. Na każdym etapie będziesz również pisać raporty, które zachęcą Cię do opracowania krytycznych i kontekstowych ram, w których zrozumiesz swoją praktykę i przyszłe wybory zawodowe. Będziesz oceniany na podstawie recenzji wykładowców, prac projektowych i egzaminów ustnych.

• Business Graduate Degrees/ Master Degrees
    • General Requirements
    • LLM
    • MBA & MSc

Finansowanie AHRC (Arts and Humanities Research Council) może być dostępne.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Textile and Surface Design, MA. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Dobry dyplom z projektowania tekstyliów lub równoważne kwalifikacje. Cyfrowe portfolio jest wymagane jako część Twojej aplikacji. Powinno ono potwierdzać kompetencje w zakresie umiejętności istotnych dla obszaru praktyki, na którym chcesz się skupić podczas studiów magisterskich, na przykład projektowania mody i konstrukcji odzieży.

Rankingi Birmingham City University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów Birmingham City University

O Birmingham City University

Założony w 1853 roku, Birmingham City University (BCU) znajduje się w mieście Birmingham, w Anglii. Populacja studentów tej instytucji składa się ze studentów z ponad 80 narodowości, co pozwala nowo przybyłym zagranicznym studentom szybko poczuć się mile widzianym i jak w domu. Najnowocześniejsze obiekty i zasoby czekają na studentów na wszystkich kursach, w tym najnowsze technologie inżynieryjne, studia drukowania 3D i warsztaty zegarmistrzowskie, by wymienić tylko kilka. BCU utrzymuje reputację selektywnego procesu przyjęć, więc wszystkim wnioskodawcom zaleca się dokładne przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich Birmingham City University - Katalog Kursów

Skład uczniów Birmingham City University

20675
  • BCU Student Stories: Student Accommodation
  • Birmingham City University graduates, advice on making the most of starting out at university.
  • University Q&A | Accommodation, facilities + social life
  • Why choose Birmingham City University (BCU)?
  • Being an international student at Birmingham City University
  • Why we love Birmingham City University!

City Centre Campuses

(Bath Spa University)
- - - £17760 - Bath Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Projektowanie User Experience MSc