Birmingham City University
Edukacja (Edukacja Specjalna) MA (PG)
Birmingham City University - Birmingham City University

Jeśli chcesz zdobyć dobre podstawy w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych, niepełnosprawności i inkluzji na poziomie podyplomowym, ten kurs poszerzy i rzuci wyzwanie Twojej dotychczasowej wiedzy. Może on być punktem wyjścia do przyszłej kariery w różnych środowiskach lub pomóc Ci w rozwoju w Twojej obecnej roli. Jeśli jesteś już SENCO, ten kurs da Ci wiele umiejętności do pełnienia tej roli i pomoże Ci je rozwijać i poszerzać zgodnie z zakresem specjalnych potrzeb, z jakimi możesz się spotkać.

Co jest przedmiotem kursu?

Nasz kurs nie ma na celu dostarczenia ci wszystkich odpowiedzi. Zamiast tego umożliwi ci odkrywanie i rozwijanie nowego sposobu myślenia, a ostatecznie pracę nad zdobyciem ekspertyzy w swojej dziedzinie. Jeśli wierzysz, że uczniowie ze specjalnymi potrzebami mają niewykorzystany potencjał i chcesz pomóc im go odkryć, to ten kurs jest dla Ciebie. Uczenie się i nauczanie integracyjne są podstawą każdej dobrej praktyki; te moduły pomogą ci zgłębić ten temat i zrozumieć, jak ważną rolę odgrywa wspieranie rozwoju wszystkich uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Nie musisz posiadać kwalifikacji nauczycielskich, aby studiować na tym kursie, ani nie musisz mieć zamiaru zostać nauczycielem. Zapraszamy każdego, kto chce poszerzyć swoje zrozumienie, wiedzę i umiejętności w zmieniającym się świecie edukacji specjalnej i niepełnosprawności.

Będziesz miał okazję dowiedzieć się, jak działa system edukacji osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych i niepełnosprawnych, jak to wszystko ewoluowało i jakie wyzwania stawia przed tymi uczniami. Poszerzysz swoją wiedzę na temat różnych schorzeń i ich wpływu na naukę oraz rozwiniesz nowe umiejętności nauczania, aby pomóc uczniom w pokonywaniu codziennych wyzwań. Wszystkie moduły skupią się na krytycznym myśleniu, stawiając wyzwania i rozwijając twoją wiedzę, abyś mógł stać się ekspertem w swojej dziedzinie.

• Business Graduate Degrees/ Master Degrees
    • General Requirements
    • LLM
    • MBA & MSc
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Education (Special Needs Education), MA (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Birmingham City University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 17 rankingi uniwersytetów Birmingham City University

O Birmingham City University

Założony w 1853 roku, Birmingham City University (BCU) znajduje się w mieście Birmingham, w Anglii. Populacja studentów tej instytucji składa się ze studentów z ponad 80 narodowości, co pozwala nowo przybyłym zagranicznym studentom szybko poczuć się mile widzianym i jak w domu. Najnowocześniejsze obiekty i zasoby czekają na studentów na wszystkich kursach, w tym najnowsze technologie inżynieryjne, studia drukowania 3D i warsztaty zegarmistrzowskie, by wymienić tylko kilka. BCU utrzymuje reputację selektywnego procesu przyjęć, więc wszystkim wnioskodawcom zaleca się dokładne przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Lista 265 kursów licencjackich i magisterskich Birmingham City University - Katalog Kursów

Skład uczniów Birmingham City University

20675
  • BCU Student Stories: Student Accommodation
  • Birmingham City University graduates, advice on making the most of starting out at university.
  • University Q&A | Accommodation, facilities + social life
  • Why choose Birmingham City University (BCU)?
  • Being an international student at Birmingham City University
  • Why we love Birmingham City University!

City South Campus, Edgbaston

Uczenie się w społecznościach MA (Hons)
- - - £26500 - Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Edukacja MA (Hons)