Birmingham City University
Dietetyka (rejestracja wstępna) MSc (PG)
Birmingham City University - Birmingham City University

Jako jedyni wykwalifikowani pracownicy służby zdrowia, którzy oceniają, diagnozują i dostarczają interwencji dla problemów związanych z dietą i odżywianiem, nigdy nie było większego zapotrzebowania na wykwalifikowanych, znających się na rzeczy dietetyków, którzy przyczyniają się do poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia jednostek i szerszego społeczeństwa. Nasz MSc in Dietetics dostarczy Ci wiedzy, umiejętności i profesjonalnego podejścia potrzebnego do praktyki we współczesnym środowisku opieki zdrowotnej.

Co obejmuje kurs? Na tych studiach podyplomowych w Dietetyce zdobędziesz wiedzę z zakresu nauk o żywności, żywienia stosowanego, patologii klinicznej i farmakologii, nauk społecznych i dietetyki terapeutycznej. Rozwój kluczowych umiejętności, w tym komunikacji, badań i profesjonalizmu pozwoli Ci stać się współczującym i kompetentnym praktykiem, który może dostarczyć skuteczną, opartą na dowodach i opartą na jakości opiekę. Będziesz uczyć się w specjalnie zbudowanych salach umiejętności klinicznych, ze specjalistyczną przestrzenią, abyś mógł otrzymać najlepszy możliwy trening.

• Business Graduate Degrees/ Master Degrees
    • General Requirements
    • LLM
    • MBA & MSc
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Dietetics (pre-registration), MSc (PG). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Birmingham City University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 15 rankingi uniwersytetów Birmingham City University

O Birmingham City University

Założony w 1853 roku, Birmingham City University (BCU) znajduje się w mieście Birmingham, w Anglii. Populacja studentów tej instytucji składa się ze studentów z ponad 80 narodowości, co pozwala nowo przybyłym zagranicznym studentom szybko poczuć się mile widzianym i jak w domu. Najnowocześniejsze obiekty i zasoby czekają na studentów na wszystkich kursach, w tym najnowsze technologie inżynieryjne, studia drukowania 3D i warsztaty zegarmistrzowskie, by wymienić tylko kilka. BCU utrzymuje reputację selektywnego procesu przyjęć, więc wszystkim wnioskodawcom zaleca się dokładne przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Lista 310 kursów licencjackich i magisterskich Birmingham City University - Katalog Kursów

Skład uczniów Birmingham City University

20675
  • BCU Student Stories: Student Accommodation
  • Why we love Birmingham City University!
  • Birmingham City University graduates, advice on making the most of starting out at university.
  • University Q&A | Accommodation, facilities + social life
  • Why choose Birmingham City University (BCU)?
  • Being an international student at Birmingham City University

City South Campus, Edgbaston

(Queen Margaret University)
60% 5% 0% £15500 £16500 194 Edynburg Oncampus W pełnym wymiarze godzin