Birmingham City University
Architektura (RIBA część 2) MArch
Birmingham City University - Birmingham City University

MArch (RIBA Part 2) jest drugim etapem twojego profesjonalnego szkolenia, aby zostać architektem. Będziesz inspirowany przez innowacyjne nauczanie architektury od profesjonalistów akademickich i branżowych oraz rozwijasz swoje krytyczne zdolności, umiejętności i kreatywność.

Korzystając z naszych powiązań z ponad 100 praktykami architektonicznymi, nasi absolwenci projektują i tworzą budynki przyszłości. Zapewnili sobie udaną pracę w architekturze w znanych praktykach, takich jak Associated Architects, Hawkins\Brown, Hopkins Architects i Glenn Howells Architects.

Co jest przedmiotem kursu?

Uznany przez Architects Registration Board i RIBA za zwalniający z egzaminu Part II, kurs ten jest drugim etapem twojego programu rozwoju zawodowego, aby zostać architektem.

Program wykracza poza kryteria organizacji zawodowej, dając Ci stymulujące i dynamiczne doświadczenie edukacyjne w zakresie architektury na poziomie podyplomowym. Będziesz studiować w środowisku badawczym prowadzonym przez studio projektowe i będziesz w stanie tworzyć projekty architektoniczne, które spełniają niezbędne wymagania techniczne, a jednocześnie mają atrakcyjność estetyczną.

Istnieją fantastyczne możliwości międzynarodowe - nasi studenci odbyli praktyki w Reykjaviku, Istambule, Amsterdamie i Barcelonie. Odbywa się również coroczna wizyta studyjna w Nowym Jorku sponsorowana przez Ibstock Brick. Będziesz miał możliwość wzięcia udziału w projektach badawczych, a nasze kontakty pomogą Twojej pracy zostać zauważonym. Absolwent studiów magisterskich Thomas Cotton opublikował swoją pracę dyplomową na stronie Museum of Modern Art w Nowym Jorku na wystawie Uneven Growth.

Birmingham School of Architecture and Design ma silnych absolwentów i powiązania z kreatywnymi i profesjonalnymi sieciami w mieście, zarówno poprzez wizytujących wykładowców, jak i krytyków.

Nasz Co.LAB to inicjatywa współpracy w zakresie architektury i projektowania w ramach Szkoły, która daje Wam szansę pracy nad projektami na żywo z naszymi organizacjami partnerskimi, w tym szkołami i organizacjami charytatywnymi. Nasi studenci pracowali ostatnio nad projektem dotyczącym zabytkowych struktur z lat 30. w Ogrodzie Zoologicznym w Dudley we współpracy z innymi studentami ze Szkoły Sztuki.

Będziesz pracować w naszym wartym wiele milionów funtów budynku Parkside Campus w centrum miasta z dostępem do tradycyjnych warsztatów z drewna, metalu, ceramiki i tworzyw sztucznych, wraz z zaawansowanymi cyfrowymi studiami do szybkiego prototypowania i produkcji cyfrowej, CAD i cyfrowej komunikacji wizualnej.

• Business Graduate Degrees/ Master Degrees
    • General Requirements
    • LLM
    • MBA & MSc
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Architecture (RIBA part 2), MArch. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Rankingi Birmingham City University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 15 rankingi uniwersytetów Birmingham City University

O Birmingham City University

Założony w 1853 roku, Birmingham City University (BCU) znajduje się w mieście Birmingham, w Anglii. Populacja studentów tej instytucji składa się ze studentów z ponad 80 narodowości, co pozwala nowo przybyłym zagranicznym studentom szybko poczuć się mile widzianym i jak w domu. Najnowocześniejsze obiekty i zasoby czekają na studentów na wszystkich kursach, w tym najnowsze technologie inżynieryjne, studia drukowania 3D i warsztaty zegarmistrzowskie, by wymienić tylko kilka. BCU utrzymuje reputację selektywnego procesu przyjęć, więc wszystkim wnioskodawcom zaleca się dokładne przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Lista 310 kursów licencjackich i magisterskich Birmingham City University - Katalog Kursów

Skład uczniów Birmingham City University

20675
  • BCU Student Stories: Student Accommodation
  • Why we love Birmingham City University!
  • Birmingham City University graduates, advice on making the most of starting out at university.
  • University Q&A | Accommodation, facilities + social life
  • Why choose Birmingham City University (BCU)?
  • Being an international student at Birmingham City University

City Centre Campuses

Inżynieria lądowa i architektura z rokiem stażu przemysłowego MEng (Hons)
(University of Southampton)