Askham Bryan College
Askham Bryan College - Askham Bryan College

Mediana wynagrodzeń £21866 £19075 £23442
Zakres 25-75 percentyla £18953 - £24799 £14408 - £23761 £18123 - £29056

Ten dwuletni stopień Foundation obejmuje szereg tematów, w tym biologię dzikiej przyrody, zarządzanie siedliskami, ewolucję i taksonomię, praktyczne badania terenowe, aktualne techniki i technologie przemysłowe. Wszystkie aspekty zostały dostosowane, aby zapewnić studentom najlepszy zestaw umiejętności dla wybranej przez nich branży.

Korzystając z obiektów na terenie kampusu, University Centre Askham Bryan ma dostęp do własnego licencjonowanego i akredytowanego przez BIAZA parku dzikich zwierząt, Askham Bryan Wildlife and Conservation Park. Dzięki temu zasobowi na miejscu studenci mają dostęp do w pełni działającej kolekcji, dostęp do zasobów może mieć możliwość zaangażowania się w park podczas studiów. Udział w projektach ochrony przyrody realizowanych przez park dzikich zwierząt wspiera twoje moduły badawcze. Oprócz parku dzikich zwierząt na miejscu, kampus York znajduje się w idealnym miejscu, aby uzyskać dostęp do szeregu Wildlife Trust, RSPB i lokalnych rezerwatów przyrody, aby wesprzeć Cię w stosowaniu umiejętności rozwiniętych w tym stopniu.

Oceny mogą obejmować: pracę na kursie, TCA, ocenę online, prezentacje, Viva-voce i oceny praktyczne.

Minimalna wymagana taryfa UCAS

UCAS Tariff 48 points A Level C E AS levels may be used to contribute to entry requirements but they are not sufficient for entry on their own. Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (first teaching from September 2016) PPP Pearson BTEC Level 3 National Diploma (first teaching from September 2016) M P City & Guilds Level 3 Advanced Technical Extended Diploma (1080) (first awarded in 2019) PPP City & Guilds Level 3 Advanced Technical Extended Diploma (720) (first awarded in 2019) MP Access to HE Diploma D: 0 credits M: 0 credits P: 45 credits Scottish Higher CCD International Baccalaureate Diploma Programme H4 H4 Welsh Baccalaureate - Advanced Skills Challenge Certificate (first teaching September 2015) D D

Wymagania kwalifikacyjne

Aplikacje od studentów zagranicznych są akceptowane.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Wildlife and Environmental Conservation, FdSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Dzika przyroda i ochrona środowiska FdSc

Należy pamiętać, że status opłaty każdego wnioskodawcy zostanie oceniony przed złożeniem jakiejkolwiek oferty (opłata krajowa lub opłata zagraniczna / międzynarodowa). W razie potrzeby mogą być wymagane dodatkowe informacje, aby zapewnić prawidłowy status opłaty. Aby uzyskać więcej informacji na temat studiowania w Wielkiej Brytanii i statusu opłat, odwiedź UKCISA.

O Askham Bryan College

Askham Bryan College to instytucja edukacyjna specjalizująca się w zarządzaniu rolnictwem i zwierzętami. Jej główna siedziba znajduje się na południowy zachód od historycznie bogatego angielskiego miasta York. Główny kampus w Yorku położony jest w malowniczej okolicy, około 40 minut drogi od centrum miasta autobusem linii York. Studenci Askham Bryan pracują na wielu przedmiotach związanych z pracą na roli, naukami o koniach i pielęgniarstwem weterynaryjnym, wśród wielu innych.

Lista 18 kursów licencjackich i magisterskich Askham Bryan College - Katalog Kursów

Skład uczniów Askham Bryan College

• Askham Bryan College - Veterinary Nursing
  • Lisa Howe -The Graduate -Equine Management