Anglia Ruskin University
Zoologia [z rokiem podstawowym] BSc (Hons)
Anglia Ruskin University - Anglia Ruskin University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Zoology [with Foundation Year] BSc (Hons) i innych kursach CAH03 na Anglia Ruskin University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH03.

Mediana wynagrodzeń £20811 £17855 £21702
Zakres 25-75 percentyla £18257 - £24257 £13861 - £22312 £17266 - £27104

Nasz czteroletni kurs uznawany przez Society of Biology jest idealny, jeśli nie masz kwalifikacji do uzyskania tytułu BSc (Hons) in Zoology. Rok podstawowy daje naprawdę dobre podstawy w nauce, a następnie dołączysz do naszego kursu licencjackiego. Potem świat będzie Twoją ostrygą (lub zebrą, rysiem czy jakiem).

Zoologia bada zwierzęta, od biologii bezkręgowców po fizjologię, ekologię i zachowanie kręgowców. Jest powiązana z takimi przedmiotami jak biologia komórki i genetyka. Możesz specjalizować się w takich obszarach jak zachowanie zwierząt, biologia dzikiej przyrody lub ekologia i ochrona przyrody.

W trakcie roku przygotowawczego poznasz szeroki zakres przedmiotów, w tym biologię, chemię i matematykę, co pomoże Ci przygotować się do studiów na wyższym poziomie. Następnie przejdziesz na pierwszy rok studiów licencjackich (z wyróżnieniem) na kierunku zoologia.

Praca w terenie jest ważną częścią zoologii. Jest to przedmiot praktyczny, a my damy Ci wiele okazji do nauki i ćwiczeń zarówno w laboratorium, jak i w terenie. Na trzecim roku weźmiesz udział w tygodniowej wycieczce terenowej do północnego Devon, aby doświadczyć zarówno zoologii morskiej, jak i lądowej, której koszty są wliczone w opłaty za kurs. Podczas naszych opcjonalnych wycieczek terenowych możesz doświadczyć rykowiska jeleni szlachetnych na wyspie Rum; biologii morskiej w Szkocji; światowej klasy ogrodów zoologicznych w Holandii; dzikiej przyrody i ekologii w Afryce; oraz nurkowania i biologii morskiej za granicą. Będziesz musiał zapłacić za te opcjonalne wycieczki.

Cambridge jest światowym centrum ochrony dzikiej przyrody, z siedzibą kilku znaczących organizacji międzynarodowych. Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w wykładach i odwiedzenia specjalistycznych muzeów i bibliotek w mieście. Jeśli interesujesz się zachowaniem zwierząt w niewoli, możesz skorzystać z udogodnień w College of West Anglia w Cambridge.

Nasz kurs zoologii jest uznawany przez Society of Biology's degree-recognition scheme.

Uznana przez Royal Society of Biology dla celów członkostwa stowarzyszonego.

Podczas całego kursu będziemy korzystać z szeregu metod oceny, które pomogą Tobie i Twoim opiekunom zmierzyć Twoje postępy. Oprócz egzaminów obejmują one eseje, raporty praktyczne, oceny komputerowe, prezentacje, debaty, testy w klasie lub laboratorium oraz recenzje artykułów naukowych.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• Foundation / Pathway Courses
    • Foundation Law
    • Graduate Degrees Law

Przyjmujemy aplikacje od studentów z zagranicy i UE oraz akceptujemy szereg międzynarodowych kwalifikacji.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Zoology [with Foundation Year], BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zoologia [z rokiem podstawowym] BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

**.

Rankingi Anglia Ruskin University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 20 rankingi uniwersytetów Anglia Ruskin University

O Anglia Ruskin University

Założony w 1858 roku, Anglia Ruskin University (ARU) znajduje się w Cambridge, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta. Uniwersytet ten oferuje szeroki katalog kursów licencjackich i podyplomowych, jak również 8 opcji mieszkań studenckich w różnych punktach cenowych. Cambridge słynie z tego, że jest miastem studenckim, a ci z ARU mogą skorzystać z tego mieszając się z tymi studentami, którzy pracują na licznych uniwersytetach w całym mieście.

Lista 290 kursów licencjackich i magisterskich Anglia Ruskin University - Katalog Kursów

Skład uczniów Anglia Ruskin University

• Anglia Ruskin University London
  • Do the Extraordinary
  • What's it like being an International student at Anglia Ruskin University?
  • Shree discuss student life at ARU Cambridge | ARU International Student Ambassador
  • Why choose Anglia Ruskin University?

Cambridge Campus

Zoologia (ze zintegrowanym rokiem w przemyśle) BSc (Hons)
(Aberystwyth University)
82% 0% 0% £18830 119 Aberystwyth Oncampus W pełnym wymiarze godzin