Anglia Ruskin University
Terapia sportowa i ruchowa [z rokiem założycielskim] BSc (Hons)
Anglia Ruskin University - Anglia Ruskin University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 15 o kursach Sport and Exercise Therapy [with Foundation Year] BSc (Hons) i innych kursach CAH03 na Anglia Ruskin University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na CAH03.

Mediana wynagrodzeń £22438 £20448 £24818
Zakres 25-75 percentyla £18849 - £25991 £15981 - £24541 £19498 - £30391

Zanurz się w świecie sportu, ćwiczeń i rehabilitacji urazów. Zdobądź praktyczną praktykę jako terapeuta sportowy w naszej klinice w Cambridge i przygotuj się na ekscytującą karierę, korzystając z naszej rozległej sieci w społeczności sportowej i zdrowotnej.

Wszyscy sportowcy potrzebują wsparcia i tu właśnie wkraczają terapeuci sportowi.

Akredytowany przez Society of Sports Therapists, nasz kurs obejmuje identyfikację i zarządzanie urazami, zasady technik rehabilitacji i nauki o ćwiczeniach, dzięki czemu ukończysz go gotowy do pracy jako profesjonalny terapeuta sportowy.

Jesteśmy dumni, że zajęliśmy trzecie miejsce w kraju pod względem kursów nauk sportowych w Guardian League Table 2022.

Dołącz do nas i trenuj, aby bezpiecznie i etycznie pracować jako terapeuta sportowy i ruchowy w naszej specjalistycznej klinice i laboratoriach sportowych, akredytowanych przez British Association of Sport and Exercise Sciences (BASES). Nauczysz się szeregu umiejętności, w tym udzielania pierwszej pomocy na boisku, radzenia sobie z urazami kręgosłupa, wykonywania masażu sportowego, diagnozowania i rehabilitacji urazów, planowania i prowadzenia treningu siłowego i kondycyjnego i nie tylko.

Dowiedz się więcej o naszych zatwierdzonych i akredytowanych kursach

Zyskasz również zrozumienie zakresu populacji, z którymi możesz pracować (np. młodzi, starsi, grupy mniejszościowe itp.). Dodatkowo rozwiniesz dogłębne zrozumienie fizjologii ćwiczeń, dając ci dodatkowy zestaw umiejętności, który możesz wykorzystać w swojej karierze. Nie ma dwóch takich samych dni.

Nasz kurs Sport and Exercise Therapy zapewni Ci umiejętności pracy z różnymi osobami, wykorzystując praktykę opartą na dowodach, aby przywrócić im optymalny poziom sprawności i wydajności.

Prawdopodobnie będziesz pracować na boisku, zajmując się różnymi sytuacjami awaryjnymi, za kulisami, pomagając sportowcom w powrocie do zdrowia po kontuzji, a także doradzając, jak trenować, aby uzyskać optymalną wydajność.

Istnieją jednak również możliwości poza sportem zawodowym. Nasz kurs uwzględnia szersze obawy dotyczące niskiego poziomu aktywności fizycznej, co prowadzi do złego stanu zdrowia i zwiększonej podatności na kontuzje. Wszyscy żyjemy dłużej, a wraz z tym potrzebujemy profesjonalistów, którzy pomogą wspierać coraz większą liczbę osób w różnym wieku, nie zawsze pracujących w środowisku sportowym. Istnieje rosnące i pilne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia do pracy z różnymi grupami lub osobami w zakresie rehabilitacji i skierowań na ćwiczenia. Oznacza to, że jako terapeuta sportowy będziesz zajęty po ukończeniu studiów!

Nasi studenci na kierunku BSc (Hons) Sport and Exercise Therapy studiują w Cambridge Centre for Sport and Exercise Sciences. Tutaj będziesz uczyć się od ekspertów, wśród których są praktykujący terapeuci sportowi, trenerzy, psychologowie, dietetycy i specjaliści od kondycjonowania. W ramach seminariów Excellence in Sports możesz również wysłuchać światowej klasy prelegentów.

Jak można się spodziewać po uniwersytecie, który pasjonuje się sportem, znajdziesz tu szereg klubów i stowarzyszeń sportowych. Co więcej, możesz liczyć na wsparcie finansowe dla utalentowanych sportowców.

Akredytowany przez Stowarzyszenie Terapeutów Sportowych.

Ocenimy Cię za pomocą kombinacji prezentacji, praktycznych testów umiejętności, raportów naukowych, krytyki studium przypadku i ocen online. Zachęcimy Cię również do refleksji nad swoją pracą i udziału w ocenie koleżeńskiej.

UCAS Tariff of Accepted Students for Nauki o sporcie i ćwiczeniach

• Foundation / Pathway Courses
    • Foundation Law
    • Graduate Degrees Law
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport and Exercise Therapy [with Foundation Year], BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Terapia sportowa i ruchowa [z rokiem założycielskim] BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

**.

Rankingi Anglia Ruskin University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Rankingi Anglia Ruskin University w rankingach powiązanych z przedmiotem.

Wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczne

[Opublikowany 08 czerwca, 2023]

Zobacz wszystkie 20 rankingi uniwersytetów Anglia Ruskin University

O Anglia Ruskin University

Założony w 1858 roku, Anglia Ruskin University (ARU) znajduje się w Cambridge, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta. Uniwersytet ten oferuje szeroki katalog kursów licencjackich i podyplomowych, jak również 8 opcji mieszkań studenckich w różnych punktach cenowych. Cambridge słynie z tego, że jest miastem studenckim, a ci z ARU mogą skorzystać z tego mieszając się z tymi studentami, którzy pracują na licznych uniwersytetach w całym mieście.

Lista 290 kursów licencjackich i magisterskich Anglia Ruskin University - Katalog Kursów

Skład uczniów Anglia Ruskin University

• Anglia Ruskin University London
  • Do the Extraordinary
  • What's it like being an International student at Anglia Ruskin University?
  • Shree discuss student life at ARU Cambridge | ARU International Student Ambassador
  • Why choose Anglia Ruskin University?

Cambridge Campus

Media i komunikacja oraz sport i wychowanie fizyczne (z rokiem podstawowym) BA (Hons)
- - - £12500 - Liverpool Oncampus W pełnym wymiarze godzin
Nauka o sporcie i ćwiczeniach BSc (Hons)