Anglia Ruskin University
Zdrowie publiczne [z rokiem założycielskim] BSc (Hons)
Anglia Ruskin University - Anglia Ruskin University

Zakres 25-75 percentyla £24633 - £35959 £19077 - £30317 £22042 - £34333

Naucz się promować zdrowie i dobre samopoczucie ludzi dzięki naszemu kierunkowi Zdrowie Publiczne. Studiuj w Chelmsford i zdobądź praktyczne doświadczenie dzięki praktykom w społeczności. Nierówności zdrowotne oznaczają, że nie wszyscy mamy takie same szanse w życiu. Potrzeba rozpoznania kwestii zdrowia publicznego nigdy nie była tak ważna. Od przeprowadzania wywiadów ze studentami na temat uzależnienia od narkotyków i alkoholu, przez tworzenie kampanii na temat ćwiczeń i odżywiania w biednym obszarze Wielkiej Brytanii, po pisanie raportu informującego rząd o rzadkiej chorobie w kraju rozwijającym się - zróżnicowany charakter zdrowia publicznego oznacza, że nie ma dwóch takich samych dni. Jest to sektor pełen możliwości rozwoju kariery.

Zdrowie publiczne obejmuje trzy kluczowe obszary:.

Poprawa zdrowia: obejmuje to pracę nad poprawą zdrowia i dobrostanu jednostek i społeczności poprzez promowanie zmian w stylu życia. Może to obejmować pomoc ludziom w rzuceniu palenia lub poprawie warunków życia; promowanie zdrowego odżywiania lub rozwiązywanie podstawowych problemów, takich jak ubóstwo i ograniczony dostęp do opieki zdrowotnej. Ochrona zdrowia: obszar ten może obejmować bezpieczeństwo i jakość środowiska, żywności i wody, zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych i zarządzanie epidemiami - takimi jak pandemia grypy - oraz przeciwdziałanie skutkom zmian klimatycznych dla zdrowia. Opieka zdrowotna: specjaliści ds. zdrowia publicznego pomagają upewnić się, że usługi zdrowotne i opiekuńcze są dostosowane do potrzeb i dostępne dla wszystkich grup ludności.

Studiując kierunek BSc (Hons) Public Health na ARU, zdobędziesz praktyczne umiejętności i pewność siebie do współpracy w grupach. Jako student weźmiesz udział w symulowanych scenariuszach i badaniach opartych na społeczności, a także stworzysz raporty, prezentacje i pokazy, które zaprezentujesz panelom i sędziom. Zdobędziesz umiejętności badawcze i analityczne do interpretacji danych. Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany do korzystania z dowodów, aby pomóc w planowaniu i wdrażaniu rozwiązań zdrowotnych dla osób i społeczności oraz w opracowywaniu skutecznych polityk zdrowotnych. Będziesz także świadomy ważnych kwestii, takich jak nierówności zdrowotne i sprawiedliwość społeczna, będziesz zaznajomiony z narzędziami oceny potrzeb zdrowotnych i analizy danych oraz rozwiniesz skuteczne umiejętności komunikacyjne. Współpracowaliśmy z interesariuszami zdrowia publicznego, w tym Public Health England, UK Public Health Register (UKPHR) i Health Education England, aby stworzyć nasz kurs, a nasi nauczyciele są częścią międzynarodowych sieci, które informują o wszystkim, co robimy. W całej Wielkiej Brytanii praktycy pracują nad ochroną i poprawą zdrowia i dobrego samopoczucia. UKPHR prowadzi rejestr praktyków zdrowia publicznego, aby zapewnić, że pracownicy spełniają i utrzymują wysoki standard kompetencji w zawodzie zdrowia publicznego. Nasz kierunek Zdrowie Publiczne jest zgodny z tymi kompetencjami praktyków UKPHR, zapewniając, że dzięki połączeniu treści skoncentrowanych na zatrudnieniu, staży zawodowych i wykładów, nasz program pomoże Ci przygotować się do rejestracji UKPHR. Nasi studenci czują, że ich głos jest słyszany i że cenimy ich opinię. Według National Student Survey 2020, wysoko oceniają swoich wykładowców i cenią sobie otrzymywane informacje zwrotne. Masz możliwość podjęcia tego kursu jako czteroletniego dyplomu z rokiem podstawowym. Jeśli zdecydujesz się na naukę w Chelmsford, będziesz uczyć się u naszego partnera, ARU College, w Cambridge lub Chelmsford na pierwszym roku, a następnie w Chelmsford na latach 2-4. Jeśli wybierzesz naukę w Peterborough, pozostaniesz tam przez wszystkie cztery lata kursu.

UCAS Tariff of Accepted Students for CAH02

• Foundation / Pathway Courses
    • Foundation Law
    • Graduate Degrees Law
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Public Health [with Foundation Year], BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Zdrowie publiczne [z rokiem założycielskim] BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

**.

Rankingi Anglia Ruskin University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów Anglia Ruskin University

O Anglia Ruskin University

Założony w 1858 roku, Anglia Ruskin University (ARU) znajduje się w Cambridge, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta. Uniwersytet ten oferuje szeroki katalog kursów licencjackich i podyplomowych, jak również 8 opcji mieszkań studenckich w różnych punktach cenowych. Cambridge słynie z tego, że jest miastem studenckim, a ci z ARU mogą skorzystać z tego mieszając się z tymi studentami, którzy pracują na licznych uniwersytetach w całym mieście.

Lista 267 kursów licencjackich i magisterskich Anglia Ruskin University - Katalog Kursów

Skład uczniów Anglia Ruskin University

• Do the Extraordinary
  • What's it like being an International student at Anglia Ruskin University?
  • Shree discuss student life at ARU Cambridge | ARU International Student Ambassador
  • Why choose Anglia Ruskin University?
  • Anglia Ruskin University London

Chelmsford Campus
Cambridge Campus

Zdrowie środowiskowe BSc (Hons)