Anglia Ruskin University
Nauki medyczne [z rokiem podstawowym] BSc (Hons)
Anglia Ruskin University - Anglia Ruskin University

Medical Science [with Foundation Year] BSc (Hons) Poniżej znajdują się opinie 55 absolwentów o poszczególnych kursach na Anglia Ruskin University w odniesieniu do każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich studiów Prawo w UK.

Zakres 25-75 percentyla £20344 - £28558 £17746 - £29609 £20717 - £38496

Poszerz swoje zrozumienie ludzkiego ciała, badając rozwój chorób i sposoby zapobiegania im, dzięki naszemu akredytowanemu tytułowi BSc (Hons) Medical Science. Nasz kierunek Medical Science, akredytowany przez Royal Society of Biology, łączy w sobie zrozumienie tego, jak działa zdrowe ciało, jak rozwija się choroba i jak można przywrócić normalne funkcjonowanie. Poznasz teorie i praktykę współczesnej medycyny i przygotujesz się do satysfakcjonującej kariery w laboratorium medycznym, pomagając w diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu chorobom.

Studiowanie nauk medycznych łączy studia analityczne z umiejętnościami laboratoryjnymi, dając ci możliwość pracy w interaktywnych środowiskach edukacyjnych i uczenia się kluczowych umiejętności poprzez uczenie się przez doświadczenie - obejmuje to zdobycie rąk w naszym najnowocześniejszym SuperLab, gdzie możesz przetestować swoje nowo odkryte umiejętności w bezpiecznym, standardowym środowisku. XXI wiek stawia wiele wyzwań zdrowotnych. Nasz kurs BSc (Hons) Medical Science przygotuje Cię do pracy w różnych środowiskach zawodowych lub w sektorze opieki zdrowotnej, gdzie wkład naukowy jest wnoszony w obszary obejmujące diagnostykę, leczenie i zapobieganie chorobom. Ten szeroki stopień naukowy pomoże Ci identyfikować i rozwiązywać problemy, kierować i zarządzać ludźmi oraz być pewnym siebie w komunikacji naukowej - wszystkie wysoko cenione kompetencje w sektorach opieki zdrowotnej i coś, co da ci silną przewagę na rynku pracy.

Środowisko nauczania i uczenia się w ARU jest interaktywne i wszechstronne. Obejmują one ustrukturyzowaną naukę w małych grupach, naukę zespołową, wykłady, seminaria, naukę online i regularne wykłady, podczas których zaproszeni prelegenci dzielą się swoją wiedzą.

Zdobędziesz umiejętności laboratoryjne w najnowocześniejszym laboratorium poziomu drugiego. Skorzystasz z naszych innowacyjnych metod nauczania i oceny, aby zoptymalizować swoje doświadczenie edukacyjne i rozwój jako naukowiec.

Oceny i czas na naukę

Upewnimy się, że robisz postępy na wiele sposobów, w tym w testach wielokrotnego wyboru, esejach, egzaminach praktycznych, testach krótkiej odpowiedzi, esejach refleksyjnych, prezentacjach ustnych i plakatowych, pisaniu raportów naukowych i niezależnej pracy nad projektem. Na wczesnych etapach studiów wykorzystamy najlepsze metody, aby upewnić się, że uzyskasz solidne zrozumienie wszystkich istotnych tematów. Później skupimy się na rozwijaniu twoich umiejętności krytycznej oceny, głębi zrozumienia i zdolności do samodzielnej pracy.

UCAS Tariff przyjętych studentów na ten kurs

• Foundation / Pathway Courses
    • Foundation Law
    • Graduate Degrees Law

Przyjmujemy aplikacje od studentów z zagranicy i UE oraz akceptujemy szereg międzynarodowych kwalifikacji.
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Medical Science [with Foundation Year], BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Nauki medyczne [z rokiem podstawowym] BSc (Hons)

Irlandia £9250 Rok 1

**.

Rankingi Anglia Ruskin University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 23 rankingi uniwersytetów Anglia Ruskin University

O Anglia Ruskin University

Założony w 1858 roku, Anglia Ruskin University (ARU) znajduje się w Cambridge, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta. Uniwersytet ten oferuje szeroki katalog kursów licencjackich i podyplomowych, jak również 8 opcji mieszkań studenckich w różnych punktach cenowych. Cambridge słynie z tego, że jest miastem studenckim, a ci z ARU mogą skorzystać z tego mieszając się z tymi studentami, którzy pracują na licznych uniwersytetach w całym mieście.

Lista 267 kursów licencjackich i magisterskich Anglia Ruskin University - Katalog Kursów

Skład uczniów Anglia Ruskin University

• Do the Extraordinary
  • What's it like being an International student at Anglia Ruskin University?
  • Shree discuss student life at ARU Cambridge | ARU International Student Ambassador
  • Why choose Anglia Ruskin University?
  • Anglia Ruskin University London

Chelmsford Campus

Nauki biomedyczne z rokiem podstawowym BSc (Hons)
(The University of Sheffield)