Anglia Ruskin University
Biznes z zarządzaniem turystyką (przyspieszony) BSc (Hons)
Anglia Ruskin University - Anglia Ruskin University

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 690 o kursach Business with Tourism Management (Accelerated) BSc (Hons) i innych kursach Studia biznesowe na Anglia Ruskin University dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Studia biznesowe.

Głównie na podstawie danych pochodzących od studentów studiów licencjackich

Wynagrodzenie absolwentów Studia biznesowe

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Studia biznesowe na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Zakres 25-75 percentyla £24000 - £36000 £17500 - £32000 £22000 - £40500

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Studia biznesowe (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £21871 - £30502 £18376 - £32529 £21291 - £39327

Szukasz kierunku, który Cię ekscytuje i interesuje. Ale musi on również zwiększać Twoje perspektywy zatrudnienia.

Nasze studia w pełnym wymiarze godzin na kierunku Business with Tourism Management pozwolą Ci to osiągnąć. Będziesz studiować w Cambridge, jednym z najlepszych miejsc turystycznych w Wielkiej Brytanii i zdobędziesz praktyczne doświadczenie, zanim ukończysz studia z solidną wiedzą na temat branży turystycznej, umiejętnością dostosowywania się do trendów i kontaktami, które przyniosą Ci korzyści przez całą karierę.

Niezależnie od tego, czy chcesz zarządzać odległym hotelem na Malediwach, przejąć kontrolę nad restauracją nagrodzoną gwiazdką Michelin w Paryżu, czy rozpocząć działalność turystyczną w Chicago, studiowanie biznesu z zarządzaniem turystyką może zmienić Twoje marzenia w rzeczywistość.

Turystyka się zmienia. Ewoluuje, aby odzwierciedlać zapotrzebowanie konsumentów i potrzeby otaczającego nas świata. Aby rozpocząć karierę w tej dynamicznej branży, potrzebujesz aktualnej wiedzy.

Właśnie w tym możemy Ci pomóc. Treść naszych kursów i nauczanie są przyszłościowe i pomogą Ci zdobyć rzeczywiste umiejętności biznesowe.

Wspólnie zbadamy, w jaki sposób dyscypliny takie jak zrównoważony rozwój i ekonomia wpływają na branżę turystyczną. Nasze moduły obejmują zarządzanie projektami, analizę finansową, marketing i wiele więcej.

Turystyka jest branżą globalną i rozumiemy znaczenie języków obcych w tym sektorze. Jako student kierunku Biznes z Turystyką na ARU, możesz wybrać naukę francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, chińskiego lub japońskiego w ramach swojego kursu.

Jako student ARU zdobędziesz praktyczne doświadczenie we współpracy z lokalnymi organizacjami przy organizacji wydarzeń. Będziesz także podróżować, biorąc udział w szeregu europejskich wycieczek terenowych i możliwości studiowania za granicą przez semestr.

Nie licz na bierną naukę. Będziesz zaangażowany w praktyczne działania, takie jak obliczanie własnego wpływu na środowisko. Naszą klasą jest Cambridge - miejsce, w którym historia i kultura spotykają się z innowacjami XXI wieku. Doskonałe przygotowanie do Twojej kariery w turystyce.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Business with Tourism Management (Accelerated) BSc (Hons) w Anglia Ruskin University

17% Zawody sekretarskie i pokrewne
14% Specjaliści do spraw technologii informacyjnych
13% Zawody związane ze sprzedażą
13% Operatorzy procesów, zakładów i maszyn
6% Opiekuńcze usługi osobiste
4% Zawody związane ze sprzedażą
4% Specjaliści do spraw pomocy społecznej i mieszkalnictwa
3% Kierownicy, dyrektorzy i wyżsi urzędnicy
3% Zawody podstawowe

Możesz spodziewać się interesującej mieszanki prac zaliczeniowych, esejów, egzaminów i zadań opartych na aktywności. Twoje zajęcia mogą obejmować rozwiązywanie problemów, projekty doradcze, prezentacje i raporty grupowe lub indywidualne. Będziesz mieć również dostęp do materiałów pomocniczych za pośrednictwem naszego systemu zarządzania nauczaniem (Canvas). Wszystkie oceny mają na celu zademonstrowanie tego, czego nauczyłeś się z modułów i upewnienie się, że rozwijasz wiedzę i umiejętności potrzebne do pomyślnego ukończenia kursu.

UCAS Tariff of Accepted Students for Studia biznesowe

• Foundation / Pathway Courses
    • Foundation Law
    • Graduate Degrees Law
Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Business with Tourism Management (Accelerated), BSc (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Biznes z zarządzaniem turystyką (przyspieszony) BSc (Hons)

Irlandia £11100 Rok 1

**.

Rankingi Anglia Ruskin University w najlepszych brytyjskich i światowych rankingach.

Zobacz wszystkie 20 rankingi uniwersytetów Anglia Ruskin University

O Anglia Ruskin University

Założony w 1858 roku, Anglia Ruskin University (ARU) znajduje się w Cambridge, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta. Uniwersytet ten oferuje szeroki katalog kursów licencjackich i podyplomowych, jak również 8 opcji mieszkań studenckich w różnych punktach cenowych. Cambridge słynie z tego, że jest miastem studenckim, a ci z ARU mogą skorzystać z tego mieszając się z tymi studentami, którzy pracują na licznych uniwersytetach w całym mieście.

Lista 290 kursów licencjackich i magisterskich Anglia Ruskin University - Katalog Kursów

Skład uczniów Anglia Ruskin University

• Anglia Ruskin University London
  • Do the Extraordinary
  • What's it like being an International student at Anglia Ruskin University?
  • Shree discuss student life at ARU Cambridge | ARU International Student Ambassador
  • Why choose Anglia Ruskin University?

Cambridge Campus

Zarządzanie turystyką międzynarodową z praktyką BSc (Hons)
(University of West London)
- - - £16250 - Ealing Oncampus W pełnym wymiarze godzin