AECC University College
Rehabilitacja i terapia sportowa (rejestracja wstępna) MSc
AECC University College - AECC University College

Ten wysoce praktyczny kurs wyposaży Cię w unikalny zestaw umiejętności w dziedzinie rehabilitacji sportowej i ruchowej oraz przygotuje Cię do satysfakcjonującej kariery w ekscytującym i rozwijającym się zawodzie rehabilitacji sportowej.

Kurs przygotowuje absolwentów nauk o sporcie i ćwiczeniach oraz innych pokrewnych kierunków do pracy jako zarejestrowani rehabilitanci i terapeuci sportowi Studenci na kursie rozwiną szeroki zakres umiejętności i wiedzy specjalistycznej w zakresie rehabilitacji, począwszy od terapii tkanek miękkich i masażu, po pierwszą pomoc na boisku i powrót do zdrowia po kontuzji.

Studenci rozwiną również umiejętności rehabilitacji sportowców z powrotem do pełnego uczestnictwa w sporcie, a także nauczą się badać i oceniać urazy zarówno pod kątem diagnozy, jak i skierowania. Cała nauka na kursie koncentruje się na zdobywaniu umiejętności zawodowych, co oznacza, że studenci wspierają swoje studia stażami i praktycznym doświadczeniem, aby osiągnąć kompetencje w szerokim zakresie umiejętności ukierunkowanych na praktykę. Studenci będą również mogli zdobyć doświadczenie w świadczeniu usług w ramach usługi urazów sportowych i rehabilitacji świadczonej w ramach usług klinicznych AECC University College.

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Sport Rehabilitation and Therapy (pre-registration), MSc. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

**Zazwyczaj dyplom z wyróżnieniem pierwszej lub drugiej klasy (2:1 lub 2:2) lub doświadczenie zawodowe w dziedzinie studiów. Przykłady akceptowanych kierunków studiów to: Sport and Exercise Science; Strength and Conditioning; Sports Coaching Sports Science; Sports Therapy; Physical Education; Physiotherapy and Health and Physical Activity. Inne kierunki studiów mogą być nadal brane pod uwagę.

Czesne Rehabilitacja i terapia sportowa (rejestracja wstępna) MSc

Irlandia £8209 Rok 1

**.

O AECC University College

AECC University College to instytucja edukacyjna specjalizująca się w szeregu dyscyplin z dziedziny nauk o zdrowiu, zlokalizowana w Bournemouth w Anglii. Uczelnia prowadzi swoje kursy i programy za pośrednictwem trzech oddzielnych kampusów, w zależności od tego, jakie przedmioty wybierze student. Kampusy te to Parkwood, Cavendish i Garnet. Wszystkie budynki uniwersytetu znajdują się w jednym miejscu, więc nie będziesz musiał daleko chodzić, aby dostać się na zajęcia.

Lista 12 kursów licencjackich i magisterskich AECC University College - Katalog Kursów

Skład uczniów AECC University College

• MSc Chiropractic - Student Testimonial 2019
  • Master of Chiropractic - MChiro (Hons) - Student Testimonial 2019