Academy of Contemporary Music Guildford
Tworzenie gier: Biznes BA (Hons)
Academy of Contemporary Music Guildford - Academy of Contemporary Music Guildford

Poniżej możesz zobaczyć opinie absolwentów 160 o kursach Game Development: Business BA (Hons) i innych kursach Muzyka na Academy of Contemporary Music Guildford dla każdego z pytań ankiety w porównaniu ze średnią dla wszystkich kursów UK na Muzyka.

Wynagrodzenie absolwentów Muzyka

Ważne: Poniższe dane dotyczące wynagrodzeń nie są specyficzne dla danego kierunku, ale zawierają dane wszystkich studentów Muzyka na uniwersytecie. Ze względu na metodologię zbierania danych, dane dotyczące wynagrodzeń są oparte głównie na danych studentów studiów licencjackich.

Mediana wynagrodzeń £22000 £18500 £23000
Zakres 25-75 percentyla £20000 - £24000 £13500 - £25000 £16500 - £29000

Wynagrodzenie wszystkich absolwentów w Wielkiej Brytanii Muzyka (głównie studiów licencjackich)

Zakres 25-75 percentyla £17911 - £25024 £13492 - £22848 £16777 - £27979

Odkryj swoją miłość do gier i stań się częścią kwitnącej globalnej branży. Jeśli twoją ambicją jest tworzenie gier, ten kurs buduje umiejętności potrzebne do spełnienia tego marzenia i wyrzeźbienia kariery w grach.

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać programistą, projektantem, artystą, projektantem dźwięku, czy też pracować w komercyjnej części branży gier, możesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce wraz z innymi studentami. Stworzysz ukończone, nadające się do publikacji gry, wykorzystując interdyscyplinarne podejście, które odróżnia kurs tworzenia gier ACM od reszty. Zdobędziesz dokładnie takie doświadczenie, jakie jest potrzebne do zatrudnienia w branży gier lub do założenia własnego niezależnego studia tworzenia gier.

Jako student kierunku Game Development zdobędziesz wiedzę na temat handlu, teorii i projektowania gier cyfrowych. Wiedza ta jest uzupełniana przez rozwój umiejętności, które zdobywasz w swojej specjalistycznej dziedzinie (sztuka, audio, projektowanie lub programowanie). Co najważniejsze, będziesz pracować w grupach, aby tworzyć kompletne gry na każdym poziomie kursu.

W miarę postępów i w prawdziwym stylu ACM, praca zespołowa nad projektem będzie w centrum twojego doświadczenia edukacyjnego, zgodnie z zaleceniami branży kreatywnej. Zostaniesz również sparowany z ekspertem Mentorem, który zaoferuje unikalny wgląd w branżę i pomoże Ci budować kontakty.

Ta specjalizacja pozwoli Ci poznać globalną branżę gier zarówno z perspektywy niezależnej, jak i głównej. Dowiesz się, jak prezentować, sprzedawać i zarządzać projektami gier w środowisku współpracy z projektantami gier, artystami, projektantami dźwięku i programistami. Nasz kreatywny kurs biznesowy został zaprojektowany tak, aby był dostępny i dostosowany do potrzeb branży. Każdy student z entuzjazmem do gier i współpracy może rozwijać swoje umiejętności i rozwijać się na tym kursie. Entuzjazm dla gier i wcześniejsze doświadczenie w pracy zespołowej stanowią dobrą podstawę dla studentów chcących studiować tę ścieżkę.

Poniższy przykład opracowany na podstawie wszystkich absolwentów Game Development: Business BA (Hons) w Academy of Contemporary Music Guildford

34% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
10% Zawody podstawowe
7% Zawód związany z nauczaniem i wspieraniem opieki nad dziećmi
7% Zawody artystyczne, literackie i medialne
6% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
4% Specjaliści w dziedzinie nauczania
2% Średni personel ds. nauki, inżynierii i technologii
2% Specjaliści ds. pielęgniarstwa

UCAS Tariff of Accepted Students for Muzyka

Uzyskaj porady, które kursy podstawowe są najlepsze dla Ciebie, aby nadal studiować Game Development: Business, BA (Hons). Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań pod względem wyniku UCAS, poziomów A lub wymagań dotyczących języka angielskiego.

Czesne Tworzenie gier: Biznes BA (Hons)

Jeśli zidentyfikujemy pasję i potencjał do kariery w branży kreatywnej i przedstawimy Ci ofertę studiów, obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że nasza wciągająca edukacja jest dla Ciebie przystępna cenowo.

.

O Academy of Contemporary Music Guildford

Academy of Contemporary Music Guildford (ACM) to instytucja szkolnictwa wyższego znajdująca się w angielskim mieście Guildford. Jak można się spodziewać, ACM oferuje szeroki wybór kierunków studiów dla muzyków specjalizujących się w różnych instrumentach. Akademia poświęca również wiele uwagi karierze w branży gier wideo, ucząc wszystkich aspektów ich rozwoju, od strony biznesowej po produkcję dźwięku.

Lista 5 kursów licencjackich i magisterskich Academy of Contemporary Music Guildford - Katalog Kursów

Skład uczniów Academy of Contemporary Music Guildford

Całkowita liczba uczniów zapisanych na Academy of Contemporary Music Guildford według poziomu. Rok akademicki 2021/22 - Liczba studentów studiów stacjonarnych opublikowana przez Higher Education Statistics Agency (HESA) w dniu lutego 2022
  • ACM Freshers Week 2019 - The Adventure Begins